St. žáci TJ Štítná vs. FC Elseremo Brumov

St. žáci TJ Štítná vs. FC Elseremo Brumov  6:0

branky: Důlka Daniel 3, Hnilo Dominik 2, Hrnčiřík Šimon

Druhé podzimní derby jsme sehráli doma s Brumovem. Utkání se odehrálo v krásném podzimním počasí a podobný byl pro domácí i průběh zápasu. Už od úvodního hvizdu Štítná ukazovala, kdo bude držet otěže zápasu a přes už skoro pravidelný útlum v první dvacetiminutovce jsme kontrolovali hru a hrálo se většinou na polovině Brumova. Obrana soupeře byla pod neustálým tlakem a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit první branku. To se povedlo ve 20. minutě Danovi Důlkovi 1:0. O deset minut později pronikl po levé straně Martin Černý, nahrál do ideální pozice Danovi Důlkovi a ten se nemýlil 2:0. Tak skončil i první poločas. Hned od začátku druhého poločasu jsme na soupeře nastoupili a zavřeli jej na jeho polovině. Velmi dobrý výkon podávala celá záloha, která mohla díky rovněž dobře hrající defenzívě plnit víc útočnou roli a dostávat soupeře pod tlak. V 46. minutě se z pravé strany probojoval k šestnáctce Dominik Hnilo a pěknou střelou zvýšil na 3:0. Potom přišly chvíle Šimona Hrnčiříka, který v 51. minutě zvyšoval už na 4:0, a dvě minuty později Dominik Hnilo na 5:0. Hostující gólman pochytal dost dalších šancí Štítné, trochu při něm stálo štěstí při dálkové střele Martina Černého, která se odrazila od břevna před brankovou čáru. Nakonec ale ještě jednou kapituloval, když Dan Důlka po pěkné kličce završil v 66. minutě hattrickem skóre zápasu na 6:0. Přes trochu vlažnou hru soupeře můžeme hráče Štítné pochválit za velmi dobrý výkon a zisk dalších tří bodů.