23. 9. 2015

TJ Štítná = šest mužstev = jeden tým!

Zápasy našich mužstev 19.9. a 20.9.2015

A- mužstvoŠtítná A:Rožnov p.Radh. 1:4 (1:3)

Branky :15.min Chovančík Tomáš  - 4.,43. a 90.min Maléř Michal, 27.min Mohammad Rezdar

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Hnaníček Michal,Sloboda ,Machuča-Štěpančík (85   .min Králík),Chovančík Tomáš,Liška ,Chovančík Vít-Vaculík T.,Hnaníček Tomáš

Na střídání:Zvoníček OndřejKrupík,Zvonek,

Sestava Rožnov:íBarabáš-Žitník,Malina(78.Pavlíček),Zetocha,Michal Maléř,Šimek Bolcek,Mohammad Rezdar,Karban(64.Talpa),Fuksa,Maléř Lukáš

Na střídání:Seidl,Náměstek,Bolf

Rozhodčí:Koláček-Horvát,Karlík

Diváků: 150

Hned ve 4.min se po chybě v obraně domácích ujali hosté vedení - Michal Maléř  0:1.Domácím se podařilo vyrovnat v 15.min ,kdy Liška zahrával trestný kop z levé strany  a Chovančík Tomáš dotlačil míč do brány hostů - 1:1.Ve 23.minvytlačil brankář hostů trestný kop Tomáše Hnaníčka na roh.O minutu na to se dostal do zakončení po standardní situaci Tomáš Chovančík ,ale jeho hlavičku vykopával hráč hostů Bolcek z brankové čáry.Ve 27.minutě udělali domácí hrubou chybu a Mohammad  Rezdar po přihrávce Fuksy poslal hosty do vedení.Dvě minuty před koncem poločasu zahrávali hosté trestný kop ze 40 m ,na který si  naběhl nikým nebráněný Michal Maléř  - 43.min 1:3.Druhý poločas se odehrával mezi šestnáctkami a do šancí se obě mužstva příliš nedostávali.Snaha domácích o zkorigování výsledku byla znatelná ,ale za celý druhý poločas si vytvořili pouze  dvě šance.V 70.min nadstřelil z 10 m bránu Tomáš Vaculík po přihrávce Štěpančíka a v 74.min vyrobili v obraně snad jedinou chybu hosté a Tomáš Hnaníček po samostatném nájezdu Barabáše v bráně hostů nepřekonal.Když už vše domácí vrhli do útoku, přišel rychlý brejk hostů a Michal Maléř se v 90.min potřetí trefil do brány Štítné a završil tak svůj hatrick a krutou prohru domácích.