Víkendové zápasy našich mužstev

30.3.2014

A- mužstvo          Štítná A : Valašské Klobouky  0:1(0:1)

Branka: 10.min  Ptáček

První jarní kolo připravilo divákům ve Štítné tradiční derby.Hosté utkání rozhodli už v 10.minutě po rohovém kopu ,kdy Ptáček šťastnou střelou z úhlu trefil horní  růžek domácí branky.První poločas byl herně vyrovnaný.Druhý poločas byl již v režii domácích ,kteří se  usilovně snažili o vyrovnání. Vytvořili si několik šancí,které měli být gólové(hlavička a trestný kop Tomáše Hnaníčka,hlavička Tomáše Chovančíka  nebo zakončení Daniela Kořenka po rohovém kopu).Poté co hosté neproměnili zásluhou kvalitního zákroku Michala Marcaníka svou jedinou stoprocentní šanci  v zápase  odjížděli  ze Štítné se šťastnou výhrou. Hráči Štítné si za výkon v druhém poločase zasloužili minimálně bod.

Sestava Štítná:Marcanik-Babulík(Šuráň ),Kořenek,ChovančíkT.,Chovančík V.-Struhař,Hnaníček M.,Hnaníček  T.,Liška-Vaculík,Šenkeřík(Zvonek)

Sestava Val.Klobouky:Kolařík,Ptáček,Šuchma,Trnavský,Nahodil,Kristin,Kocourek,

Fojtík,Naňák,Kováč,Trojáček.Střídali:Novák,Chovanec,Sáblík,Nedavaška

Další zápasy:

Brumov B : Podlesí  0:3,Val.Meziříčí B : Zubří 5:0,Nedašov : Vidče 1:0 , Podkopná Lhota :Dol.Bečva 1:0,Vsetín : Kelč 1:1,Juřinka :Vlachovice  4:2

Dorost                  Štítná       : Valašské Klobouky  3:3(0:1)

(Hrnčiřík Jan,Šimoník ,Králík )

Louky :Napajela 2:1,Valašská Polanka:Slavičín 5:2, Juřinka :Hovězí 6:0 ,Franc.Lhota:Lidečko 0:5,Mladcová:Ratiboř 3:3,Provodov:Vel.Karlovice 7:3

B-mužstvo      Vlachovice B: Štítná B 2:4(1:1)

(3x Pinďák,Pukýš D.)

Sehradice B:Biskupice 0:0,Mirošov:Ned.Lhota 0:3,Luhačovice B:Rokytnice 4:1,Poteč:Rudimov 2:3,Jasenná:Slopné 2:3 ,Příluky B:Šanov 3:2