A - mužstvo                     Dolní Bečva  : Štítná A    1 : 1(1:1)

Branka Štítná:       Sloboda Petr

Sestava Štítná:Marcaník-Chovančík Tomáš,Sloboda Petr,Kořenek Daniel,Chovančík Vít-Struhař Martin,Soja Radim,Liška Jaroslav,Šenkeřík David-Hnaníček Tomáš-Vaculík Tomáš.

Na střídání:Babulík Jindřich,Krupík Patrik,Štěpančík Petr,Šimoník Roman

Začátek utkání nám opět nevyšel.Domácí měli do 15.min několik šancí  zvláště ze standardních situací.Svůj tlak zúročili po chybě   na polovině hřiště a  rychlém protiútoku ve vedoucí branku v 7. min.Pak ještě měli šanci ,kdy hráč domácích přehazoval Marcaníka a trefil tyč. Hráči Štítné se stále více dostávali do hry a od 15.min už se pouze oni   dostávali do gólových situací.Postupně zahazovali jeden nájezd na domácí branku za druhým. Nejprve šel sámTomáš Vaculík  - střela vedle,poté Daniel Kořenek při samostatném nájezdu neprostřelil domácího brankáře ,po centru Tomáše Hnaníčka Tomáš Vaculk halfvolejem ze 7 metrů přestřelil branku  a ještě před vyrovnáním se ocitl sám před brankářem David Šenkeřík,ale jeho lob brankář domácích zlikvidoval. Branky jsme se dočkali po sérii rohových kopů,kdy si na přední tyč naběhl Petr Sloboda  a hlavou v 37.min vyrovnal.Ve druhém  poločase jsme neustále zaměstnávali obranu domácích ,ale vstřelit branku se nám již nepodařilo.Hlavičkové pokusy Tomáše Vaculíka a Petra Slobody měly přinést  gól.Branku v druhém poločase mohl vstřelit také David Šenkeřík ,ale první šanci  před brankářem prováhal a druhou "zazdil" slabou střelou,kterou brankář chytil.Na konec jsme odjížděli zklamaní a pouze s jedním bodem,když ani po úniku Daniela Kořenka  a přihrávce  na  na zadní tyč  zcela volný Tomáš Vaculík netrefil  prázdnou branku.

Trenér Zdeněk Šebák:

"Uričtě jsme měli v Dolní  Bečvě vyhrát.Šancí jsme na to měli několik. To,že vezeme pouze bod zapříčinil špatný začátek  a neproměňování šancí."

Další zápasy:Vlachovice : Brumov B 4:2 ,Kelč:Juřinka 2:2,Vidče  Podkop.Lhota 1:1 ,Val.Klobouky : Vsetín 0:3, Podlesí : Val.Meziříčí B 2:1,Zubří : Nedašov 0:2

Dorost                               Slavičín  : Štítná            3:4 (3:3)

Štěpančík,Kozubík,Hrnčiřík J,vlastní

Další zápasy:Napajedla:Juřinka 1:4,Vel.Karlovice:Mladcová 5:3,Hovězí :Provodov 2:3,Ratiboř:Franc.Lhota 8:2,Lidečko:Val.Polanka  2:6,Val.Klobouky : Louky 1:1,

B - mužstvo                    Štítná B  : Příluky B    5:2

4x Pinďák,Struhař

Domácí o své výhře rozhodli již do poločasu, když kanonýru Pinďákovi sekundoval Struhař. Domácí kanonýr zkompletoval hattrick čtvrt hodiny před koncem, aby o pět minut později přidal navrch svou čtvrtou trefu. „Tentokrát dal dva góly z brejků a zbylé zásluhou pohotových střel," zhodnotil výkon svého dvorního šutéra trenér domácí rezervy Ladislav Kováč. „Po změně stran se hra vyrovnala, ovšem důvodem bylo naše polevení, kdy jsme již hráli na jistotu a naše vítězství kontrolovali. Soupeř snižoval stav na 3:1 v samém závěru, když druhou trefou korigoval výsledek," dodal domácí kouč.

Branky: Pinďák 4, Struhař – Machalíček 2. Rozhodčí: Divácký. Štítná: Tkadlec- Zvoníček, Kováč, Skúček, Fagulec, – Polách, R. Pukýš , Struhař, Baran – D. Pukyš, Pinďák. Střídali: Hrnčiřík, Frýželka, Fojtík, Žabka, Holík.

Další zápasy: Slopné: Poteč  2:0, Rokytnice: Mirošov 3:1,Biskupice:Vlachovice B 2:1,Šanov:Jasenná 0:1, Rudimov: Luhačovice B 2:1,Nedašova Lhota:Sehradice B 2:1

Žáci starší                      Štítná     : Horní  Bečva    5: 1(0:0)