A- mužstvo     Valašské Klobouky : Štítná A 1 : 0 (0:0)

Branka : 68.min Naňák

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda ,Smolka,Chovančík Tomáš,Machuča-LiškaJar.,Hnaníček Tomáš,Hnaníček Michal,Chovančík Vít-Pinďák,Liška Tomáš

Na střídání:Zvonek,Maniš,Krupík,Štěpančík

Prvni poločas byla Štítná aktivnější,zvláště pak Tomáš Liška,který svým pohybem   zaměstnával klobouckou obranu.Ve 25.min jeho únik po pravé straně a střela z 10 m skončila rohovým kopem.V 35.min tentýž hráč napřáhl z 25 m a jeho střela orazítkovala spojnici břevna a tyče domácí brány.V 43.min se vyznamenal Pavel Vaculík,který vychytal na dvakrát útočníky domácích.Druhý poločas měli zpočátku více ze hry domácí a svou herní převahu potvrdili v 68.min,kdy Naňák potrestal chybu obrany Štítné a po střele na první tyč rozhodl o výledku,protože hráči Štítné ve svém závěrečném náporu už nedokázali vyrovnat.

Slušovice :Val.Meziříčí B 4:1,Zubří:Podkop.Lhota 3:0,Brumov B:Vlachovice 0:1 np,Podlesí :Hrachovec 3:1 ,Juřinka:Val.Příkazy 2:1,Nedašov:Vidče 3:2

Dorost       Valašské Klobouky  :  Štítná   1:9 (0:6)

Branky Štítná: 10. a 15.min Králík Martin,27. a 51.min Zvoníček Ondřej,30. a 47.min Barbořík Radovan,28.Kozubík Jan,37.Maniš Martin,49.Štěpančík Petr   - domácí 89.min

Sestava Štítná: Kuja - Barbořík,Krupík,Zvoníček ,Polášek(69.Chromáček)-Hrnčiřík Jan(59.Tomeček),Maniš,Štěpančík(75.min Kamenčák),Kozubík,Krůžela-Králík(75.Malanílk)

Štítenští dorostenci na těžkém terénu v Kloboukách předváděli technický fotbal,který na domácí platil a během první půle rozhodli o výsledku.Ve druhém poločase již kontrolovali hru a vstřelili "pouze" tři branky.

Miroslav Krupík - vedoucí mužstva:"Domácí jsme jasně přehráli.Škoda branky v poslední minutě,která padla z pokutového kopu ,který viděl snad jen rozhodčí.Všichni hráči si zaslouží za předvedený výkon pochvalu .Nejlepším hráčem byl  Martin Maniš."

Další zápasy:

Hovězí:Vlachovice 2:1 np,Velké Karlovice:Provodov 2:3 np,

Ratiboř:Lidečko odloženo,Mladcová:Val.Polanka 3:2 np,Újezd:Poličná 0:8,Juřinka:Slavičín odloženo

B-mužstvo       Štítná B  :  Vizovice B 4:5 np.(2:2)

Branky Štítná: 26. a 51.min Pukýš René,29.Struhař Martin,81.Zvoníček Josef

Sestava Štítná:Tkadlec-Fojtík,Šuráň Přem.,Zvoníček Josef,Struhař ,Polách,Hrnčiřík Vojtěch,Hrnčiřík Jan,Baran,-Pukýš René,Pukýš D

Na střídání :Holík,Lysáček,Žabka Rost.,Krůžela,Zvoníček Ondřej

Rozhodčí:Střelec

Diváků:60

Štítná  ve 20.min prohrávala 2:0,ale pak se výrazně zlepšila a dokázala do poločasu vyrovnat.Ve druhé půli již byli hráči Štítné lepším mužstvem a po zásluze deset minut před koncem vedli o branku .Hosté však v nastaveném čase vyrovnali a na penalty rozhodli o tom,že plusový bod za remízu putoval do Vizovic.

VlachoviceB:Pozlovice 2:3,Březůvky:Rudimov 3:2,Trnava:Šanov 2:3,Jestřabí:Rokytnice 1:5,Sehradice B:Poteč 0:2,Luhačovice B:Příluky B 6:0

Žáci starší       Štítná  :  Louky  2 : 1 (1:0)

Branka Štítná: 25.min Malaník Patrik,60.Kamenčák Lukáš - hosté 54.min

Sestava Štítná: Řehák Jan-Krupík Tomáš,Hnilo Dominik,Chromáček Karel,Hnilová Kateřina,Hnaníček Václav,Ujčík Vlastimil-Kolínek Josef,Černý Martin,Hrnčiřík Šimon,Kamenčák Lukáš,Struhař David,Juřenčáková Jana-Malaník Patrik,Hrnčiřík Ondřej

Naši žáci se dočkali svého prvního vítězství v krajském přeboru a zcela zaslouženě .Rozdíl ve skóre mohl být ale  daleko větší.Do několika šancí se dostali útočníci Patrik Malaník a Lukáš Kamenčák,ale hostující brankář svými zákroky podržel hosty.Výborný výkon podalo celé mužstvo zvláště pak Lukáš Kamenčák,Patrik Malaník a Josef Kolínek (střídavý start z Nedašova).

Žáci mladší      Štítná  : Kunovice    8:2 (3:0)

Branky Štítná:4x Martin Černý,Šimon Hrnčiřík,Struhař David,Hnilo Dominik,Hnilo Ondřej

Zápasy našich mužstev minulé kolo 28.9.2014

A- mužstvo     Štítná A :  Slušovice   1 : 0 na penalty (3:1)

Na střídání:Zvoníček Ondřej,Maniš,Krupík,Fagulec Josef,Kuja

Penalty Štítná:Liška Tomáš,HnaníčekTomáš,Hnaníček Michal- všichni dali

-hosté tři ze čtyř penalt neproměnili

Vlachovice:Juřinka 5:0, Val.Příkazy:Nedašov 3:0 ,Hrachovec:Zubří 0:4, Podkopná Lhota:Valašské Klobouky 4:0, Val.Meziříčí B: Brumov B 2:1, Vidče:Podlesí odloženo

Dorost                 Štítná  :  Ratiboř  8 : 0 (2:0)

Branky Štítná:43. a a 49.min Králík Martin,17.Štěpančík Petr,58.Maniš Martin,46. Hrnčiřík Vojtěch,72. Krůžela Radek,86.Barbořík Radovan,89. Zvoníček Ondřej,

Sestava Štítná:  Kuja-Barbořík,Krupík,Zvoníček,Polášek-Hrnčířík Jan(67.Malaník),Maniš(81.Chromáček),Hrnčiřík Vojtěch,Kozubík(62.Krůžela )-Štěpančík--Králík(71.Tomeček )

Vlachovice:Juřinka 5:0,Val.Polanka:Val.  Klobouky 8:0 ,Lidečko:Hovězí 4:2 ,Slavičín:Újezd 2:1,Poličná:Velé Karlovice 1:2Provodov :Mladcová 0:1

B-mužstvo       Rokytnice :  Štítná B    1 : 0 (0 : 0)

Sestava Štítná:Tkadlec-ZvoníčekTomáš,Šuráň Přemysl,Zvoníček Josef,Žabka Martin-Polách,Struhař,Hrnčiřík Jan,Baran-Pukýš Dav,Pukýš René

Střídali:Lysáček,,Pánek,Žabka Rost.

Příluky B:Vlachovice B 1:2 np.,Poteč:Březůvky 5:3,Šanov:Luhačovice B 2:1 ,Rudimov:Jestřabí 5:0,Vizovce B :Trnava 2:1,Pozlovice:Sehradice B 1:2 np.

:

Žáci starší     Uherský Brod:  : Štítná  3:2 (2:0)

Branka Štítná: 58. a 65.min Malaník Patrik - domácí 4.,11.,48.min

Sestava Štítná: Řehák Jan-Krupík Tomáš,Chromáček Karel,Hnilová Kateřina,Hnaníček Václav,-Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Malaník Patrik,Struhař David,Ujčík Vlastimil-Juřenčáková Jana,Černý Martin

Žáci mladší       Uherský Brod: Štítná  1:5 (0:1)

Branky Štítná:2x Hnilo Ondřej,  Hnilová Kateřina  ,Struhař David, Hrnčiřík Šimon

--------------------------------------------------------------------------------------------------------