Přípravné zápasy TJ Štítná A 2024
29. 1. 2024
Přípravný zápas Sobota 27.1.2024 v 14:30 UT Štítná
TJ Štítná A vs. Slovan Červeník (SK) 3:4
branky: Hrnčiřík Jan, Černý Martin, Hnaníček Michal
Přípravný zápas Sobota 10.2.2024 v 17:00 UT Štítná
TJ Štítná A vs. Ratíškovice 4:11
branky: Struhař Martin 2, Fryželka Pavel, Machuča Adam
Přípravný zápas Sobota 17.2.2024 v 14:00 UT Uherský Brod
TJ Štítná A vs. Modrá (SK) - ZRUŠENO
Přípravný zápas Sobota 24.2.2024 v 18:00 UT Štítná
TJ Štítná A vs. Bojkovice 3:5
branky: Hnaníček Michal, Valenta Dan, Holba Václav
Přípravný zápas Sobota 2.3.2024 v 12:00 UT Štítná
TJ Štítná A vs. Kateřinice 2:5
branky: Struhař Martin, Vaculík Tomáš
Přípravný zápas Neděle 10.3.2024 v 15:00 přír. tráva Příkazy
TJ Štítná A vs. Valašské Příkazy 3:3
branky: Vaculík Tomáš, Fryželka Pavel, vlastní
Turnaj starších přípravek v Luhačovicích 13.1.2024
13. 1. 2024
V sobotu 13.1.2024 proběhl v Luhačovicích turnaj starších přípravek, který pořádal Okresní fotbalový svaz Zlín.
Turnaje se zúčastnilo 10 mužstev, které byly rozlosovány do dvou skupin. Naši skupinu jsme vyhráli bez ztráty bodu .
Finálové utkání s týmem Luhačovic skončilo remízou a tak o vítězi turnaje rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější hráči Luhačovic.
Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen náš hráč Petr Kánský.
Naše výsledky:
Štítná : Slavičín 2:0 střelci branek :Petr Kánský ,Filip Bartoš
Štítná :Lípa 4:0 střelci branek :Petr Kánský ,2x David Zvonek, Jiří Vrána
Štítná:Slušovice 3:2 střelci branek: 2x Jiří Vrána, Jan Koncer
Štítná:Zlín "holky" 3:0 střelci branek:3x Petr Kánský
Finále:
Štítná : Luhačovice 0:0 na penalty 1:3
Sestava Štítná:
Jakub Janeček-Kánský Petr,Koncer Jan,Bartoš Filip-Vrána Jiří,Hnilo Filip,Zvonek David,Zvoníček František ,Vaněk Lukáš
Benjamínci TJ Štítná nad Vláří ukončili tréninkový rok 2023.
5. 12. 2023
Blahopřání Jan Černíček 85let
27. 11. 2023
Dne 27.11.2023 se dožívá 85 let bývalý hráč ,trenér a čestný člen TJ Štítná nad Vláří pan Jan Černíček.
Výsledky 43. týden 2023
30. 10. 2023
TJ Štítná A vs. FC Kvasice 1:1
branky: Hnaníček Michal
Dorost FC Brumov / TJ Štítná vs. FC Zlínsko 13:0
branky: Fojtík Adam 5, Hnaníček Radim 2, Bartoš Vojtěch 2,
Liška Jakub, Machuča Adam, Dorňák Adam, Zůbek Tomáš
St. žáci FC Brumov / TJ Štítná vs. SK Mařatice 3:1
branky: Bartoš Pavel, Machuča Jan, Vrátník Daniel
Ml. žáci SK Bylnice vs. TJ Štítná 6:1
branky: Hrnčiřík Vít
Výsledky 42. týden 2023
23. 10. 2023
FK Bystřice pod Hostýnem vs. TJ Štítná A 0:2
branky: Vaculík Tomáš 2
SK Tichov vs. SK Jestřabí / TJ Štítná B 2:4
branky: Králík Martin 2, Zvoníček Tomáš, Králík Tomáš
Dorost FC Brumov / TJ Štítná vs. ČSK Uherský Brod 1:3
branky: Běhunčík Vilém
St. žáci FC Brumov / TJ Štítná vs. FC Rožnov pod Radhoštěm 1:4
branky: Fojtík Jakub
Výsledky 41. týden 2023
16. 10. 2023
FK Luhačovice vs. TJ Štítná A 5:0
SK Jestřabí / TJ Štítná B vs TJ Smolina 6:0
branky: Pukýš David 2, Králík Martin 2, Floreš Ondřej, Zvoníček Tomáš
Dorost Fotbal Kunovice vs. FC Brumov / TJ Štítná 4:0
St. žáci FC Brumov / TJ Štítná vs. SK Kroměříž B 1:8
branky: Bartoš Pavel
Ml. žáci TJ Štítná vs. TJ Valašské Klobouky 8:2
branky: Hrnčiřík Vít 2, Fojtík Václav 2, Šenkeřík Matyáš,
Matúšů Vít, Vrána Jiří, vlastní
Starší přípravka turnaj v Nedašově 14.10.2023
14. 10. 2023
Starší přípravka turnaj v Nedašově 14.10.2023
Výsledky 40. týden 2023
9. 10. 2023
TJ Štítná A vs. SK Boršice 3:1
branky: Vaculík Tomáš, Hrnčiřík Jan, Valenta Daniel
TJ Lipová vs. SK Jestřabí / TJ Štítná B 2:2
branky: Pukýš David 2
Dorost FC Brumov / TJ Štítná vs. FC Strání 4:1
branky: Fojtík Adam 3, Zůbek Tomáš
Více výsledků v celém příspěvku.
Výsledky 39. týden 2023
2. 10. 2023
FC Morkovice vs. TJ Štítná A 2:1
branky: Vaculík Tomáš
TJ Nedašov B vs. SK Jestřabí / TJ Štítná B 4:2
branky: Pukýš David 2
Dorost FC Rožnov pod Radhoštěm vs. FC Brumov / TJ Štítná 0:3
branky: Holba Václav, Struhař Vojtěch, Bartoš Vojtěch
Více výsledků v celém příspěvku.
Starší přípravka turnaj Brumov 28.9.2023
28. 9. 2023
Starší přípravka turnaj Brumov 28.9.2023
Výsledky 38. týden 2023
24. 9. 2023
TJ Štítná A vs. TJ Spartak Hluk 1:0
branky: Váňa Martin
SK Jestřabí / TJ Štítná B vs. TJ Valašské Klobouky 3:4
branky: Bartoš Pavel, Floreš Ondřej, Marek Leoš
Dorost FC Brumov / TJ Štítná vs. SFK Holešov 5:2
branky: Fojtík Adam 3, Bartoš Vojtěch, Liška Jakub
Více výsledků v celém příspěvku.
Výsledky 37. týden 2023
18. 9. 2023
FC Slušovice vs. TJ Štítná A 0:0
branky:
SK Jestřabí / TJ Štítná B vs. SK Loučka 9:1
branky: Floreš Ondřej 3, Králík Tomáš 2, Mudrák Tomáš 2,
Zvoníček Tomáš, Králík Martin
Dorost FC Brumov / TJ Štítná vs. SK Zlín 2:3
branky: Liška Jakub, Běhunčík Vilém
Více výsledků v celém příspěvku.
Čtvrfinále O Pohár hejtmana Zlínského kraje 2023-2
14. 9. 2023
TJ Štítná vs. FC Slušovice 1:3
branky: Liška Jaroslav