Ve středu A mužstvo v poháru s Provodovem

Dolní Němčí : Baťov ,Tečovice . Chropyně , Lhota u Vs. :Fryšták

A- mužstvo   Holešov  : Štítná A  2:1 (1:0)

Branka Štítná: 56.min Chovančík Vít

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Hnaníček Michal (80.Krůžela),Sloboda,,Machuča-Štěpančík ,Chovančík Tomáš,Liška (88.Fojtík),Chovančík Vít-Vaculík T.,Fagulec(66. Zvoníček Ondřej)

Na střídání:Kuja Martin,Řehák,Marceník

Přenos ze zápasu zde

Štítná inkasovala první branku ve 30 sekundě zápasu po hrubé chybě v rozehrávce a tento moment vlastně rozhodl o celém zápase,protože výkon celého mužstva na půdě lídra soutěže byl více než dobrý.Štítná nepouštěla domácí do brejkových situací a standardních kopů a domácí byli místy až bezradní. V 56.min vyrovnal Víťa Chovančík,ale po dalších hrubých chybách v rozmezí několika vteřin domácí v 60.min vstřelili rozhodující branku utkání.Štítná tak vlastně domácímu mužstvu oběma brankami zbytečně darovala tři body.Škoda!

Komentáře k zápasům 5.kola zde

Sestřihy zápasů 5.kola zde

Další zápasy:

Luhačovice :Rožnov  3:1 , Fryšták:Chropyně 2:3 np,Napajedla : Slušovice 0:2,  Baťov:Provodov 4:2,Bystřice :Boršice 1:5, Morkovice:Vigantice  3:2

Dorost    Štítná : Nedašov 3:0 (2:0)

Branky Štítná: 4.min Maniš,25.min Králík,53.min Zvoníček Ondřej

Sestava Štítná:Kuja-Chromáček(70.Krupík)  ,Krůžela,Kamenčák,  ,Zvoníček, Fojtík ,Malaník(65..Hnaníček,Tomeček(83.Hnilo),Králík , Maniš, Šimoník

V zápase jasně dominovali hráči Štítné,kteří si poradili s místy až zákeřnou hrou soupeře.V prvním poločase se trefili Maniš a Králík ,ve druhém se ukázkovou střelou z 25 m  zapsal mezi střelce Ondra Zvoníček.V 86.min mohla Štítná navýšit brankový rozdíl ,ale Šimoník trestuhodně zahodil pokutový kop.

Bojkovice:Louky4:0,Malenovice:Holešov 2:4,Uherský Brod :Kunovice 1:3  ,Luhačovice:Rožnov 1:2 np,Hluk :Brumov 0:3 np,Slušovice :Baťov 3:1

B-mužstvo     Štítná B: Bratřejov 3:2 (2:0)

Branky  : 3.min Štěpančík,11.min Fojtík,66.min Pukýš - 48.min Gerža Petr,62.min Tomšů Petr

Sestava Štítná B:Marcaník-Liška František,Polách(18.Zvonek),Krupík,Štěpančík ,Babulík,,Fojtík (60.Maniš ), Pukýš, Bartoš,Divoš (88.Cícha) , Žabka  Martin  (37.Velecký)

Sestava Bratřejov:Podešva-Kalenda,Polčák,Kocourek,Tomšů Petr,Tomšů Jan,Gerža Daniel,Gerža Petr,Černý(88.Zicha st.),Viktořík,Beněk(81.Zicha ml.)

Rozhodčí:Kolář

Diváků: 60

Štítná začala utkání  aktivně a už ve 3.min otevřel Štěpančík skóre střelou z 25 metrů -1:0.V 11 .min tečoval Fojtík centr Bartoše a bylo to 2:0.Zdálo se ,že bude utkání jednoznačnou záležitostí ,ale hosé se postupně dostávali do hry.Svou zlepšenou hru hosté potvrdili na začátku druhého poločasu ,kdy Petr Gerža ve 48.min  z 16 metrů snížil na 2:1.V 62.min udělali domácí chybu na polovině hřiště a  hosté po přečíslení domácí obrany vyrovnali  Petrem Tomšů na 2:2.V 66.min vyšel domácím dlouhý míč na Davida Pukýše a ten šikovně překonal brankáře hostů - 3:2.Ve zbývajících minutách se hosté snažili o vyrovnání,ale domácí  hráče Bratřejova do šancí nepouštěli.Až na 88.min ,kdy šel na brankáře domácích  Petr Gerža ,ale Michal Marcaník  vytáhl zákrok zápasu,a tak body zůstaly ve Štítné.B mužstvo se tímto vítězstvím posunulo na první místo tabulky III.třídy sk.B.

Velký Ořechov:Pozlovice 3:4 np.,Rudimov:Poteč 1:3,Neubuz :Šanov 7:2 ,Příluky B :Tichov 3:4 ,Luhačovice B : Březůvky 3:2,Doubravy:Drnovice 1:2 np.

Žáci starší  Štítná : Louky  1:9 (0:4)

Branka Štítná: Malaník Patrik

Žáci mladší   Štítná : Louky  6:1 (5:1)

Branky Štítná:2x Hnilo Ondřej,Hnilo Dominik,Holík Radovan,Barbořík Adam,Vaculík Adam