minulé kolo

A- mužstvo Rožnov :Štítná 0:1 (0:0)

Branka Štítná :60.min Vaculík Tomáš

Sestava Štítná A:Marcaník -Fojtík Pavel ,Sloboda,Hnaníček Michal (95.Žabka Rostislav),Machuča,Liška Jaroslav(89.Maniš), Chovančík Tomáš,Ocelík ,Chovančík Vít  (94.Zvoníček Ondřej) Vaculík Tomáš,Šimoník(85.Vaculík Pavel)

Áčko v kombinované sestavě překvapilo v Rožnově  a zvítězilo brankou Tomáše Vaculíka střelou z 65 m !!!!!!!! - čas na záznamu 73,47

Více o utkání  - zde

Záznam zápasu  - zde

Další zápasy 20.kola:

Napajedla:Baťov 1:2 np, Boršice :Morkovice 1:2,  Vigantice:Luhačovice 0:2 , Chropyně :Holešov 0:3,Provodov :Fryšták 3:2,Slušovice:Bystřice 1:2

Dorost Rožnov :Štítná 1:2 np(1:0)

Branka Štítná :91.min Barbořík Radovan

Penalty:3:4

Sestava ŠtítnáKuja-Hnilo,Barbořík,,Zvoníček,Hnaníček- Krupík,Králík , ManišFojtík-Kamenčák,Tomeček (55.min Orsák)

Dorost přivezl z Rožnova zasloužené dva body za remízu ,kterou zařídil v poslední minutě utkání Radovan Barbořík.V penaltovém souboji o prémiový bod jsme pak  byli o branku lepší,také protože Martin Kuja chytil dvě penalty.

branky a penalty zápasu  - zde

více o zápasu - zde

Kunovice:Luhačovice 5:0,Baťov :Nedašov 7:1, Brumov : Slušovice 2:3,  Bojkovice:Hluk 3:4 np,Holešov :Uherský Brod 2:1 np,Louky:Malenovice 8:0

B-mužstvo  Štítná B :Doubravy  3:0 (2:0)

Branky Štítná :14.min Šimoník,42. a 60. Pukýš David

Sestava Štítná A:Vaculík Pavel- Babulík,Zimáček,Maryáš,Krupík Patrik-Fojtík (65.Fagulec),Zvoníček Tomáš (62.Maniš),Bartoš (39.Zvoníček Ondřej),Štěpančík-Šimoník,Pukýš David

Sestava Doubravy:Skovajsa- Páleníček,Žalůdek,Hvozdenský, Sklenář, Mikel, Paták,Ivanovský,Šimek,Grossert,Křen

Rozhodčí:Krajča

Diváků:90

Dobře hrající tým hostů doplatil na herní rychlost domácích hráčů.Ve 14.min využil chyby v obraně hostů Šimoník a do prázdné branky dal na 1:0.Hosté pak mohli otočit výsledek ,ale Vaculík v bráně domácích byl proti.Nejprve v 19.min  bravurním zákrokem chytil Sklenářovu střelu z 20 m a ve 37.min vychytal znovu Sklenářae,který se po oklamání  obrany Štítné ocitl sám před brankářem domácích.Štítná pak ve 42.min zvýšila Pukýšem na 2:0 a tímto výsledkem také skončil první poločas.Ve druhé půli již hostům došly síly a Štítná zápas v pohodě uhrála do vítězství.V 60.min domácím ještě vyšla učebnicová akce,kdy Zvoníček Ondřej dlouhým míčem mezi obranu našel Štěpančíka ,který druhým dotykem přihrávkou pod sebe našel Pukýše a ten už jenom posunul míč do prázdné branky Doubrav .

Pozlovice :Příluky B 2:4,Drnovice :Rudimov 1:0 npTichov :Luhačovice B 1:8, Poteč :  Neubuz 2:3 np Březůvky :Šanov 4:1,Bratřejov :Velký Ořechov 6:1

Žáci starší  Štítná :Kunovice 3:0 (2:0)

Branky Štítná:12.min Malaník Patrik,35.Důlka Daniel,55.Struhař David

Sestava Štítná A:Pippal -Malaník,Rak,Horňák,Šimoník,Hnilo Dominik, Šimoník,Důlka ,Hnilo Ondřej,Juřenčáková,Fagulec, Fryželka, Černý, Kujová,Struhař David ,Ujčík,Smolek ,Maňák,Struhař Aleš,Hrnčiřík Ondřej

Žáci se tímto výsledkem šest  kol před koncem zřejmě zachránili v soutěži.

Žáci mladší  Štítná :Kunovice 0:6 (0:3)