Mladší žáci                  Juřinka : Štítná                 6 : 0 (4 : 0)

Ostatní výsledky mužstev mládeže i mužů ve Zlínském kraji jsou v aktualitách!!!!!

A- mužstvo Slavičín B : Štítná A  ? : ? (? : ?)
Dorost         Lidečko : Štítná  - odloženo na pátek 25.5.2012 v 17.30 hod

B-mužstvo  Štítná B : Mirošov      ? : ? (? : ?)
                                         Neděle 6.5.2012 v 16.00 hod
Starší žáci  Štítná  : Val.Klobouky – odloženo na úterý 8.5.2012 v 9,30 hod
Mladší žáci Štítná  : Val.Klobouky – odloženo na úterý 8.5.2012  v 11,15 hod

A – mužstvoŠtítná A  : Val.Klobouky   2 : 1 (1 : 1)
Hosté vstoupili do zápasu smolně, když po chybě Nikoléna v rozehrávce zatáhl v 9. minutě za ruční brzdu gólman Kovařík a Hnaníček penaltu proměnil. Z vedení se však Štítná dlouho neradovala. Po brejku a centru do vápna si domácí o čtyři minuty později srazili míč do vlastní sítě. Inkasovaný gól domácí na chvíli poznamenal a hosté měli více balon na svých kopačkách. Od 30. minuty se však domácí dostali do tempa a zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou. Hosty však podržel výborný gólman Kovářík. Druhá půle opět začala tlakem domácích. Rozhodující okamžiky přišly během čtyř minut. Nejdříve po druhé žluté kartě byl vyloučen hostující Smolka, a poté se opět dostali domácí do vedení druhou trefou Hnaníčka.Poté již Štítná kontrolovala hru. Opět však neproměnila spoustu šancí, včetně další penalty. Nakonec v nastavení mohli hosté vyrovnat. Ale po standardní situaci domácí podržel brankář. Branky: 9. z pen. a 61. Hnaníček – 13. vlastní. ČK 57. Smolka. Rozhodčí: Zubek, 300 diváků. Štítná nad Vláří: Vaculík P. – Sloboda – Liška F., Kořenek, Machuča – Šuráň (88. Chovančík T.), Soja, Hnaníček, Chovančík V. (68. Liška J.) – Vaculík T., Babulík (51. Holba) Valašské Klobouky: Kovářík – Šuchma, Kováč, Nikolén, Martinek – Trojáček (82. Kudela), Kocourek, Smolka, Novák – Sáblík, Pechanec (38. Graclík).

14. Lukov 19 4 4 11 13:29 16
 Další zápasy:Vlachovice : Hutisko 4 : 1,Juřinka : Lukov 0 : 0, Brumov B  : Hovězí 4 : 1,Zubří : Vidče, Podkop.Lhota :  Slavičín B 3 : 2,Vizovice : Dol.Bečva 5 : 3

Dorost   Štítná :  Val.Klobouky    0 : 2 (0 : 0)

-21
  Další zápasy:Franc.Lhota:Mladcová 1:4,Holešov:Hovězí 2 : 1, Vel.Karlovice:Lidečko 2:3,Slavičín : Dolní Bečva 1:1 ,Návojná - volno,Louky  - volno

14. Smolina 19 0 0 19 16:86 0

Další zápasy:Smolina : Slopné 0 : 2,Poteč : Rokytnice3 : 3,Pozlovice : Biskupce 1 : 2,Drnovce : Luhačovice B 2 : 0,Mirošov: Návojná 2 : 0,Ned.Lhota:Vlachovice B 3 : 2

Starší žáciJuřinka : Štítná 1 : 2 (1 : 1)

SKUPINA A: Holešov – Slavičín 0:2 Studeník 2, Fryšták – Hor. Bečva 4:1 Hřebačka 3, Odstrčil – Bill, Val. Klobouky – Hulín 2:4 Kamenčák, Mana – Mimránek 2, Hrdlička, Jetelina,  Paseky Zlín – Ratiboř 1:34 Wely – Ostřanský J. 15, Jakubík 11, Janošek 6, Hrabovský, Galeta. Z minulého kola: Hulín – Juřinka 2:3 Buchta, Mimránek – Fischer 2, Plesník.

11. Paseky Zlín 14 0 0 14 4:167 0

Mladší žáciJuřinka : Štítná 6 : 0 (4 : 0)

SKUPINA A: Holešov – Slavičín 0:1 Šebák, Fryšták – Hor. Bečva 3:1 Daněk 3 – Juřík, Val. Klobouky – Hulín 7:1 Krůžela 4, Kostka, Mikulčík, Kořenek – Petřík Jaromír, , Paseky Zlín – Ratiboř 2:10 Čihánek, Čala – Černík 3, Mareček 2, Dana 2, Macík, Machala, Ostřanský. Z minulého kola: Hulín – Juřinka 1:4 Lukeš – Plesník 3, Trlifaj.

1. Slavičín 14 12 1 1 70:9 37
2. Ratiboř 14 10 2 2 73:32 32
3. Holešov 14 10 1 3 68:11 31
4. Juřinka 13 9 2 2 59:17 29
5. Hor. Bečva 14 5 5 4 45:40 20
6. Fryšták 13 5 1 7 29:44 16
7. Štítná n. Vl. 14 3 4 7 19:53 13
8. Val. Klobouky 13 3 3 7 29:59 12