A- mužstvo     Štítná A :  Vlachovice  3:0 (3:0)

Branky Štítná: 4.min Pinďák Tomáš,8.min Hnaníček Michal a 23.min Liška Jaroslav

ČK:44.min Liška Tomáš - kontakt s ležícím  soupeřem v přerušené hře

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda,Smolka,Chovančík Tomáš,Machuča-Liška Jaroslav (85.min Štěpančík),Liška Tomáš,Vaculík Tomáš,Chovančík Vít-Pindák(81.min Zvonek),Hnaníček Michal(87.min Hrnčiřík Jan)

Rozhodčí: Poláček (Rudice)-Štěpánek (Luhačovice),Macháč (Brumov)

Diváků :150

Štítná začala utkání velimi dobře.Už v 1 .min nastřelil Pinďák tyč hostující branky.Ve 4.min už Tomáš Pinďák svůj  únik po křídle promněnil  - 1:0.V 8.min našel Vít Chovančík svým centrem Michala Hnaníčka  a ten hlavou rozvlnil síť Vlachovic  podruhé-2:0.Ve 20.min hosté po dobře zahrané standadní situaci z 10 m přestřelili bránu Štítné.Ve 23.min  výborně hrající Pinďák unikl po křídle  a přihrávkou pod sebe našel zcela volného Jaroslava Lišku a ten neměl problém vstřelit další branku Štítné-3:0.Ve 34.min mohli hosté vstřelit góĺ ,ale hlavička Olejníka těsně minula domácí bránu.V 38.min se hostům nepovedl ofsajd systém a Jaroslav Liška šel sám na brankáře,který jej však vychytal.Minutu před koncem poločasu se nechal zbytečně vyloučit Tomáš Liška a stal se tak již 5 vyloučeným hráčem Štítné v této sezóně.

Druhý poločas Štítná o 10 hráčích kontrolovala hru a podnikala rychlé protiútoky.V 59.min šel z pravé strany opět sám Jaroslav Liška ,jeho střela šla do brankáře a dorážka Pinďáka vedle brány.Hosté se snažili využít početní převahu ,ale jejich šance končily na brankáři Štítné.V 68.min nacentroval na zadní tyč výborný Plšek,Olejník hlavou vrátil před bránu ,ale nabíhající Plšek minul ve vyložené situaci míč.V 69.min nepříjemně tečovanou střelu hostů s přehledem Pavel Vaculík kryl.V 80.min se před štítenskou bránou ocitl samotný hráč Vlachovic ,ale s jeho slabou střelou neměl Vaculík žádný problém.Minutu na to se ocitl hostující hráč před brankou Štítné,ale Pavel Vaculík předvedl zákrok zápasu a soupeře vychytal.Když už bylo jasné ,že si Štítná  připíše do tabulky 3 body,předvedli hráči domácích nejhezčí akci utkání .V 85.min Vít Chovančík zatáhl míč po křídle ,přihrál pod sebe Tomáši Vaculíkovi ten  dál prodloužil na zcela volného  Michala Hnaníčka ,jehož  první střela šla do brankáře a dorážka již šla do odkryté branky ,ke smůle střelce stál na brankové čáře obránce hostů a ten odkopem zabránil gólu.S přehledem odehrané utkání se zaslouženými body pro domácí.Kaňkou na utkání je pouze další zbytečné vyloučení.

Další zápasy:

Podlesí:Nedašov 2:0,Zubří :Juřinka 0:1,Slušovice:Vidče 2:1 np.,Brumov B :Hrachovec 6:2 ,Valašské Klobouky:Val.Příkazy 2:0,Val.Meziříčí B :Podkopná Lhota 1:3

Dorost                 Štítná    :  Vlachovice   3:0  (0:0)

Branky Štítná:59.nim Šimoník Roman,78.min Hrnčiřík Vojtěch a 89.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík,Krupík Patrik,Zvoníček,Polášek-Kozubík(75.min Krůžela),Hrnčířík Vojtěch,Hrnčiřík Jan(86.min Krupík Tomáš),Štěpančík (56.min Králík),Maniš-Šimoník (82.min Malaník)

Po několika zahozených šancích v prvním poločase se domácí dorostenci v druhém poločase zlepšili a začali  z vypracovaných šancí dávat i góly.V 59.min unikl po křídle Roman Šimoník a "angličanem" otevřel skóre utkání.Další branku vstřelil Vojtěch Hrnčiřík v 78.min-2:0.Poslední branku utkání vsítil Patrik Malaník ,který si naběhl na pas od Vojtěcha Hrnčiříka  a nekompromisně svou šanci  proměnil.Štítná měla  i jiné šance ze kterých však neskórovala.Jan Hrnčířík levačkou nastřelil tyč,Maniš z 10 m minul bránu,Králík v jasné šanci zaváhal a Malaník v dobré situaci přestřelil.

Trenér Josef Zvoníček:"Kluci  vyhráli po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zcela zaslouženě . Výborně hrál Jenda Hrnčiřík"

Lidečko :Val.Polanka 4:2,Velké Karlovice:Újezd 1:4,Ratiboř :Poličná 2:10,Mladcová:Juřinka 0:4 ,Val. Klobouky:Slavičín 0:5,Hovězí :Provodov 5:2

B-mužstvo       Trnava  :  Štítná B     4 : 1    (3:0)

Branka Štítné:Baran Jiří

Březůvky:Šanov 6:2,Poteč:Příluky B 4:2, Luhačovice B:Jestřabí 6:1,Pozlovice:Rudimov 2:3 np. ,Vlachovice B:Rokytnice 1:4,Sehradice B:Vizovice B 4:2

:

Žáci starší       Vsetín  : Štítná  4:1 (2:1)

Branka Štítná:Malaník Patrik

Žáci mladší             Vsetín  : Štítná  4:3 na penalty

Branky Štítná:2x Hrnčiřík Šimon ,Fryželka Pavel

Tresty za vyloučení v Podkopné Lhotě

Tomáš Hnaníček byl za dvě žluté karty v zápase 4.kola v Podkopné Lhotě potrestán zastavením činnosti na  1  utkání.

Rostislav Holba byl za úmyslné šlápnutí na soupeře v přerušené hře v zápase 4.kola v Podkopné Lhotě potrestán zastavením činnosti na  5 zápasů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Střelec TJ Štítná

- tabulka střelců ze všech mužstev TJ Štítná

- soutěž o nejlepšího střelce TJ ročníku 2014/2015

po 5.kole vedou s 6 brankami Roman Šimoník  z dorostu a Patrik Malaník ze starších  žáků a dorostu