St. žáci FC Vsetín vs. TJ Štítná

11. 9. 2016

St. žáci FC Vsetín vs. TJ Štítná  0:1 na penalty

K dnešnímu utkání nastoupili starší žáci proti týmu domácího Vsetína. První poločas odehráli hráči Štítné velmi špatně. Soupeř kontroloval hru a díky permanentně chybujícím hráčům Štítné měl neustále míč. Jenom díky opět solidně hrající ose obrany Katka Hnilová a David Struhař jsme nedostali gól. První poločas tak skončil přes výraznou převahu domácího Vsetína 0:0. Do druhého poločasu nastoupili hráči Štítné se snahou o zlepšení hry, což se dařilo v první fázi poločasu jen zčásti, začali jsme se dostávat do šancí, ale hra byla stále neurovnaná a plná nepřesností. Přesto jsme eliminovali oproti první půli tlak Vsetína, který měl jedinou velkou šanci krásnou střelou do horního růžku, kterou Kuba Pippal výborným zákrokem vytlačil nárok, potom si s postupujícím časem hráči Štítné vypracovali řadu příležitostí, Tomáš Rak nastřelil ve vyložené šanci tyč, Šimon Hrnčiřík neproměnil dva samostatné úniky, Dan Dulka rovněž z vyložené šance nezamířil mezi tyče a když jsme čtyři minuty do konce nastřelili z největší šance zápasu pouze břevno skončil zápasu v základní hrací době remízou 0:0. O druhý bod se tedy konaly penalty:
První kopala Štítná. Dominik Hnilo proměnil 0:1 Vsetín srovnal 1:1, Natálka Kujová minula těsně levou tyč 1:1, Vsetín rovněž nedal 1:1, David Struhař vysoko přestřelil 1:1, vsetín neproměnil díky vynikajícími zákroku Kuby Pippala 1:1, Šimon Hrnčiřík nedal brankáři šanci 1:2, vsetin nedal 1:2, Martin Černý pojistil přesnou střelou vítězství 1:3 a doplňkový druhý bod vybojovala Štítná.