Sobota žáci:Patrik Malaník třemi góly zajistil výhru s Uh.Brodem

Sestava Štítná:Marcaník -Šuráň,Hnaníček Michal,Sloboda ,Machuča-Babulík,Chovančík Tomáš,Liška ,Chovančík Vít-Vaculík T.,Pinďák

Na střídání:Zvoníček OndřejKrupík,Fojtík P.,Vaculík P.

Komentář k zápasu zde

Video ze zápasu zde

Další zápasy:

Slušovice: Rožnov 1:2, Vigantice:Holešov 2:3 np , Napajedla :Morkovice 1:3 ,Bystřice :Baťov 0:2,   Provodov:Luhačovice 3:4 ,Boršice : Fryšták 4:0

Dorost Baťov:Štítná 4:1 (3:1)

Branky Štítná: 41.min Šimoník Roman

Sestava Štítná:Kuja-Chromáček ,Polášek, Zvoníček,Kamenčák, Malaník (81.Krupík).Tomeček (17. Hnaníček ),Krůžela,Králík , Maniš (88.Hrnčiřík René)Šimoník (82.min Orsák)

Holešov:Slušovice 4:3, Malenovice:Hluk 1:6 ,Brumov:Luhačovice 6:2,Bojkovice: Uherský Brod 4:3 ,Louky:Rožnov 2:1,Kunovice :Nedašov 7:0

B-mužstvoŠtítná B:Příluky B 1:0 (1:0 )

Branka Štítná: 40.min Hnaníček Michal

Sestava Štítná B:Marcaník-Liška František ,Štěpančík (73. Fagulec), Hnaníček,Babulík, Fojtík (81.Sába) , Pukýš, Bartoš,Divoš (23. Velecký), Žabka  Martin,Krupík P.

Sestava Příluky B:Metela-Polanský,Januš,Prokop,Bittner,Šupa,Zahradnický, Mezírka ,Smoček,Šranko,Čelůstka

Rozhodčí: Goňa

Diváků: 60

Štítná byla po celý zápas lepším mužstvem a hosté poctivě bránili.Do šancí se tak obě mužstva příliš nedostávaly ,a proto o vítězství domácích rozhodla 40.min ,ve které Michal Hnaníček umě zatočil míč z 20 m  a otevřel skóre zápasu.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil,a tak Štítná svým vítězstvím potvrdila výbornou formu v podzimní části soutěže.