Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Velký Ořechov vs. TJ Štítná B  3:6

26. 3. 2017

branky: Holba Rostislav 3, Bartoš Pavel 2, Fojtík Pavel

Dnešní zápas byl poměrně od začátku vyrovnaný. Soupeř si hned na začátku vytvořil příležitost, ale gólman Krupík Patrik výborným zákrokem míč vyrazil.
Potom jsme převzali iniciativu a vytvořili si šance po jedné přišla penalta a 0-1  ,asi po 10 minutách jsme přidali druhý gól a za dalších pět třetí.
Soupeř  se už v prvním poločase na nic nezmohl .Do druhého poločasu jsme museli udělat dvě změny v sestavě kdy se nám zranily stopér a záložník.
Na začátku se změny neprojevily a přidali jsme další dvě branky, ale pak jsme se uspokojily a dali soupeři šanci zdramatizovat zápas. Dostali jsme  v 61 a 63 minutě dvě branky a další 70 min. Stav byl pro soupeř povzbuzující a vidina 20 minut do konce jim dávala šanci na lepší výsledek.Po třetím gólu jsme,
ale začali hrát znovu svoji hru a vytvářeli si brejkové šance a na konci jsme jednu proměnily tím soupeře dorazily a vyhráli celý zápas nakonec 6-3.