A- mužstvoSlušovice  : Štítná A  0 :2 (0:0)

Branky Štítná: 56. a 90 . min Vaculík Tomáš

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Zvoníček Ondřej(83.Šimoník),Krůžela,Sloboda ,Machuča-Štěpančík (89.Zvonek),Chovančík Tomáš,Liška ,Chovančík Vít-Vaculík T.

Na střídání:Krupík,Marcaník

Komentáře k zápasům zde

Další zápasy:

Chropyně :Luhačovice 2:4, Rožnov:Holešov 6:0,Vigantice: Fryšták 0:1,Napajedla :Bystřice 0:1, Boršice :Baťov 1:0 np, Provodov:Morkovice 5:0

Dorost    Louky : Štítná 2:0 (2:0)

Bojkovice:Malenovice 8:1,Holešov:Hluk 1:3 ,Brumov:Uherský Brod  1:3,Baťov :Luhačovice 0:1,Rožnov :Nedašov 3:1,Kunovice :Slušovice 4:3 np

B-mužstvoŠtítná B:Velký Ořechov 2 : 0(0:0)

Branky  : 54.min Divoš,61.min Fojtík,

Sestava Štítná B:Marcaník-Liška František (15. Zimáček,46.Šimoník Lukáš),Svoboda,Řehák,Babulík,Fojtík , Pukýš, Bartoš,Divoš , Žabka  Martin (86.Velecký)  ,Holba (77.Cícha)

Sestava Velký Ořechov: Sedlář A.-Minařík T.(86.Polcer),Krajča,Svízela L.,Minařík M.,Gajdůšek,Talášek,Svízela D.,Sedlář D.,Baďura (60.Blinkal),Maňásek

Rozhodčí:Neubauer

Diváků: 60

Pozlovice:Doubravy 3:5,Tichov:Rudimov 1:3,Březůvky:Neubuz5:2, Bratřejov:Šanov 6:1,Drnovice:Příluky B  0:1 ,Poteč:Luhačovice B  2:3

Žáci starší  Štítná : Bystřice p.Host. 4:0 (2:0)

Branky Štítná:3x -10.,14.44. min Malaník Patrik,42.min Černý Martin

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař,Ujčík,Hrnčiřík Ondřej,Horňák, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Žáček,Hatlas,Šimoník,Fryželka

Žáci mladší Štítná : Bystřice p.Host. 5:7 (2:3)

Branky Štítná: 3x - 19.,24.,44. min Hnilo Dominik,2.min Horňák, 42.min Holík

Sestava Štítná:Novák-Hnilo Dominik,Struhař, Krupík,Fryželka,Hůdek,Hnilo Jan Barbořík,Holík,Machuča,Horňák

A mužstvo prohrálo v poháru s Provodovem

Čtvrtfinále  - středa 9.9.2015

Štítná A : Provodov  1:2 (1:1)

Branky:3.min Vaculík Tomáš - 18.a 50.min Huťka

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Hnaníček Michal ,Krůžela,Sloboda-Štěpančík ,Chovančík Tomáš,Liška ,Chovančík Vít-Vaculík T.,Pinďák(26.min Šimoník)

Na střídání:Maniš,Marceník ,Zvoníček Ondřej

Sestava Provodov:Máčala-Urbánek(73.Gargulák), Josefík,Huťka, Ulman,Velev (90.Kovář), Novák,Chalupa, Laciga,Beňo,Hnilo

Na střídání:Hellebrand

Štítná začala dobře a hned z první šance vstřelila vedoucí branku,když si ve 3.min na dlouhý balón od Hnaníčka naběhl Štěpančík a jeho centr Tomáš Vaculík umístnil k levé tyči hostující branky - 1:0.V 10.min poprvé zahrozili hosté a Beňo nastřelil břevno domácí branky.V 18.min se ocitl před brankářem Pinďák,ale jeho střela z 6 m  šla do brankáře,který tak zahájil protiútok ,z kterého byl roh a z něj skóroval poprvé Huťka ,který zůstal sál u zadní tyčky  a nebyl pro něj problém vyrovnat - 19.min - 1:1.Ve 31.min se pěkně uvolnil  střídající Šimoník a jeho střela šla z 16 m těsně vedle .Na konci prvního poločasu se opět dostal do slibné gólové situace ,ale jeho střela z pravého křídla  pouze  protáhla brankáře hostů,který střelu vyrazil na roh.druhý poločas začali lépe hosté.Ve 49.min zahrávali rohový kop ,na který si naběhl Huťka ,který nadvakrát překonal Vaculíka v bráně domácích.o minutu na to se na vápně uvolnil Ulman a jeho následná střela šla těsně vedle domácí branky.pak přišli velké šance domácího týmu.V 52.min centroval Vaculík na první tyč , na cent  si naběhl Tomáš Chovančík ,ale jeho nepovedená hlavička šla až do autu.V 55.min zahrával Hnaníček standardku ze 40 m ,na kterou si k zadní tyči nabíhal Tomáš Chovančík ,ale bohužel pro domácí neusměrnil míč do prázdné branky.V 59.min měl slibný pokus Liška z 16 m ,ale míč šel opět  těsně vedle spojnice tyčky a břevna hostující branky..O dvě minuty na to v 59.min si na centr Slobody naběhl  opět Tomáš Chovančík ,ale jeho hlavička z 8 m opět minula těsně bránu hostů.Od této doby se domácí bohužel k ohrožení branky hostů již nedostali.Provodov umě držel míč a také čas.Hosté si"ptali" fauly ,které rozhodčí, někdy k údivu přihlížejících, zapískal. V 72.min se dostal k odraženému míči po standardní situaci Beňo, ale domácí obrana jeho pokus odvrátila na roh.V 90.min mohl navýšit skóre ještě Laciga,ale jeho pokus z 45 m o přehození  domácího brankáře, Pavel Vaculík  konečky prstů vytáhl na roh.Hosté tak v tomto zápase vyhráli,ale domácí mohli do  60 minuty tento zápas  rozhodnout ve svůj prospěch.