Úvodní strana 26.4.2016

26. 4. 2016

Zápasy našich mužstev 23. a 24.4.2016

A- mužstvo Štítná A :Holešov 3:5 (2:2)

Branky : 1.Šimoník,37. a 60.Vaculík Tomáš- 31.Sumec,44. a 52.(pen.)Křenek,65. a 71.Marek

Sestava Štítná A:Vaculík P. -Machuča,Sloboda,Hnaníček M., Chovančík V -,Ocelík (74.Šenkeřík),Štěpančík.Vaculík T., Liška Jar., Chovančík Tomáš, Šimoník

Na střídaní:Zvonek,Zvoníček,Maniš

Sestava Holešov:Janalík-Chudárek,Bačík Roubalík,Sumec,Pumprla, Křenek, Matulík,Polomík,Marek,Munster

Střídali:Bakala,Vymětal,Palík,Olša,Lomaka

Rozhodčí: Štěpánek-Macháč,Zpěvák

Divákú:100

Štítná začala utkání skvěle.Na přihrávku Tomáše Vaculíka si naběhl do volného prostoru Šimoník a ve 20 s otevřel skóre utkání.Hosté jako favorit museli dotahovat a to se jim podařilo ve 31.min Za 5 minut šla Štítná opět do vedení, kdy se prosadil Tomáš Vaculík.Bohužel pro domácí se hostům  do konce poločasu podařilo vyrovnat.O průběhu druhého   poločasu rozhodla přísná penalta proti domácím v 52.min,kterou Křenek proměnil a domácí museli poprvé v zápase dohánět skóre.To se jim v 60.min Vaculíkem povedlo.Štítná v posledních minutách utkání udělala  několik chyb ,které hosté potrestali a  tak Marek dvěma brankami upravil výsledek utkání na 3:5 .Domácí byli mužestvu na vedoucí pozici soutěže  více jak vyrovnaným soupeřem.

Záznam zápasu  můžete sledovat - zde

Další zápasy 18.kola:

Chropyně :Fryšták 4:1,Rožnov:Luhačovice 1:0 np,  Slušovice:Napajedla 1:2 np,   Provodov:Baťov 5:0 ,Vigantice :Morkovice 1:5,  Boršice:Bystřice 2:1

více  - zde

Dorost Nedašov  : Štítná 0:4 (0:2)

Branky Štítná:6.Zvoníček,19.Kamenčák,65.Králík, 70.Krůžela

Sestava ŠtítnáKuja-Hnilo,Barbořík,,Zvoníček,Polášek-Krupík(57. Krůžela,71.Hrnčiřík Ondřej)), Králík, ManišFojtík-Kamenčák(38.Hnaníček) ,  Tomeček (80.Ujčík)

Zodpovědný výkon zraněními zdecimovaného mužstva a jeho zasloužené vítězství.

více o zápasu  - zde

Rožnov :Luhačovice 1:2 np,Brumov :Hluk 6:1 ,Louky :Bojkovice 2:3 np,   Baťov:Slušovice 1:2, Kunovice:Uherský Brod 5:1, Holešov:Malenovice 10:0

více  - zde

B-mužstvo  Bratřejov : Štítná B 2:1 (1:1)

Branka Štítná :28.min Bartoš Pavel

Sestava Štítná:Marcaník -Zimáček,Maryáš,Fojtík,Krupík Patrik-Krupík Tomáš,Zvoníček Tomáš,Bartoš,Sába -Fagulec,Pukýš,Hnaníček V.

Další zápasy  18.kola:

Šanov:Neubuz 4:3Březůvky:Luhačovice B 1:2,Tichov:Příluky B 0:9,  Pozlovice :Velký Ořechov 3:4 np,Poteč:Rudimov 6:0,Drnovice :Doubravy 2:1

Dohrávka 16.kola :Březůvky:Příluky B  3:1