Zápasy našich mužstev 31.10. a 1.11.2015

A- mužstvo Štítná A :Bystřice 1:0 (0:0)

Branka Štítná:76.min Holba

Sestava Štítná:Vaculík-Sloboda,Krůžela,Hnaníček M.,Chovančík V.,Liška, Chovančík T.,Hnaníček T.,Holba ,Vaculík T.,Štepančík

Střídali:Zvonek,Fagulec,Maniš,Zvoníček,Šimoník

Ve vyrovnaném zápase byli tentokrát šťastnější  domácí ,kteří svou šanci ke vtřelení branky proměnili.V 6.min  se v první šanci zápasu objevil po centru Tomáše Vaculíka  Holba,ale jeho hlavička příliš problémů hostujícímu brankáři nenadělala.V 16.min  se dostal za obranu domácích Zámorský ,ale jeho lob přes brankáře šel i nad branku domácích.  Ve 24.min se v dobré situaci objevil hostující Kušík,ale  jeho střela našla náruč v pohodě chytajícího Vaculíka.Ve 41.min podržel Štítnou brankář Vaculík,když tutovku po rohovém kopu z kopačky. Krajcara z 10 m vyrazil,a udržel pro první poločas bezbrankové skóre.Druhý poločas se hrál mezi šestnáctkami bez výraznějšího ohrožení obou branek.K rozhodnutí přišlo v 76.min kdy se dostal k míči výborně hrající Sloboda ,dlouhým míčem našel na volného Holbu,pro kterého nebyl problém otevřít skóre -1:0.Zbytek zápasu si již domácí pohlídali a po zásluze získali cenné 3 body.