Dorost ČSK Uherský Brod vs. TJ Štítná

16. 4. 2017

Dorost ČSK Uherský Brod vs. TJ Štítná  2:0

Ke svému 4.jarnímu zápasu zajížděli dorostenci na půdu silného Uherského Brodu. Bohužel opět zafungovala "úžasná interní komunikace (spíše nekomunikace)" a do zápasu A-mužstva už podruhé za sebou nastoupil v základní sestavě zraněný dorostenec!!!!!!! Logicky se jeho zranění v rychlejším a hlavně tvrdším zápase ještě daleko zhoršilo. Pokud to takto bude i nadále,tak sezónu důstojně nedohrajeme, což ale některé nezajímá. Navíc se na svoje spoluhráče někteří hráči vykašlali a bez řádné omluvy se na utkání nedostavili!!!! K zápasu jsme tak nastoupili pouze v 11 lidech z toho 2 žáci se zápasem v nohách a jeden zraněný obětavec. Zápas jsme začali dobře. Zatlačili jsme v úvodu Brod na jeho polovinu a měli i gólové šance. Bohužel jsme je nevyužili,a tak udeřilo na straně druhé. Z první vážnější situace se domácí ujali vedení 1-0. Tímto gólem se Broďané uklidnili a začali nás přehrávat. Vytvořili si i několik pološancí,které ale nedotáhli. My jsme hrozili spíše jen z breaků,ale také bez golového efektu. První poločas se odehrával spíše na naší polovině ale jen po hranici 16 metrů. Druhý poločas začal stejně,jak skončil ten první. Brod byl více na míči,ale nějaké šance si nevytvářel. Až zhruba v 65 minutě jsme nesmyslně zahráli offside systém a domácí útočník toho s přehledem využil 2-0. Trenér Brodu několikrát vystřídal a čerství borci hru proti našim unaveným hráčům hru značně rozhýbali a byli nebezpeční. Jenže finální fázi řešili naštěstí pro nás špatně. My jsme postupem času hru značně otevřeli a v závěru jsme si vytvořili 3 velké šance. Ani v jednom případě jsme však netrefili bránu a zápas tak skončil 2-0. Brod si vítězství zasloužil,nicméně hráčům,kteří utkání odehráli nemůžeme nic vytknout. Bojovali a velmi silnému Brodu cestu za vítězstvím značně zkomplikovali.