Výsledky,střelci a sestavy - podzim 2015

Sobota 31.10.2015  2.kolo -dohrávka

Žáci starší  Baťov : Štítná 4:1 (1:0)

Branka Štítná:Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Hnilo Ondřej,Malaník, Hatlas,Rak, Ujčík , Fagulec,Důlka,Fryželka,Horňák,Hrnčiřík

Štítná až v posledním zápase podzimní části poznala hořkost porážky na soupeřově hřišti.Baťov hrál lépe a  proto  zaslouženě vyhrál.V prvním poločase nás skvělými zákroky podržel Jakub Pippal v brance,který se v 31 .min zranil ,ale na svou žádost vydržel až do konce zápasu.Domácí se ujali vedení v poslední minutě prvního poločasu.V kabině jsme se domluvili ,že to zkusíme v druhé půli otočit,ale co se stalo v první minutě po návratu z kabin - k neuvěření.Po naší rozehrávce se dostali k míči domácí a hned vedli 2:0.V téže minutě po rozehrávce na polovině po obdržené brance se zase dostali domácí k míč a bylo to 3:0.A vlastně i po zápase .V 55.min sice Patrik Malaník snížil na 3:1,ale k obratu nás soupeř vůbec nepřipustil.Pět minut před koncem zvýšil Baťov na konečných 4:1.O zápasu tak rozhodla poslední minuta prvního a první minuta druhého poločasu.V tomto zápase musím pochválit hrdinu zápasu Jakuba Pippala,který jak se později ukázalo odchytal 40 minut s vykloubeným ramenem.

Žáci mladší  Baťov : Štítná 4:9 (3:6)

Branky Štítná:2xHnilo Dominik,2x Fryželka,2x Hnilo Ondřej,Kalík, Vaculík,Holík

Sestava Štítná:Novák - Hnilo Dominik,Fryželka,Holík Radovan, Barbořík, Vaculík,Machuča,Kalík,Fagulec,Hnilo Jan,Hnilo Ondřej

Sobota 25.10.2015- 1.kolo - dohrávka

Žáci starší   Štítná : Rožnov p.Radh. 5:0 (2:0)

Branky Štítná: 4x Malaník Patrik,Černý Martin
Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník, Hatlas,Rak, Ujčík , Šimoník,Důlka,Fryželka,Horňák

Do utkání jsme šli bez tří stabilních hráčů základní sestavy(Hnilová Katka – zranění, Juřenčáková Jana –zranění, Hrnčiřík Ondřej - ????),ale mužstvo si s tímto poradilo.Od začátku jsme byli lepším mužstvem a také jsme si vytvářeli šance.Mužstvo Rožnova za celý zápas neohrozilo Jakuba Pippala v naší brance.V 5.min prošel mezi obránci Patrik Malaník ,ocitl se sám před brankářem hostů,ale ten jeho střelu z 10 m  vyrazil. V 7.min zabojoval „Pája“ Fryželka , přihrál pod sebe na Martina Černého a ten trefil horní růžek hostující branky – 1:0.V 19.min napřáhl Patrik Malaník z 25 m ,ale jeho střela šla mimo branku.Ještě v téže minutě si při akci na jeden dotek narazil Patrik Malaník s Martinem Černým ,a pro Patrika nebyl problém obejít i brankáře a zvýšit  do prázdné na 2:0.Ve 24.min nacentroval míč do vápna Dominik Hnilo,na který  si šikovně naběhl Patrik Malaník  a jeho hlavička znovu těsně minula branku.Ve 30.min mohl po rohovém kopu zvýšit Martin Černý ,ale jeho dorážka našla pouze náruč brankáře Rožnova.Ve druhém poločase bylo na hřišti pouze jedno mužstvo,a to mužstvo Štítné.Ve 39.min minul (???) míč v tutovce Patrik Malaník.Ve 40.min se dostal k odraženému míči Ondra Hnilo ,ale jeho dělovka těsně minula branku hostů.V 65.min si potáhl míč podél hranice šestnáctky Patrik Malaník a jeho střela skončila za zády brankáře Rožnova – 3:0.V 67.min unikl po pravém křídle Patrik Malaník přihrál pod sebe na hranici penalty kam sbíhal Ondřej Hnilo,ale tak jako ve 40.min minul pěknou střelou  branku.O minutu na to se dostal po chybě hostující obrany k míči Patrik Malaník a šel sám na brankáře ,po kličce brankáři znovu ,již podruhé v tomto zápase, zasunul míč do prázdné branky – 4:0.Svůj čtvrtý gól v tomto zápase dal Patrik Malaník v poslední minutě z přímého kopu z 25 m, když umě zatočil míč k bližší tyči.Skvělý výkon mužstva.Ke stabilnímu kvalitnímu výkonu Patrika Malaníka se tentokrát přidali i další.Za druhý poločas zaslouží pochvalu Ondra Hnilo,který vodil protihráče na své straně jak slepé koně.Výborně zahráli ,ale i další –Martin Černý(nejlepší výkon podzimu),David Struhař,Pavel Fryželka (jeho kličky ve druhém poločase udivovali diváky ),ale to bych mohl pokráčovat až bych prošel celý tým.

Prostě  - v tomto zápase to byla paráda (pro tentokrát pouze ) kluci!!!!!

Žáci mladší  Štítná :Rožnov 6:3 (3:2)

Branka Štítná: 3x  Hnilo Dominik,2x Barbořík,Fryželka

Sestava Štítná:Novák - Hnilo Dominik,Fryželka,Hůdek,Holík Radovan, Barbořík, Vaculík,Machuča,Konečný,Kalík,Fagulec,Hnilo Jan,Hnilo Ondřej

Neděle 18.10.2015- 11.kolo

Žáci starší  Vsetín : Štítná 1:2 (1:0)

Branky Štítná: 54.Hnilo Dominik,59.Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Zatloukal,Hrnčiřík Ondřej, Hnilová, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník, Fagulec,Hatlas,Rak, Ujčík , Šimoník

V zápase jsme začali velmi dobře a hned od ůvodu jsme domácí zaskočili ,tak že se téměř 15 min nedostali k naší brance .Do 15 min jsme mohli a také měli vstřelit dvě branky z kopačky Patrika Malaníka.Pak se do hry začali čím dál víc dostávat domácí a na  konci poločasu v 35.min už jsme se neubránili průniku po levé straně a následné přihrávce mezi naše obránce, se kterou si útočník Vsetína dokázal poradit -1:0.V poločasové přestávce jsme si řekli,při zvýšení bojovnosti a zlepšení herních činnosti nekterých hráčů je v našich silách zápas otočit a udělat na Vsetíně výsledek.Jsem rád ,že se tým kolem Patrika Malaníka semkl a že jsme výsledek otočili. Ve druhém poločasu se do tutovek dostali Malaník,Černý a Jana Juřenčáková,bohuýel neskončili brankou.Na 1:1 vyrovnal po závaru před domácí brankou Dominik Hnilo,pěknou střelou z hranice velkého vápna.Do vedení nás pak poslal Patrik Malaník pohotovou střelou z 16 m.Velkou postavou zápasu byl také Jakub Pippal,který svými skvělými zákroky zlikvidoval čtyři  stoprocentní šance domácích.Zápas znovu ukázal ,že štítenské srdíčko a bojovnost  nás v této sezóně zdobí a také přináší důležité body.Po devíti odehraných kolech jsme jediný tým ,který neprohrál na hřišti soupeře.Výborný bojovný ,ale i herní  výkon děti!!!!!

Žáci mladší  Vsetín : Štítná neděle 15:1 (9:0)

Branka Štítná: Hnilo Dominik

Sestava Štítná:Krupík Jan - Hnilo Dominik,Fryželka,Hůdek,Holík Radovan, Barbořík, Vaculík,Machuča,Konečný,Kalík,Fagulec

Sobota 10.10.2015- 10.kolo

Žáci starší  Štítná : Holešov 1:3 (1:1)

Branka Štítná: 33.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Zatloukal,Hrnčiřík Ondřej, Hnilová, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Fagulec,Hatlas,Dúlka,Rak,Maňák

Úvod zápasu patřil hostům a také šli po zásluze v 17.min do vedení .Našim žákům však branka ve vlastní síti pomohla a postupně vyrovnávali hru .Do první velké šance se v 25.min dostala v tomto zápase velmi dobře hrající Jana Juřenčáková,ale její pokus šel nad.Chvíli na to se dostal k hlavičce po rohovém kopu Patrik Malaník ,ale hlavička šla nad bránu.Vše si vynahradil ve 33.min ,kdy si opět naběhl na pěkně centrovaný míč z rohového kou od Martina Černého  a hlavou vyrovnal.Druhý poločas pro nás začal nešťastně .protože po vyrovnaném úvodu se hosté po 5 min hry ujali opět vedení .Štítná se od tohoto momentu svou bojovností dokázala dostávat na dostřel hostující branky a šance Patrika Malaníka ,kdy z 10 m mířil nad bránu a poté šance Daniela Důlky po chytré přihrávce Patrika Malaníka,kterému ke vstřelení branky chyběli snad centimetry.V poslední minutě jsme mohli vyrovanat ,ale přímý kop  Patrika Malaníka z 18 m minul hostující branku.Hosté s následujícího útoku pojistili své vedení třetí brankou a bylo po zápase.Štítenským žákům nelze nic vyčítat,snad jen pasivitu v prvním poločase.Po té ,ale zabrali a byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem.Nejlepším "hráčem" utkání byla vyhlášena Jana Juřenčáková.

Žáci mladší  Štítná : Holešov 5:6 np

Branky Štítná: 2x Hnilo Ondřej,2x Kalík Martin,Fryželka

Sobota 3.10.2015- 9.kolo

Žáci starší   Brumov :Štítná  1:2 na pen.(0:0)

Branka Štítná:50.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Ujčík,Hnilová, Juřenčáková, Černý, Malaník,Fagulec,Hatlas,Šimoník,Fryželka,Důlka,Rak

Žáci opět uhráli velmi dobrý výsledek  a pět kol za sebou již neprohráli.V utkání v Brumově si vytvořili více šancí jako domácí a pouze chybou obrany Štítné  pět minut před koncem domácí srovnali.O branku se opět postaral Patrik Malaník,který  se svým  pohybem dostal ještě minimálně do čtyř tutových šancí - bohužel je neproměnil.Do dalších gólovek se dostali Černý,Fryželka,Dúlka a  Jana Juřenčáková ,která se ocitla sama před brankářem.O zisku plusového bodu rozhodovaly penalty ,ve kterých jsme byli úspěšnější - 3:4 v páté sérii.

Žáci mladší   Brumov : Štítná  7:4 (6:1)

Branky Štítná:2x(22.,35.min)Fryželka Pavel,2x ( 43.,46.min) Hnilo Dominik

Sestava Štítná:Krupík Jan - Hnilo Dominik,Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan ,Fojtíková,Holík Radovan,Barbořík,Vaculík,Machuča,Konečný,Kalík, Kamenčák, Fagulec,Holík Jiří

Sobota 26.9.2015 – 8.kolo

Žáci starší  Štítná : Uherský Brod 3:1 (2:1)

Branky Štítná:3x -3.,24. a 50.min Malaník Patrik

Mužstvo Brodu jsme překvapili dobrou hrou a bojovností .Vítězství jsme si zasloužili.Patrik Malaník opět potvrdil jsou kvalitu , svými brankami a přístupem k zápasu dovedl mužstvo k vítězství .Výborně zachytal Kuba Pippal,který nás zvláště v prvním poločase několikrát podržel.

Žáci mladší Štítná : Uherský Brod 4:5(0:3)

Branky Štítná:2x - 48.,56.min Hnilo Dominik,2x - 52.,55.min Holík Radovan

Sestava Štítná:Krupík Jan - Hnilo Dominik,Struhař Aleš, Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Fojtíková,Holík,Horňák,Hnilo Ondřej,Barbořík,Vaculík,Machuča

Středa 23.9.2015 – 4.kolo dohrávka

Žáci starší  Viktorie Otrokovice:Štítná 1:2 (1:0)

Branky Štítná:2x -50. a 58. min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Ujčík,Hrnčiřík Ondřej,Horňák, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Fagulec,Hatlas,Šimoník,Fryželka,Důlka,Rak

První poločas jsme odehráli velmi špatně.Byli jsme pomalejší,bez pohybu,bez bojovnosti.Ve druhém poločase se obraz hry úplně změnil.Najednou jsme si dokázali přihrát a svou bojovností jsme nedali soupeři šanci v tomto uktání zvítězit.Patrik Malaník dvěmi brankami otočil zápas,ale vítězství to bylo zásluhou kvalitní hry celého mužstva ve druhém poločase .

Žáci mladší  Viktoria Otrokovice:Štítná 2:3 na pen.

Branky Štítná:19.min Fryželka ,57. min Hnilo Dominik,

Sestava Štítná:Kamenčák-Krupík , Hnilo Dominik,Struhař Aleš, Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Fojtíková,Holík,Horňák,Hnilo Ondřej,

Sobota 19.9.2015 – 7.kolo

Žáci starší  Kunovice:Štítná 4:3 na pen.(1:2)

Branka Štítná:17. a 22. min Malaník Patrik,58.min Fryželka Pavel

Sestava Štítná: Pippal Jakub-Hnilo Dominik,Struhař ,Ujčík ,Hrnčiřík ,Horňák ,Černý ,Hnilo Ondřej,Malaník ,Hatlas ,Šimoník ,Fryželka ,Důlka ,Fagulec ,Zatloukal ,Kalík

Soupeře jsme překvapili výborným bojovným výkonem.Po celý zápas jsme byli domácím více jak vyrovnaným soupeřem.Po dvou brankách Patrika Malaníka jsme vedli 2:0 (a mohli vyhrávat i víc),ale soupeř výsledek otočil .Vyrovnání zajistil bojovník Pavel Fryželka ,a tak o bodu navíc rozhodovaly penalty,ve kterých byli úspěšnější domácí.

Žáci mladší Kunovice:Štítná  5:1 (1:0)

Branka Štítná: 50.min Fryželka Pavel

Sestava Štítná:Kfagulec-Krupík Jan,Hnilo Dominik, Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Fojtíková,Holík,Horňák,Hnilo Ondřej,Kalík

Sobota 12.9.2015  - 6.kolo

Žáci starší  Štítná : Bystřice p.Host. 4:0 (2:0)

Branky Štítná:3x -10.,14.44. min Malaník Patrik,42.min Černý Martin

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař,Ujčík,Hrnčiřík Ondřej,Horňák, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Žáček,Hatlas,Šimoník,Fryželka

Po výbuchu v zápase s Loukami se na hřišti prezentovala úplně jiná Štítná.Celé mužstvo v tomto zápase předvedlo výborný výkon a zcela jsme soupeře přehráli.Výborně  zahrál na kraji obrany David Horňák a Patrik Malaník dal svůj první letošní hattrick.

Žáci mladší Štítná : Bystřice p.Host. 5:7 (2:3)

Branky Štítná: 3x - 19.,24.,44. min Hnilo Dominik,2.min Horňák, 42.min Holík

Sestava Štítná:Novák-Hnilo Dominik,Struhař, Krupík,Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Barbořík,Holík,Machuča,Horňák

Sobota 5.9.2015 – 5.kolo

Žáci starší  Štítná : Louky  1:9 (0:4)

Branka Štítná: Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař,Ujčík,Hrnčiřík Ondřej,Rak,Horňák, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Žáček,Hatlas,Šimoník,Fryželka

V tomto zápase nám soupeř ukázal chyby ,které se v dalších zápasech nesmí opakovat.Louky nebyly herně až tak lepší ,ale naše hra v obraně nám vůbec nešla.Téměř každy útok soupeře skončil v naší bráně.Patrik Malaník sice vstřelil jednu branku,ale mohl dát dalších pět.Zvláště neproměněné šance v prvním poločase nás musí mrzet ,protože by utkání mohlo vypadat úplně jinak.

Žáci mladší   Štítná : Louky  6:1 (5:1)

Branky Štítná:2x Hnilo Ondřej,Hnilo Dominik,Holík ,Barbořík,Vaculík

Sestava Štítná:Novák-Hnilo Dominik,Hnilo Ondřej, Krupík,Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Barbořík,Holík,Machuča,Horňák

Sobota 22.8.2015 – 3. kolo

Žáci starší  Štítná : Slavičín  1:5 (0:2)

Branka Štítná: 38.min Černý Martin

Sestava Štítná:Pippal-Kujová,Hnilo Dominik,Struhař,Ujčík,Hrnčiřík Ondřej,Juřenčáková, Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Fagulec,Hatlas,Šimoník, Horňák

Naše mužstvo se v tomto zápase muselo obejít bez několika hráčů.Zraněný Patrik Malaník hrál téměř  celý zápas se sebezapřením.Slavičín využil našich chyb a v prvním poločase vedl 2:0.Z kraje druhého poločasu snížil Martin Černý a zdálo se  ,že bychom mohli zápas i otočit,ale třetí gól v naší brance z ofsajdového postavení nás srazil do kolen,a tak hosté v posledních dvou minutách přidali další dvě branky.

Žáci mladší   Štítná : Slavičín  2:5 (2:2)

Branky Štítná:2x Hnilo Dominik

Sestava Štítná:Novák-Kujová,Hnilo Dominik,Struhař,Hnilo Ondřej,Fagulec, Krupík, Barbořík ,Holík,Kamenčák,Machuča,Horňák