Zápasy našich mužstev 24.10. a 25.10.2015

A- mužstvo Napajedla :Štítná A 1:2 (0:2)

Branky Štítná:25.min Hnaníček Michal(penalta),45.min Vaculík Tomáš

Sestava Štítná:Vaculík P.-Krůžela,Hnaníček M.,Sloboda ,Machuča-Chovančík T. ,Liška,Štěpančík(81.Fagulec),Chovančík V.-Holba(87.Zvonek),Pinďák(40.Vaculík T.)

Štítná soupeře zaskočila důrazem. I když domácí sice možná měli opticky více míč na kopačkách, tak se do žádné šance nedostali. Hosté se ujali vedení gólem z pokutového kopu, když soupeř zastavil pronikajícího hráče jenom za cenu faulu. A navíc chvíli před přestávkou Štítná po rohu zvýšila náskok Vaculíkem – 0:2. Ve druhém poločase Napajedelští hru více otevřeli, začali hrát na tři obránce a dostali protivníka pod tlak. Hosté se dostávali do brejků, a z jednoho t mohli v 55.min vstřelit třetí branku,ale Tomáš Chovančík ze 7 m přestřelil prázdnou branku. Napajedelští tlak stupňovali, ale náznaky šancí řešili zbrkle. A když už se dostali k zakončení, tak stříleli mimo. Nakonec se jim podařilo tři minuty před koncem snížit na 1:2,ale hosté už  cenné vítězství uhájili.

Záznam zápasu zde

Komentáře ze zápasů 12.kola Krajského přeboru zde

Další zápasy:

Baťov :Luhačovice 6:2,Slušovice :Vigantice 1:3,Provodov:Chropyně 6:1, Bystřice:Holešov 1:2 np ,Morkovice :Fryšták 1:0,Boršice:Rožnov 3:2

Dorost Bojkovice :Štítná 4:5 na pen.(2:3)

Branky Štítná:2x Králík,Šimoník,Malaník

Sestava Štítná:Kuja-Chromáček,Hnilo,Králík,Polášek, Zvoníček,Kamenčák, Malaník ,Hnaníček,Krůžela,Maniš,Šimoník,Orsák

Ve 31.min už vedli dorostenci Štítné 3:0.Bohužel domácí do  64, min výsledek otočili na 4:3.Štítná do konce zápasu ještě stačila vyrovnat ,a tak o vítězi zápasu rozhodovaly pokutové kopy ,ve kterých byli úspěšnější naši dorostenci a zaslouženě si tak dovezli z Bojkovic dva důležité body.

Brumov:Baťov 0:1,Holešov:Rožnov 1:0 np ,Malenovice:Nedašov 3:1, Hluk:Luhačovice 4:0, Uherský Brod : Slušovice 1:0,Louky:Kunovice 0:2

B-mužstvo  Štítná B :Šanov 1:2 na pen. (0:0)

Branky:74.min Liška František - 63.min Prchlík

Sestava Štítná B:Kuja- Babulík,Sloboda, Holba, Bartoš,Divoš , Šimoník (41.Polášek), Žabka  Martin,Polách (85.Chromáček),Liška František,Sába (68.Krupík)

Sestava Šanov:Gazdík-Peléšek,Ščuglík,Chlebana,Tureček, Macík,Šebák,Šoman ,Prchlík,  Gromský,Zach

Rozhodčí:Ruman Josef

Diváků:100

Ve Štítné se hrál vyrovnaný zápas.Domácí si sice vytvořili v prvním poločase více brankových příležitostí ,ale poločas skončil bez branek.Vyrovnaný průběh měla i druhá půle.Do vedení šli hosté ze Šanova po pěkné akci v 63.min ,kdy si na centr z pravého křídla naběhl Prchlík a hlavou nedal šanci domácímu brankáři.V 74.min napřáhl František Liška z 20 m  a jeho umístněná střela skončila u levé tyče hostující branky.Domácí se ještě do konce zápasu snažili o vítěznou branku,ale jejich snaha končila na výboně chytajícímu brankáři Šanova Gazdíkovi.O vítězi tak museli rozhodnout pokutové kopy ,ve kterých byli úspěšnější hosté ,a také proto si odvezli ze Štítné dva body.

Bratřejov:Tichov 2:4,Drnovice:Poteč 3:0,Pozlovice:Březůvky 3:4,Velký Ořechov:Neubuz 3:5, Doubravy:Luhačovice B 3:2 np, Příluky B:Rudimov 4:0

Žáci starší   Štítná :Rožnov 5:0 (2:0)

Branky Štítná:7.min Černý Martin,19.,65.,68.,70.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník, Hatlas,Rak, Ujčík , Šimoník,Důlka,Fryželka,Horňák