Čevená karta:66.min  Žáček  po 2 ŽK - Napajedla

Sestava Štítná A:Vaculík Pavel -Liška František,Machuča, Sloboda, Ocelík, Liška Jaroslav,Hnaníček Michal (87.Zvoníček Ondřej) Chovančík Vít (78.Hrnčiřík Jan),Šenkeřík(83.Zvonek,)Vaculík Tomáš ,Štěpančík

Sestava Napajedla:Vitásek-Zimčík,Bejtkovský,Havránek (87.Haša),Ratiborský (66.Hejda),Ouroda,Koutník,Žáček,Drga,Škrabal (46.Leitner),Zapletal

Rozhodčí:Kovařčík - Zpěvák,Mejzlík

Diváků:180

Utkání začali lépe hosté a do 10.min musel brankář domácích Vaculík dvakrát předvést své umění.Po deseti minutách se domácí rozehráli a vyrovnali hru .Až ve 40.min se však dostali do góĺové šance,když Vaculík Tomáš zatáhl míč k brankové čáře a po jeho zpětné přihrávce Petr Štěpančík střelou z 8 m otevřel skóre - 1:0.Ještě ve 44.min mohl navýšit poločasové skóre Tomáš Vaculík,ale jeho střelu z 25 m zastavila pouze tyč hostující branky.Druhý poločas začal z obou stran opatrně.Domácí dobře bránili a hosté se do šancí příliš nedostávali.Až v 57.min se do tutovky dostal výborně hrající Petr Štěpančík ,ale po přihrávce Hnaníčka mezi obránce jeho  velkou šanci brankář  hostů vyrazil na roh.Hned o minutu na to mohli vyrovnat hosté ,ale samostatný útok hostujícího hráče v pohodě chytající Pavel Vaculík vyrazil.V 63.min se ocitl Tomáš Vaculík sám před brankou hostů,ale jeho střela šla dnes již podruhé do tyče .V 64.min se po centru dostal k zakončení útočník hostů .ale jeho střelu z jedné opět Pavel Vaculík v bráně domácích vyrazil.V 66.min byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Žáček a pro Štítnou se otevřela obrovská šance o zachování krajského přeboru.V 67.min unikl po pravé straně Štěpančík ,přihrál pod sebe  na Šenkeříka,ale jeho střelu z 10  m hostující brankář s přehledem chytil.V 71.min se na pravé straně prosadil Šenkeřík přihrál opět pod sebe na desítku,ale volný Tomáš Vaculík namířil svou střelu těsně vedle levé tyče hostující branky.Hosté se v těchto momentech pokoušeli o střely ze střední vzdálenosti ,ale ty neměly přesnost a šly vedle domácí branky..V 79.min mohli hosté vyrovnat ,ale  jejich střelu  ze 7 m vynikajícím zákrokem Pavel Vaculík chytil.Ještě v 89.min mohli z protiútoku hosté vstřelit branku.Centr z levé strany tečoval domácí hráč,ale míč který již zapadal do branky Štítné Pavel Vaculík bravurním zákrokem vyrazil na roh.Vynikajícím výkonenem Pavla Vaculíka v bráně Štítné si domácí tímto výsledkem zachovali setrvání v soutěži i na další rok.Hoši gratulujeme  a děkujeme.

Další zápasy 25.kola:

Vigantice:Slušovice 6:4 ,Holešov:Bystřice 2:1 , Fryšták:Morkovice 3:0 ,Luhačovice:Baťov 4:0 , Rožnov:Boršice 2:0 ,  Chropyně:Provodov 3:1

více  - zde

Dorost  Štítná :Brumov  1:2 (0:1)

Branka Štítná :91..min Kuja Martin

Sestava Štítná:Kuja-Hnilo,Barbořík,Zvoníček,Hnaníček(70.min Krupík)-Šimoník,Malaník,Hrnčiřík,Králík,Fojtík-Kamenčák

Trenér Šebák Zdeněk:"Ve Štítné se hrál  před kvalitní diváckou kulisou výborný fotbal.Hosté byli o něco fotbalovější ,ale štítenští hráči byli zase bojovnější.Zápas přinesl nasazení ,které bylo  hodno pravého derby . Emoce,hecování ,vyloučení,boj o výsledek až do konce utkání ,toto vše vidělo v tomto  utkání více než 100 diváků .Hráče Štítné musím pochválit za předvedenou hru a hostům pogratulovat k vítězství.Svúj velmi dobrý výkon potvrdil brankou v poslední minutě brankář Martin Kuja".

Štítná :Bojkovice 3:2 (1:1)

Branky Štítná :2. Malaník Patrik,57.Šimoník Roman,86.Barbořík Radovan

Sestava Štítná:Kuja-Hnilo,Barbořík,Zvoníček,Hnaníček-Šimoník (60.Důlka),Malaník,Hrnčiřík,Králík,Fojtík(88.Ujčík)-Krupík(46.Polášek)

Trenér Zdeněk Šebák:"Hned  po velkém derby s Brumovem sehráli naši dorostenci malé derby s mužstvem Bojkovic.Opět v kombinované sestavě naši dorostenci odehráli zápas velmi dobře.Tentokrát k bojovnosti přidali i kvalitní herní výkon .Soupeř měl několik vyložených šancí ,ve kterých podržel tým výborný Martin Kuja v brance,ale i tak mohlo  po mnoha šancích domácího mužstva skončit utkání i dvojciferným vítězstvím.O výsledku tak rozhodl kapitán a střelec důležitých branek Radovan Barbořík..S velmi kvalitním soupeřem je výhra našich dorostenců cenná."

Slušovice :Uherský Brod 10:1,Nedašov :Malenovice 1:2,  Rožnov:Holešov 0:1 ,Baťov:Brumov 3:2, Kunovice :Louky 4:1 ,  Luhačovice:Hluk 2:3 np,

více  - zde

B-mužstvo  Šanov :Štítná B 4:1 (2:1)

Branka Štítná :2.min Žabka Rostislav

Sestava Štítná:Krupík Patrik-Krupík Tomáš,Maryáš,Žabka Martin,Žabka Rostislav,Hnilo  Radek,Hnaníček Václav (59. Fojtík Pavel),Sába, Holba, Babulík ,Fagulec Josef

Březůvky:Pozlovice 2:0,Tichov: Bratřejov 2:5,Poteč:Drnovice 1:2  ,Rudimov: Příluky B 2:6,Neubuz:Velký Ořechov 6:2Luhačovice B: Doubravy 9:0