A- mužstvo Morkovice :Štítná A 2:1 np (1:0)

Branka Štítná: 60.min Šimoník Roman

Červená karta: 61.min Chovančík Tomáš

Sestava Štítná A:Vaculík P. -Liška Fran.,Sloboda,Hnaníček M.,Machuča (82.Maniš)-Štěpančík.Vaculík T.,Chovančík T.,Chovančík V.-Šenkeřík (92.Krupík P.) , Šimoník (88.Zvoníček Ond.)

První polovina utkání probíhala ve znamení mírné převahy domácích. Ve hře však bylo plno nepřesností, chyběl nápad a hlavně finální přihrávka. Ve 23. minutě ale po Chalupově kolmé přihrávce se ve vápně prosadil Smažinka proti dvěma bránícím hráčům – 1:0. Po změně stran se Štítná zlepšila, vyrovnala hru, ale do větší šance ji pozorná obrana domácích nepustila. Vyrovnávací branku dal po hodině hry a po špatné rozehrávce gólmana R. Šimoník. Chvíli nato musel T. Chovančík po druhé žluté kartě předčasně pod sprchy. Převahy však domácí nedokázali využít, velké šance v samém závěru měli Síleš a Oplt. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější Morkovičtí.

Záznam žápasu  můžete sledovat  - zde

Další zápasy:

Baťov :Rožnov 0:1 np,Luhačovice :Slušovice 1:0 np,Napajedla:Vigantice 2:0 , Boršice:Provodov 0:3 , Bystřice:Chropyně 3:1, Fryšták:Holešov 1:2 np

více  - zde

Před začátkem jarní části soutěže pro Vás odpověděl na několik  otázek trenér A mužstva Pavel Vaculík

více -  zde

Dorost Uherský Brod :Štítná 2:1 (2:1)

Branka Štítná: 41.min Malaník

Sestava Štítná: Kuja-Barbořík,Kamenčák,Zvoníček,Polášek-Malaník, Králík, ManišFojtík-Šimoník,Tomeček (70.min Hnaníček)

Na střídání ještě: Krupík T.,Orsák

Dorost odehrál v Brodě nešťastný zápas.Z mnoha šancí se ujala pouze branka Patrika Malaníka po hezké narážečce Martina Maniše ve 41.min.

vice o utkání  - zde

Slušovice:Nedašov 25:0,Holešov:Brumov 7:1 ,Luhačovice:Louky 2:4  ,Hluk:Rožnov 6:0, Malenovice:Baťov 0:11,Bojkovice:Kunovice 4:1

více  - zde

B-mužstvo  Štítná B :Tichov  5:2 (3:2)

Branky : 11. a 16. Holba,4. a 84. Fagulec,67. Pukýš - 34.Maňas,40.Hrdlička

Rozhodčí: Frajt Oldřich

Diváků: 80

Sestava Štítná: Marcaník-Fojtík (72. Krupík P.),Maryáš,Babulík,Polášek-Štěpančík,Šenkeřík(46.Liška Jar.),Pukýš (78. Sába),Bartoš-Holba,Fagulec

Sestava Tichov: Maniš J.-Hruška,Maniš M.,Hrdlička,Maňas,Ščuglík, Kulíšek ,Maniš F. ,Naňák,Sochora,Bělaška

Úvod zápasu vyšel domácím náramně.Už v 16.min po brance Fagulce a dvou brankách Holby vedlo štítenské béčko 3:0.Přestože se vesměs hrálo na polovině Tichova  se hosté po chybách domácí obrany a dvou brankách dostali opět do hry.Poločas tak skončil 3:2 a v domácí kabině bylo zřejmě horko. Druhý poločas však hosté po pár minutách zcela odpadli  fyzicky ,a tak po brankách Pukýše a znovu Fagulce  Štítná zaslouženě porazila Tichov 5:2.

Luhačovice B :Bratřejov 3:0,Pozlovice:Drnovice 3:1,Velký Ořechov:Poteč 1:2 ,Doubravy: Březůvky 4:1 ,Rudimov:Neubuz 2:5, Příluky B:Šanov 11:0

Rozhodčí:Goňa

První poločas byli domácí lepším týmem a také se to projevilo na výsledku,když se ve 4. a v 16.min prosadil Slovák.Druhý poločas se hosté zlepšili,ale domácí v 85.min Faldíkem pojistili svou výhru.

Sestava Štítná B : Kuja-Zimáček,Žabka  Rostislav (23. Sloboda),Maryáš (80.Polášek) ,Krupík Patrik-Fojtík,Bartoš,Králík,Fagulec (70.Maniš)-Vaculík Tomáš,Holba (86.Sába)

Luhačovice B:Rudimov 4:1,Neubuz:Příluky B 1:5 ,Bratřejov: Drnovice 6:4, Šanov : Doubravy 0:2,Březůvky:Velký Ořechov 3:1 ,Tichov :Pozlovice 0:4