A- mužstvo          Zubří : Štítná A    2 : 1 (1 : 0)

Branky:   44.min,90 min domácí Frňka - 48.min Martin Struhař

sestava Štítná:Marcaník-Babulík,Sloboda,Kořenek,Chovančík Tomáš-Liška,Soja ,Hnaníček Michal-Struhař(84.min Zvonek),Hnaníček Tomáš,Vaculík
Na střídání:Hrnčiřík Jan,Šimoník,Štěpančík,Šuráň Přemysl

Hráči štítenského áčka se již několik utkání trápí v koncovce.Každý zápas si vytváří několik gólových  šancí,ale nejsou schopni tyto šance proměńovat. Ne jinak to bylo i v Zubří.
Jak šly minuty utkání:
4.min -Struhař postupující sám na branku domácích váhal tak douho se střelou až mu obrana domácích zabránla v zakončení
6.min  - skvělý zákrok Marcaníka po střele domácího hráče z 25 m
11.min - nepovedený centr Lišky domácí brankář vytěsnil s námahou na roh
13.min-trestný kop z 25 m  Michal Hnaníček do zdi
15.min-domácí zahrávali TK z pravé strany  a naše obrana odvrací na roh
19.min-důrazný Struhař nastřelen brankářem,ale míč skončil těsně vedle  branky domácích
22.min- po dlouhém autu se ocit Liška sám před brankářem ,ale jeho střelu brankář vyrazil na roh
27.min- po kombinační akci se řítil sám z pravé strany Liška na branku domácích a jeho střelu vyráží brankář na roh
39..min-tretný kop  z 25 m Hnaníček Tomáš těsně vedle branky domácích
41.min - centr Lišky a Kořenek z  5 m nad bránu domácích
44.min- chyba našich hráčů při rozehrávce na půli hřiště a domácí hráč z 10 m skóruje 1:0
48.min-centr  z pravé strany a Liška nachází ve vápně Struhaře a ten hlavou srovnává 1:1
50.min-trestný kop domácích  z 25 m  nad naši branku
51.min-vysunutí Lišky ,který se řítí sám na branku-faul brankáře-rozhodčí vytahuje faul mimo velké vápno a uděluje pouze žlutou kartu brankáři ????????
52.min - Kořenek TK  z 16 m do zdi
55.min -pokus Kořenka  z 30 m nad bránu domácích
57.min-TK domácích z 25 m  vedle naší branky
59.min-rozhodčí posuzuje vypíchnutí míče v pokutovém území jako penaltu ?????????
60.min-Marcaník kryje pokutový kop
64.min-Hnaníček Tomáš postupující sám do vápna domácích sražen-domácí hráč  pouze žlutá a nařízen TK  ???????????
65.min-TK Hnaníček Tomáš z 18 m opět pouze do zdi
69.min-tečovaná střela Vaculíka těsně vedle brány
73.min-Vaculík po centu hlavou z 5 m vedle branky domácích
80.min-opět důraz Struhaře -posunuje si na půli hlavou míč kolem posledního hráče ,kterého se snaží oběhnout ,ale ten jej fauluje bez potrestání ?????????
84.min- po TK z levé strany -domácí odvrací a Hnaníček Tomáš  střílí z 16 m do tyče domácí branky
85.min-střídání Struhaře za Zvonka
86.min-roh domácích odvrácen a následný protiútok 4 na 3 končí nedorozumněním našich hráčů před velkým vápnem,že nedojde ani k zakončení
90.min - roh domácích-míč prochází malým vápnem až na zadní tyč a tam domácí hráč hlavou rozhoduje utkání 2:1
po utkání-stěžovat si na rozhodčího -zbytečné !!!!!!!!!!!

Další zápasy:

Kelč :Brumov B 1:1 ,Juřinka :Val.Meziříčí B 2:2, Vlachovice :Nedašov 1:3 ,Podlesí :Podkopná Lhota 1:0,Vidče:Vsetín 2:3, Dol.Bečva :Valašské Klobouky 7:0

Dorost                  Ratiboř : Štítná       3:1 (1:0)

Štěpančík Petr

Lidečko:Louky 2:2  Slavičín:Valašské Klobouky 3:5,Napajela:Provodov 4:1,Vel.Karlovice:Valašská Polanka 0:5,  Hovězí:Franc.Lhota 7:1,  Juřinka:Mladcová 7:2

B-mužstvo      Štítná B : Jasenná    0 : 0

Rokytnice :Vlahovice B 3:1,Ned.Lhota:Biskupice 2:0,Šanov :Luhačovice B 3:3, Slopné :Mirošov 5:0Příluky B :Poteč 1:3, Rudimov :Sehradice B 1:3

Žáci starší              Štítná  : Nedašov      4 : 0 (3:0)