Žáci mladší   Štítná : Louky  sobota 17,30

První výhry dorostu i A mužstva v Krajském přeboru

A- mužstvo    Štítná A:Luhačovice 1:0 (0:0)

Branky: 61.min Hnaníček Michal z penalty

Sestava Štítná:Vaculík P.-Šuráň,Hnaníček Michal,Sloboda,,Machuča-Štěpančík ,Chovančík Tomáš,Hnaníček Tomáš(46.Liška),Chovančík Vít(91.Zvonek)-Vaculík T.(90.Hrnčiřík),Pinďák(86.Šimoník)

Sestava Luhačovice:Kuchař-Zámorský,Červenka D.,Červenka O., Daňo,Pešek,Kořenek,Polách,Liška,Popelka,Červenka B.

Na střídání:Vavruša,Smekal,Jelínek

Rozhodčí : Lysák-Mičkal,Badošek

Diváků:  150

Luhačovice začali utkání aktivně a v 6.min se dostal po pasu za obranu domácích Červenka David ,ale jeho pokus o přehození brankáře skončil i nad bránou Štítné.Hra se postupně vyrovnávala  a v  9.min se do šance dostali také domácí ,ale střelu Pinďáka z 5 m hostující brankář Kuchař  vyrazil. Ve 12.min zahrávala Štítná roh,Kuchař míč vyboxoval,ale míč se dostal  pouze na vápno odkud Víťa Chovančík svou střelou z 16 m orazítkoval břevno hostující branky.Hosté i nadále drželi míč na svých kopačkách ,ale Štítná bojovala.Ve velké šanci se ocitl Luhačovický Daňo ,ale jeho únik zneškodnil včasným vyběhnutím Pavel Vaculík v bráně Štítné.Ještě jednou se v prvním poločase vyznamenal gólman Vaculík, a to když vyrazil táhlou střelu Bronislava  Červenky z 20 m. Po  bezbrankovém poločase  začal druhý poločas hrou mezi šestnástkami a na dostřel branek se mužstva příliš nedostávaly.O vzruch se postaral hostující Pešek,který zahrál ve vápně hostů rukou a kopala se penalta.Michal Hnaníček se nemýlil a s přehledem ji proměnil - 61.min -1:0.V 64.min  zahrávali domácí rohový kop a míč se dostal až na zadní tyč odkud Vít Chovančík napálil míč z voleje a jeho střela lízla levou tyč Kuchařovi branky.

Od této chvíle se hrálo více méně na polovině domácích ,ale soustředěná hra podporovaná bojovností nedávala hostům šanci k vyrovnání.Štítná dobře bránila a  využívala každé příležitosti k ohrožení branky hostů.Po jedné takové akci došlo k faulu a Štítná zahrávala standardku.V 75.min se k míči postavil v tomto zápase výborně hrající Tomáš Vaculík a jeho střela z 28 m jen těsně minula branku hostů.Po dalším rychlém protiútoku v 81.min postupoval Pinďák z pravé strany a jeho střela šla těsně vedle  od spojnice břevna a tyče Luhačovické branky.Do  konce zápasu se již nic zvláštního nestalo,a tak důležité body zůstaly ve Štítné ,která si je za svůj bojovný výkon v tomto zápase zasloužila.