9. 6. 2014

Zápasy našich mužstev  7. a 8.6.2014

A- mužstvo    Štítná A  : Podkopná Lhota  2:1  (2:1)

střelci branek :17.min Hnaníček Tomáš,19.min.Kořenek Daniel- 31.min hosté

Po celé utkání měli hru domácí pod kontrolou..O průběhu utkání rozhodl první poločas,který byl pro diváka určitě zajímavější..Domácí Štítná vstřelila první branku po precizně zahrané  standardní situaci,když si na centr Víti Chovančíka naběhl na zadní tyč Tomáš Hnaníček a bez problémů skóroval - 1:0.O Dvě minuty na to přebral míč ve vápně Daniel Kořenek prošel přes 3 soupeřovi hráče a střelou ke vzdálenější tyči zvýšil na 2:0.Po této brance se domcí snažili o držení míče ,ale po  rohovém kopu v 31.min neškodní hosté přece jen vstřelili branku-2:1.Od této doby až do  konce utkání domácí drželi míč na svých kopačkách a hosté hrozili pouze nakopávanými míči a dlouhými auty na svého nejvyššího hráče Ročáka.,ale i s tímto si domácí obrana dokázala  poradit.Pro diváka nudný druhý poločas tak  byl bez branek a domácí Štítná vyhrála nad soupeřem ,který svou kvalitou patří mezi  ty nejlepší v této soutěži.Vítězství Štítné bylo  zcela zasloužené,a hráči tak potvrdili před finálovým zápasem poháru svou vzrůstající formu..

sestava  Štítná::Marcaník- Fagulec Jos.,Sloboda,Hnaníček Tomáš, Chovančík Vít-Liška Jar.,,Hnaníček Michal,Soja,Struhař Martin (55.min Šenkeřík)-Vaculík(86.min Zvonek),Kořenek

na střídání:Štěpančík,Šimoník

Další zápasy:

Vidče:Juřinka 1:2,Vsetín:Nedašov 5:0,Podlesí:Kelč1:7 ,Valašské Klobouky:Valašské Meziříčí B 3:0,Dol.Bečva:Brumov B 0:2,Zubří:Vlachovice 5:2

Dohrávka :      Juřinka   : Vsetín  0:3

Dorost            Štítná  : Valašská Polanka  0 : 4  (0:1)

Vel.Karlovice:Napajela 4:4 ,Ratiboř:Hovězí 3:1,Slavičín:Provodov 5:1,Valašské  Klobouky :Mladcová 1:5,Louky:Francova Lhota 3:0,Lidečko:Juřinka 5:2

Dohrávka :     Provodov:Štítná   -   pátek 13.6.2014 od 18,00 hod

B-mužstvo      Slopné : Štítná B   5:3  (5:2)

střelci branek Štítná: 2x Pinďák  Tomáš,Pukýš David

Ned.Lhota:Jasenná 3:2,Biskupice :Poteč 6:2,Sehradice B:Mirošov 1:1,Rudimov :Šanov 2:2,Rokytnice :Příluky B 3:3,Vlachovice B:Luhačovice B 0:0

Žáci starší              Holešov   : Štítná  0 : 7 (0:4)

střelci branek: 4x Kamenčák,Maniš,Malaník,Králík