TJ Štítná B vs. TJ Rudimov  7:4

2. 4. 2017

branky: Pukýš David 2, Bartoš Pavel, Fagulec Josef, Krupík Patrik, Hnaníček Michal, Hrnčiřík Ondřej

Dnešní utkání mělo 4 tváře. Zápas  pro nás začal dobře. Hned na začátku jsme si vytvořili šance a ve 4.minutě po faulu v šestnáctce proměnili penaltu. Za dalších 8. min po chybě hostující obrany zvýšil D. Pukýš na 2:0. Zdálo se, že máme hru ve svých rukou a v klidu jdeme za vítězstvím, jenže za 2 min. soupeř snížil také z pokutového kopu. A za dalších 10. min bylo vyrovnáno. Hra se vyrovnala. Šance měli více domácí, ale branka pořád nepadla. V 35. min po mnoha šancích jsme zvýšili na 3:2  za minutu na 4:2. To nás nakoplo k zlepšenému výkonu a v 45. min jsme přidali ještě pátou branku a tak také skončil poločas. Na začátku druhé půle, po chybě domácího gólmana hosté snížili na 5:3. Soupeře jsme dlouho přehrávali, měli hodně šancí, ale branka nepadla, a tak přišel  trest v podobě penalty a snížení hostů na 5:4. Hned po snížení hostů se domácí vzpamatovali a uvědomili si, že musí hrát opět svou hru. Dali jsme míč na zem a začali konečně kombinovat. V 80. minutě po faulu jsme kopali pokutový kop a zvýšili svůj náskok na 6:4. Hned za 2 minuty jsme přidali ještě sedmý gól a soupeře už k ničemu nepustili a mohli ještě svůj náskok zvýšit. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a také domácím divákům za podporu v zápase.

Branky domácích: 4 min penalta P. Bartoš, 12 a 45 min D. Pukýš, 35 min J. Fagulec, 36 min P. Krupík, 80 min  penalta M. Hnaníček, 82 min O. Hrnčiřík