Zápasy našich mužstev 12. a 13.4.2014

A- mužstvo          Štítná A : Vidče      0:0

Sestava Štítná:Marcaník Michal-Chovančík Tomáš,Sloboda Petr(83.min Štěpančík Petr),Babulík Jindřich (60..min Šuráň Přemysl)-Hnaníček Michal,Soja Radim,Kořenek Daniel,Liška Jaroslav,Chovančík Vít-Vaculík Tomáš,Šenkeřík  David (65.Zvonek Lukáš)

ČK -80.min Chovančík Vít

Hosté přijeli do Štítné pro bod a také ho získali.Po celý zápas úspěšně čelili hře domácích,kteří se jen ztěžka dostávali do šancí.V prvním poločase hosté dvakrát vykopávali míč směřující do prázdné branky po střelách Vaculíka a Lišky.Ve druhém poločase si Štítná vytvořila trvalý tlak ,ale nebyla schopná vstřelit rozhodující branku.

Další zápasy:

Brumov B : Juřinka 1:1 ,Val.Meziříčí B : Vlachovice 3:1, Zubří : Podkopná Lhota 0:4,Nedašov : Podlesí 2:1 ,Vsetín : Dol.Bečva 7:0,Valašské Klobouky :Kelč 1:4,

Dorost                  Štítná       : Lidečko   1:0

Kozubík

Louky :Slavičín 2:1,Valašské Klobouky:Napajela 0:1,Valašská Polanka :Ratiboř 2:2,Franc.Lhota:Vel.Karlovice 1:6 ,Mladcová:Hovězí 5:0,Provodov:Juřinka  0:3

B-mužstvo      Biskupice : Štítná B    0:3(0:3)

Pukýš David,Pánek,Baran

Sestava Štítná:Tkadlec-Žabka,Zimáček,Kováč,Fagulec Jos.-Baran,Pukýš rené,Struhař,Pánek-Pinďák,Pukýš David

Střídali:Fojtík,Holík,Fagulec Jiří

Od začátku se hrál fotbal nahoru dolů.Branky však padaly pouze do domácí sítě.Nejprve se prosadil střelou David Pukýš. Biskupice se sice snažily hru otočit ,ale po velké chybě v obraně zvýšili štítňané  Baranem na 0:2.Hned v další minutě vtřelil 3 branku Pánek a bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase se  domácí snažili ještě něco udělat se zápasem. ale chytře hrající hosté ze Štítné je již do vážných situací nepouštěli, a tak si po zásluze odvezli všechny tři body. Štítná B  má na jaře formu .Béčko Štítné  učinilo další krok k záchraně a  v jarní části ve třech zápasech získalo 9 bodů se skóre 12:4.  Z 12 vstřelených branek dal Tomáš Pinďák  sedm a říká si tak o místo v A mužstvu.

Sehradice B : Rokytnice 2:1,Vlahovice B : Ned.Lhota 2:5,Luhačovice B : Slopné 1:3, Poteč : Šanov 5:4,Mirošov : Rudimov 3:2,Jasenná : Příluky B 7:2

Žáci starší              Bystřice pod Hostýnem :Štítná    0 : 5                               2 x Kamenčák,2x Malaník,Maniš

Žáci mladší          Bystřice pod Hostýnem :Štítná    1 : 5                                     Frýželka,Juřenčáková,Černý,Struhař,Hrnčiřík