Víkendové zápasy našich mužstev 27.4.2014

A- mužstvo          Štítná A : Podlesí       2 : 2 (0:0)

Vaculík Tomáš,Hnaníček Michal

Sestava Štítná:Marcaník-Babulík(86.min  Šimoník),Sloboda,Chovančík Tomáš-Kořenek-Liška(60.min Struhař,75.min Šuráň Přemysl),Hnaníček Michal,Soja,Chovančík Vít-Hnaníček Tomáš-Vaculík

Na střídání:Štěpančík,Hrnčiřík Jan

Utkání s druhým mužstvem tabulky začalo štíttenské mužstvo velmi dobře.Hrálo aktivně  a nepouštělo hráč hostů do souvislé akce.Už v 3.min nebyl uznán domácím gól pro  postavení mimo hru Tomáše Hnaníčka.V 5 min.Michal Hnaníček napřáhl z 30 m  ,ale jeho třela  z TK šla vedle branky  hostů.V 9 .min se dostal do slibné šance a střele z 10 m  Dan Kořenek ,ale minul branku.Poté se hra vyrovnala .Ve 24.min se ocitl sám před brankářem Tomáš Vaculík ,ale jeho lehká střela z 10 m  skončila v náručí brankáře hostů.Ve 34.min se dostali hosté po kombinační akci do brankové příležitosti, ale Marcaník jejich pokus zneškodnil..Ve 38.min se domácí dostali po rohovém kopu k ohrožení hostující branky,ale hlavička Tomáše Vaculíka skončila opět v náručí brankáře. Vyrovnaný první poločas tak skončil bez branek.

Druhý poločas byl již na šance a branky bohatější..Nejprve se o vstřelení branky snažili domácí.Ve 47.min  střela  Dana Kořenka z 25 m minula branku a o 3 min později tentýž hráč hlavou orazítkoval branku hostů.Diváci se branky dočkali v 59.min bohužel v síti domácích.Hosté zahrávali standartní situaci z levé strany,hráč hostů se rozhodl přímo ohrozit branku Marcaníka,ale ten jeho pokus vytěsnil na roh.Z následého rohu se hosté ujali vedení střelou z bezprostřední blízkosti branky- 0:1.V dalších dvou  minutách už mohli vést hráči Podlesí minimálně o dvě branky .Po chybě obrany se ocitl před  brankářem Marcaníkem útočník hostí,ale ten mu ve skórování zabráníl skvělým zákrokem.Hned na  to hosté nastřelili břevno domácí branky.

Toto domácí probudilo a zvýšili aktivitu.V 63.min byl vyloučen hostům hráč po druhé žluté kartě za faul na unikajícího Martina Struhaře .O minutu později již Štítná vyrovnala ,když Tomáš Vaculík proměnil pokutový kop za  ruku hostujícího hráče ve vápně - 1:1.Domácí si poté vytvořili tlak v okolí vápna hostů..V 70.min rozehrál Tomáš Vaculík TK po zemi na šestnáctku Radimovi Sojovi,ale jeho tečovaná střela skončila těsně nad brankou hostů.Z následného rohu z 16 m netrefil Jindra Babulík branku.Vedoucí branku domácí vstřelili v 78.min,když se nádherně mezi  obránci protáhl po levé straně Radim Soja a našel na  malém vápně Michala Hnaníčka a ten skóroval - 2:1.Domácí se poté snažili zřejmě chybně hosty "dorazit" a začala hra nahoru dolů,která však znamenala v 86.min vyrovnání.Hosté se dostali do rychlého protiútoku a po nedorozumění v obraně domácích vstřelili vyrovnávací branku  - 2:2.Utkání tak skončilo pro Štítnou zbytečnou remízou.

Další zápasy:

Val.Meziříčí B:Brumov B 2:1 Nedašov :Juřinka 3:1,Podkopná Lhota :Vlachovice 4:0,Valašské Klobouky :Vidče 1:2,Zubří:Vsetín 1:3 , Dol.Bečva :Kelč 2:2

16.kolo   Vlachovice : Brumov B   0:3 - kontumačně

Dorost                  Štítná  : Velké Karlovice   5 :0 (3:0)

2 x Šimoník,Hrnčiřík Jan,Štěpančík ,Králík

Louky :Ratiboř 3:2 ,   Slavičín:Napajela 0:4, Valašské Klobouky:Lidečko 2:3 ,  Mladcová :Provodov 4:1 ,Valašská Polanka: Hovězí odloženo,   Franc.Lhota :Juřinka 0:12

17.kolo   Valašské Klobouky : Napajedla  3 : 0 - kontumačně

B-mužstvo      Nedašova Lhota  : Štítná B   1:0

Sestava Štítná:Tkadlec-Žabka,Zimáček,Kováč,Fagulec Jos.-Fojtík,Pukýš R.,Struhař,Baran-Pukýš D.,Pánek

Střídali:Fagulec Jiří,Bartoška,

Biskupice :Rokytnice 3:1,Vlahovice B :Rudimov 6:1,Mirošov :Šanov 1:1,Luhačovice B: Příluky B 1:4 ,Sehradice B:Slopné 0:6,Poteč :Jasenná 1:0

Žáci starší              Velké Karlovice  :  Štítná   neděle   0 : 6