A- mužstvo Vigantice :Štítná A 3:4 np (0:2)

Branky Štítná:8. a 77. Vaculík Tomáš,39.Liška Jaroslav

Sestava Štítná A:Vaculík Pavel -Liška František,Machuča,Sloboda,Hnaníček Michal,Ocelík,Liška Jaroslav, Chovančík Vít ,Chovančík Tomáš, Vaculík Tomáš ,Šimoník

Střídali:Štěpančík,Zvonek,Šenkeřík

Štítná začala zápas o "šest bodů"dobře a po hře ze zabezpečené obrany vyhrávala po brankách Tomáše Vaculíka a Jaroslava Lišky 2:0.Obě branky padly z bezprostřední blízkosti branky domácích .Druhý poločas domácí vrhli všechny síly  ke změně skóre a do 60.min vyrovnali brankový poměr. Hosté ze Štítné se v 77.min opět dostali do vedení.Víťa Chovančík poslal ideální přihrávku za obranu domácích kam si naběhl Tomáš Vaculík ,který střelou do odkryté branky potvrdil jarní střeleckou formu - 2:3.Bohužel pro Štítnou stačili domácí v závěrečném náporu domácí srovnat a tak to bylo v 90.min 3:3..V nastaveném čase měla Štítná při šanci domácího útočníka štěstí ,ale Pavel Vaculík v bráně hostů mužstvo podržel.V penaltovém rozstřelu o bonusový bod byla Štítná úspěšnější  a po zásluze přivezla z Vigantic důležité dva body.