Béčko po výhře nad Luhačovicemi vede tabulku soutěže

Zápasy našich mužstev 10.10. a 11.10.2015

A- mužstvoProvodov  : Štítná A 4:3 (3:0)

Branky Štítná:74.min Chovančík Tomáš,85.Chovančík Vít,90.Holba

Sestava Štítná:Vaculík P.-Hnaníček Michal,Sloboda ,Machuča-Štěpančík ,Chovančík T.,Liška ,Chovančík V.-Fagulec (60. Krůžela) ,Pinďák (79.Šimoník),Holba

Na střídání:Zvoníček,Šuráň,

Video ze zápasu zde

Komentáře k zápasům 10.kola KP  zde

Další zápasy:

Baťov :Morkovice 2:4, Slušovice: Chropyně 1:2 np,Vigantice:Rožnov 1:0 ,Bystřice : Fryšták 1:3,Napajedla :Luhačovice 0:2 ,Boršice :Holešov 4:2

Dorost Brumov:Štítná 3:1 (1:1)

Branka Štítná:20.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Hnilo-Polášek, Zvoníček,Kamenčák, Malaník ,Hnaníček,

Krůžela,Maniš ,Hrnčiřík RenéŠimoník,Orsák

Miroslav Krupík ,vedoucí mužstva :"Štítná opět nastoupila v oslabené sestavě. První poločas začal z naší strany opatrně a čekali jsme  co soupeř vymyslí. Přesto jsme se postupně do šancí začali dostávat. Roman Šimoník po krásné dalekonosné střele trefil břevno. Ve 20. min. jsme se po střele Patrika Malaníka dostali do vedení 0:1. Ve 24 min. se Brumovu podařilo vyrovnat na 1:1. Ve druhé poločase jsme se dostávali do šancí  a tu nejvyloženější  Šimoník neproměnil ,protože jeho lob přes brankáře domácích minul také branku.  Do 83 min. se soupeř o výsledek obával. Domácí využili chyby rozhodčího ,kdy neodpískal jasný faul na Malaníka na  půlící čáře a po přečíslení naší obrany šli do vedení-2:1. V zápětí domácí zvýšili na 3:1 a bylo po zápase. V sestavě v jaké naši dorostenci nastoupili (bez jediného náhradníka) předvedli velmi dobrý ,bojovný  výkon,za který jim musím poděkovat."

Kunovice :Rožnov 3:2,Holešov:Nedašov 4:1,Malenovice:Slušovice 0:4 ,Louky :  Baťov 1:2 np,  Bojkovice:Luhačovice 2:1 np,

Hluk:Uherský Brod 2:1 np

B-mužstvo  Štítná B:Luhačovice B 2:1 (1:1)

Branky :42.min Sloboda,47.Holba - 36.min Zmeškal

Sestava Štítná B:Marcaník- Sloboda, Hnaníček,Babulík, Fojtík (38.Liška František) , Pukýš, Bartoš,Divoš (57. Šimoník), Žabka  Martin,Polách,Holba

Sestava Luhačovice B:Kořenek Jakub-Jelínek,Zmeškal,Kuchař,Červenka ,Ďurďa (61.Vavruša), Knot,Michna,Slezák,Kořenek Jan,Piják (20.Zerzan, 85.Baumann)

Rozhodčí: Goňa

Diváků: 150

Diváci ve Štítné viděli velmi dobrý fotbal mezi mužstvy ,které se dělily o první místo v soutěži.Zápas měl dva  klíčové hráče ,po jednom na každé straně .Na domácí straně to byl brankář Michal Marcaník  a na straně hostů exligový Jan Jelínek.V 11.min se ocitl ve stoprocentní šanci  hostující Jan Kořenek  ,ale výborně chytající Marcaník v bráně Štítné jej vychytal.Z  následného rohového kopu nastřelil Jelínek přední tyč domácí branky.V  18.min po centru Jelínka se znovu objevil před domácím brankářem Kořenek ,ale jeho teč našla náruč Marcaníka.Ve 26.min obešel Jelínek dva obránce ,pak i brankáře Marcaníka,ale v posledním momentě zasáhl skluzem Sloboda.Ve 29.min se dostal ke střele domácí Hnaníček ,ale jeho střela z 15 m šla nad břevno hostů.Ve 36.min se již skóre měnilo.Jelínek nacentroval do vápna a Zmeškal lehce tečoval míč,který se jen tak tak  dokutálel do domácí branky - 0:1.Hosté se radovali z vedení pouze do 42.min ,kdy precizně zahraný rohový kop Bartoše tečoval Petr Sloboda  - 1:1.Hosté do konce první půle mohli jít do vedení ,ale umístněnou střelu Jelínka z 20 m Marcaník vytáhl na roh.Druhý poločas začal brankou Štítné.Ve 47.min našel Bartoš mezi obránci hostů  Holbu a ten křížnou střelou překonal brankáře Luhačovic - 2:1.Hosté pak vsadili vše do útoku a tlačili se před bránu domácích,kteří se již soustředili na kvalitní obranu a rychlé protiútoky.V 67.min zahrával Jelínek standardku a do  třetí šance se dostal Kořenek,ale opět střelecky selhal.V 78.min po rychlém protiútoku domácích a přesné přihrávce Bartoše se uvolnil Polách ,ale jeho střela našla pouze náruč bankáře Luhačovic Jakuba Kořenka.V 82.min se dostal ke střele z 16 m Jelínek,ale překonat Marcaníka se mu opět  nepodařilo. V 85.min  zahrával neúnavný Jelínek trestný kop,ale střídající Vavruša v dobré pozici minul hlavou domácí branku.V 85.min postupoval z poloviny hřiště na hostující branku Holba ,ale jeho střela podél brankáře Luhačovic šla pouze do tyče.Štítná tak v zápase o první místo vyhrála, po deseti kolech nenašla přemožitele a zaslouženě vede tabulku soutěže .

Bratřejov :Poteč 3:4,Velký Ořechov:Rudimov 4:3 np,Doubravy :Příluky B 2:4, Pozlovice:Neubuz 5:3 , Tichov:Březůvky 1:3, Drnovice:Šanov 3:0

Žáci starší  Štítná : Holešov 1:3 (1:1)

Branka Štítná: 33.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Struhař David,Zatloukal,Hrnčiřík Ondřej, Hnilová, Juřenčáková,Černý,Hnilo Ondřej,Malaník,Fagulec,Hatlas,Dúlka,Rak,Maňák

Žáci mladší  Štítná : Holešov 5:6 np

Branky Štítná: 2x Hnilo Ondřej,2x Kalík Martin,Fryželka