Dorost TJ Štítná vs. SK SV Bojkovice

23. 4. 2017

Dorost TJ Štítná vs. SK SV Bojkovice  1:2

branky: Spáčil Jan

V pořadí 5.zápas hráli dorostenci doma s Bojkovicemi. Náš tým sužuje velká marodka,hned 3 hráči základní sestavy museli hrát i přes zranění. Zápas byl od začátku ze strany Bojkovic velmi tvrdý a protože rozhodčí hosty prakticky netrestal,měl problém utkání nějakým rozumným způsobem vůbec odřídit. Hosté dali hned z 1.šance branku. My jsme do poločasu mohli otočit,ale tentokráte jsme neproměňovali. Zápas velmi ovlivnil zákrok hostujícího hráče na konci 1.půle,kdy tento doslova přejel Paťu Malaníka a vyřadil ho tak ze hry. Tuto jednoznačně surovou hru rozhodčí ohodnotil pouze žlutou kartou!!! Druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším a bojovnějším týmem. Spálili jsme i další šance,a tak udeřilo na opačné straně. Po špatném odkopu šel hostující hráč sám a svou šanci beze zbytku využil. Hosté po tomto gólu až komicky polehávali na hřišti a zdržovali hru. Spíše se nehrálo a více ošetřovalo jejich hráče. My jsme hosty s blížícím se koncem hodně zatlačili a odměnou byla penalta,kterou s přehledem proměnil Honza Spáčil. Bohužel to byla jen korekce výsledku. Zápas tak skončil 1-2. Klukům bych chtěl poděkovat za snahu,sebezapření a bojovnost v dnešním utkání.