A- mužstvo   Fryšták  : Štítná A  neděle 17,30

Luhačovice :Holešov , Baťov:Chropyně,Napajedla : Provodov,Bystřice :Vigantice ,,Boršice: Slušovice,  Morkovice: Rožnov

Dorost    Slušovice:   Štítná  sobota 10,00

Holešov:Louky,Malenovice:Kunovice,Uherský Brod:Rožnov ,Luhačovice:Nedašov ,Bojkovice:Brumov, Hluk :Baťov

B-mužstvo     Štítná B: Drnovice neděle 17,30

Pozlovice:Bratřejov ,Velký Ořechov:Tichov,Rudimov:Šanov,Příluky B :Březůvky,Doubravy: Poteč,Luhačovice B :Neubuz

Žáci starší  Štítná : Slavičín  sobota 16,00

Žáci mladší   Štítná : Slavičín  sobota 17,30

-----------------------------------

Zápasy našich mužstev 15.8. a 16.8.2015

A- mužstvo    Štítná A : Morkovice 2 :4 (2:2)

Střelci branek:13. a 27.min Holba-16. a 90.min Oplt,40.min Bombicz,75.min Hradil

Diváků:180

Rozhodčí:Bartoň

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Hnaníček,Chovančík T.,Chovančík V.-Liška,Fojtík(88.Šimoník),Vaculík T.,Štěpančík-Pinďák,Holba(67.Hrnčiřík)

Sestava Morkovice:Jarka-Šimoňuk.Rozsypal,Sile š,havlík,Svoboda, Bombicz, Hradil,Oplt, Doležel,Kopounek
střídali:Zápařka,Škrdlík,Smažinka

Štítná do soupeře na začátku zápasu doslova vletěla.Hráčů Štítné bylo  plné hřiště a hosté se jen s námahou bránili.Jejich aktivita byla odměněna první brankou ,když Holba dorazil vyraženou střelu do brány.Bohužel pro domácí se z vedení dlouho neradovali.Hosté z rychlého protiútoku v 16.mi  vyrovnali Opltem. Do vedení šla opět Štítná v 27.min ,když v zápase výborně hrající Holba prostřelil z 11 m brankáře Jarku.Hosté do konce poločasu opět srovnali.Ve 40.min si postavil míč Bombicz na dvacítku a jeho standardka šla pozemi k vzdálenější tyči.
Ve druhém poločase se hra zklidnila a hrálo se od šestnácky po šestnácku.Obě mužstva hrála se zajištěnou obranou bez vážnějšího ohrožení soupeřovi branky.v 75.min se hosté dostali na dostřel do mácí branky a střela hradila s tečí domácího obránce skončila překvapivě v brance kvalitně chytajícího Vaculíka.Po této brance hosté umě drželi míč a domácím nedali šanci k vyrovnání.při poslední standardce utkání si šel pro gólovou hlavičku do vápna i brankář domácích Pavel Vaculík,ale nepovedený centr využili hosté k rychlému brejku a pro Oplta již nebyl velký problém trefit prázdnou branku domácích - 90.min 2:4.
Domácí sice prohráli ,ale jejich výkon byl velmi dobrý.Pokud se zbaví nováčkovské "najivity" může Štítenský divák očekávat lepší výsledky.