Víkendové zápasy našich mužstev 30.3.2014

Víkendové zápasy našich mužstev

30.3.2014

A- mužstvo          Štítná A : Valašské Klobouky  0:1(0:1)

Branka: 10.min  Ptáček

První jarní kolo připravilo divákům ve Štítné tradiční derby.Hosté utkání rozhodli už v 10.minutě po rohovém kopu ,kdy Ptáček šťastnou střelou z úhlu trefil horní  růžek domácí branky.První poločas byl herně vyrovnaný.Druhý poločas byl již v režii domácích ,kteří se  usilovně snažili o vyrovnání. Vytvořili si několik šancí,které měli být gólové(hlavička a trestný kop Tomáše Hnaníčka,hlavička Tomáše Chovančíka  nebo zakončení Daniela Kořenka po rohovém kopu).Poté co hosté neproměnili zásluhou kvalitního zákroku Michala Marcaníka svou jedinou stoprocentní šanci  v zápase  odjížděli  ze Štítné se šťastnou výhrou. Hráči Štítné si za výkon v druhém poločase zasloužili minimálně bod.

Sestava Štítná:Marcanik-Babulík(Šuráň ),Kořenek,ChovančíkT.,Chovančík V.-Struhař,Hnaníček M.,Hnaníček  T.,Liška-Vaculík,Šenkeřík(Zvonek)

Sestava Val.Klobouky:Kolařík,Ptáček,Šuchma,Trnavský,Nahodil,Kristin,Kocourek,

Fojtík,Naňák,Kováč,Trojáček.Střídali:Novák,Chovanec,Sáblík,Nedavaška

Další zápasy:

Brumov B : Podlesí  0:3,Val.Meziříčí B : Zubří 5:0,Nedašov : Vidče 1:0 , Podkopná Lhota :Dol.Bečva 1:0,Vsetín : Kelč 1:1,Juřinka :Vlachovice  4:2

Dorost                  Štítná       : Valašské Klobouky  3:3(0:1)

(Hrnčiřík Jan,Šimoník ,Králík )

Louky :Napajela 2:1,Valašská Polanka:Slavičín 5:2, Juřinka :Hovězí 6:0 ,Franc.Lhota:Lidečko 0:5,Mladcová:Ratiboř 3:3,Provodov:Vel.Karlovice 7:3

B-mužstvo      Vlachovice B: Štítná B 2:4(1:2)

(3x Pinďák,Pukýš D.)

Ve vyrovnaném utkání sice měli opticky více ze hry domácí,ale do vedení šla zásluhou Pinďáka Štítná.Vlachovičtí sice dokázali vyrovnat,ale vedení ještě do přestávky vrátil hostům David Pukýš.Po obrátce domácí ještě přidali,dokonce Horáčkem podruhé vyrovnali,ale zkušeně vyčkávající protivník opět v 70.min z brejku udeřil.,navíc posledními dvěma trefami zkompletoval hattrick hostuící Tomáš Pinďák.

"Všechny tři góly dal z brejků.Dokonce za stavu 3:2 mu hlavní sudí upřel čtvrtou branku,přestože pomezní(Vlachovice)upozorňoval,že odpískaná situace nebyla ofsajdová."upřesnil trenér Štítné Ladislav Kováč."Na krásu sice byli lepší domácí,ale my jsme byli chytřejší,"dodal kouč Štítné.

sestava Štítná B:Tkadlec-Fojtík,Kováč,Skůček,Fagulec J.-Polách,Pukýš R.,Struhař M.,Baran-Pukýš D.,Pinďák

Sehradice B:Biskupice 0:0,Mirošov:Ned.Lhota 0:3,Luhačovice B:Rokytnice 4:1,Poteč:Rudimov 2:3,Jasenná:Slopné 2:3 ,Příluky B:Šanov 3:2