Zápasy našich mužstev 17.10. a 18.10.2015

Branky :33. Holba,75. Chovančík Tomáš - 27.Dufek

Sestava Štítná:Vaculík P.-Krůžela,Hnaníček Michal,Sloboda ,Machuča-Hnaníček Tomáš,Chovančík T.,Liška (65.Štěpančík) ,Chovančík V.(90.Šuráň)-Holba ,(87.Fagulec), Pinďák (83. Šimoník)

Sestava Boršice:Remeš-Večeřa,Groulík,Ohnutek,Šustr,Kopčil (46.Zach),Filipský, Dufek ,Klvaňa, Vlček (81.Náplava),Hromada

Rozhodčí:Kovařčík--Volek,Lysák

Diváků: 100

Štítná se ziskem tří bodů  odpoutala ze dna tabulky.Vítězství se však nerodilo lehce.Ve 27.min se hosté dostali poprvé na dostřel branky a hned to znamenalo vedení.Klvaňa zatáhl po křídle a přihrávkou našel před bránou Dufka ,který se nemýlil - 0:1.Domácí však za šest minut ve 33.min srovnali,když po nevyužité šanci Pinďáka dotlačil míč do branky hostů Holba - 1:1.Ve 41.min popvé podržel Štítnou brankář Vaculík ,který střelu Ohnutka z 20 m vyrazil na roh.Druhý poločas až do 75.min,kdy se Štítná dostala do vedení odehrával mezi šestnáctkami bez výrazného ohrožení branek.Právě patnáct minut před koncem se zrodila rozhodující akce utkání.Domácí rozehráli roh na krátko,Vít Chovančík nacentroval do vápna ,Tomáš Hnaníček hlavou prodloužil na osamoceného Tomáše Chovančíka na malém vápně ,pro kterého už nebyl problém dopravit míč do branky hostů - 2:1.Poté přišli dva skvělé zákroky domácího brankáře Vaculíka .Nejprve v 77.min vyrazil dobře mířenou střelu Klvani a pak v 86.min zlikvidoval efektním zákrokem trestný kop Dufka .Hosté se do konce zápasu ještě snažili vyrovnat ,ale dobře hrající obrana domácích jim v závěru utkání nedala šanci.