A- mužstvo Štítná A :Slušovice 2:1 (1:0)

Branky :34.min Hnaníček Tomáš.62.Vaculík Tomáš - 82.Dobeš

Sestava Štítná A:Marcaník -Liška František,Machuča,Sloboda,Hnaníček Michal,Machuča,Liška Jaroslav(91.Zvoníček Ondřej), Chovančík Vít (89. Zvonek) , Hnaníček Tomáš(46.Štěpančík).Vaculík Tomáš (92.Krupík Patrik),Šimoník(71.Maniš)

Na střídaní:,Ocelík

Sestava Slušovice:Varga -Bořuta,Lošťák,Zbranek, Čuřík,Dobeš, Klimt (55,Pšenka)Burša Macík,Povolný,Kryšpín(67.Krajča)

Rozhodčí:Kovařčík - Stodůlka,Houšť

Diváků:150

V zápase dvou tabulkově nejhorších mužstev soutěže byla úspěšnější Štítná.Už ve druhé minutě nastelili tyč Šimoník a Tomáš Chovančík .Ve 12.min se dostal do gólovky po přihrávce Šimoníka Vaculík ,ale jeho střelu slušovický brankář Varga vyrazil.V 16.min ideální přihrávkou našel Tomáš Hnaníček Vaculíka ,ale ten opět v gólové šanci selhal a ze 7 m přestřelil branku.V rozmezí několika minut se do dvou šancí dostal nejlepší hráč Slušovic Dobeš ,ale ani jednu neproměnil.Ve 28.min se dostal Tomáš Chovančík k zakončení hlavou,ale bohužel pro domácí brankář Slušovic sice s námahou ,ale přesto vyrazil na roh.O minutu na to mohli jít do vedení hosté ,ale pokus Zbranka Marcaník v bráně domácích vyrazil na roh.První branka utkání padla ve 34.min ,kdy si na přetažený centr Víti Chovančíka naběhl Tomáš Hnaníček a z voleje nedal Vargovi šanci - 1:0.Do konce první půle mohla Štítná ještě navýšit skóre,ale Jaroslav Liška v obrovské šanci minul branku.

Druhou půli začali lépe hosté,ale na dostřel branky se nedostávali.Štítná v 62.min využila první šanci ve druhé půli a Vaculík po centru Michala Hnaníčka zvýšil na 2:0.Slušovice se snažili o snížení,ale pozorná obrana Štítné společně s dobře chytajícím Marcaníkem již hostům dovolila pouze dvě šance.V  81.min napřáhl z 25 m Dobeš a jeho střela  skončila v síti domácích - 2:1.Ještě jednou podržel Marcaník domácí ,a to v 85.min ,kdy bravůrně kryl umístěnou střelu Krajči.Poté již domácí udrželi hru mimo své brankové území  a po zásluze si v důležitém zápase připsali výhru a důležité  tři body do tabulky soutěže.

Záznam zápasu  - zde

Další zápasy 19.kola:

Baťov :Boršice  3:2 np,Luhačovice:Chropyně 2:0 ,Fryšták :Vigantice  , Holešov:Rožnov 3:1 ,Bystřice:Napajedla 1:0 np ,  Morkovice : Provodov 1:3

více  - zde

Dorost Štítná :Louky 0:1 np (0:0)

Penalty:3:4

Sestava ŠtítnáKuja-Hnilo,Barbořík,,Zvoníček,Polášek-Hnaníček, Králík , ManišFojtík-Šimoník,Krupík((82.Hrnčiřík Ondřej)

Dorost odehrál bojovný zápas,ve kterém může  litovat neproměněných šancí v prvním poločase,protože ve druhém poločase se již hrálo bez vážnějších šancí na obou stranách.V penaltovém souboji o prémiový bod pak byli šťastnější hosté.

více o zápasu - zde

Slušovice : Kunovice 1:0 np,Nedašov:Rožnov 2:1 np,Luhačovice :Baťov 4:3 np,Uherský Brod :Brumov 4:5,Hluk:Holešov 5:1,Malenovice :Bojkovice 0:3

více  - zde

B-mužstvo  Velký Ořechov : Štítná B 3:0(3:0)

Sestava ŠtítnáKrupík-Žabka Rostislav,Fojtík ,Zimáček,Pukýš,Bartoš ,Sába,Zvoníček Tomáš,

Osm statečných bojovalo v zápase ve Velkém Ořechově.Chlapi smekáme před Vašim přístupem!!!!Trenér Mareček odjížděl k zápasu s neúplným kádrem - nabízí se otázka .Kde byli  ostatní?Od všech nezúčastněných je to vůči mužstvu nezodpovědné až podlé .Hráči ,kteří mají rodiny (Bartoš,Sába  nebo Zvoníček Tomáš )mohli odjed na zápas ,ale pro ostatní to byl zřejmě velký  problém !!!!!!

Další zápasy  19.kola:

Příluky B :Drnovice 5:0Luhačovice B : Poteč 4:3 ,Doubravy :Pozlovice 1:2 , Rudimov  :Tichov 3:0, Šanov:Bratřejov 2:3 np,Neubuz : Březůvky 0:1