A- mužstvo     Podkopná Lhota : Štítná A 2:1 na pen.(4:3)

Branky: 35.min domácí - 57.min Vaculík T. z penalty

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda,Chovančík T.,Smolka,Chovančík V.-Liška Jar.(85.min Štěpančík),Hnaníček T.,Vaculík T.,Liška T.-Pinďák(88.min Krupík),Holba

ČK:15.min Holba,82.min Hnaníček

Penaltu dali:Vaculík T.,Sloboda,Liška T.

Penaltu nedali:Smolka,Vaculík P.

Hráči Štítné zahráli na horké půdě v Podkopné Lhotě na to jak se zápas vyvíjel velmi dobře.Už v  15.min byl za faul bez míče vyloučen Holba.Na malém hřišti však rozdíl v počtu hráčů vidět nebyl.Vyrovnaný první poločas pokazila situace z 35.min, kdy na dlouhý míč za obranu nereagoval brankář Pavel Vaculík a domácí hráč špičkou kopačky vstřelil vedoucí branku utkání 1:0.Je třeba poznamenat ,že  toto byla největší šance domácích v prvním poločase .Ve druhé půli hráli domácí svůj typický fotbal s velkým důrazem na míč.Štítná naopak hrála technický fotbal bez nakopávaných míčů a tato hra byla odměněna v 57.min ,kdy byl  opět výborně hrající Tomáš Hnaníček při průniku ve velkém vápně sražen a za tento zákrok byl nařízen pokutový kop,který s přehledem proměnil Tomáš Vaculík 1:1 .V 65.min se situace opakovala.Tomáš Hnaníček znovu prošel do vápna domácích ,znovu byl podražen,ale tentokrát rozhodčí jasnou penaltu nepískl.V  75.min vyřešila  obrana Štítné obrovský závar před svojí brankou.Hned na to mohl vstřelit branku Tomáš Pinďák,který asi z 25 m napřáhl a jeho střela jen těsně minula horní růžek domácí branky.Za dvě minuty po centru z levé strany  lehce lízl míč hlavou Simon Smolka a chybělo snad 15 cm,aby skončil míč v domácí  síti .V 82.min, jak už to bývá zvykem v Podkopné Lhotě ,zaúřadovali znovu rozhodčí.Domácí hráč při "přetlačované" s Tomášem Chovančíkem upadl a sudí neváhal nařídit pokutový kop.Bohužel však přidal i žlutou kartu.Na místo ,aby "třeba" udělil žlutou kartu faulujícímu hráči ,k velkému úžasu všech přítomných udělil  žlutou  Tomáši Hnaníčkovi , který přihlížel souboji asi z 5 m vzdálenosti(?????),a protože již  jednu žlutou měl, musel pod sprchy po  Holbovi i on.Při pokutovém kopu se  vyznamenal Pavel Vaculík a penaltu domácímu hráči bravurně kryl.Domácí si s 9 protihráči do konce zápasu nevěděli rady,a tak skončilo utkání remízou a kopaly se   penalty .Všechny čtyři pokusy domácích skončili v síti,Štítná však nepromněnila  dvě penalty z pěti,a tak bonusový bod zůstal v Podkopné Lhotě.Je až k nevíře ,jak dokáží zatočit rozhodčí s  hráči Štítné při zápasech v Podkopné Lhotě.(podruhé za sebou)

Rozhodčí: Dujíček (Napajedla)-Mitáček (Halenkovice),Houšť (Zlín)

Delegát svazu: Krajča

Další zápasy:

Vlachovice :Podlesí 3:0,Nedašov:Zubří 0:1,Vidče :Brumov B 1:2 np, Juřinka :Valašské Klobouky 1:3,Val.Příkazy:Slušovice 3:2,Hrachovec:Val.Meziříčí B 0:1

Dorost       Valašká Polanka :  Štítná   1 : 0  na pen.( 3:1)

Sestava Štítná:Kuja - Barbořík, Zvoníček ,Krupík(46.min Kamenčák,87.min Malaník),Polášek-Maniš,Hrnčiřík Vojtěch,Štěpančík,Hrnčiřík Jan(75.min Krůžela),Kozubík-Šimoník

Na střídání ještě:Tomeček

Penaltu dal:Barbořík

Penaltu nedali:Štěpančík,Kozubík,Hrnčiřík Vojtěch

Vlachovice :Velké Karlovice 2:3,Slavičín:Ratiboř 3:1,Juřinka :Valašské  Klobouky 5:1,Újezd :Mladcová 6:2,Provodov:Lidečko 1:6,Poličná :Hovězí 8:0

B-mužstvo       Štítná B  :  Luhačovice B  3:1 (2:1)

Branky Štítná:9.min Pukýš David,15.min Struhař Martin,90.min Baran Jiří

Sestava Štítná:Tkadlec-Fagulec Josef,Zvoníček Josef,Struhař Martin,Barbořík-Fojtík(64.min Šimoník Roman),Zvoníček T.(74.min Žabka M.),Pukýš René (90.min Holík),Baran-Polách,Pukýš David (86.min Zvoníček Ondřej)

Rozhodčí: Švach Petr (Slavičín)

Štítná B začla velmi dobře a v 15.min vedla 2:1.Luhačovce B postupně přebíraly hru a v druhém poločase už byly lepší.V poslední minutě utkání rozhodla Štítná o tom ,že všechny body zůstaly doma.

Jestřabí:Vlachovice B 1:5, Příluky B:Pozlovice 3:2,Rudimov:Trnava

1:3Rokytnice:Sehradice B 1:3,Šanov :Poteč 0:3,Vizovice B:Březůvky odloženo

:

Žáci starší       Štítná  :  Bojkovice    3:4 (2:2)

Branky Štítná: 2x Malaník,Kamenčák

Žáci mladší     Štítná  : Bojkovice    2:0 (1:0)

Branky Štítná: Struhař David, Fryželka

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpráva pro hráče a rodiče přípravky:

tréninky vždy v pondělí a ve čtvrtek  od 16,30 hod  (od  pondělí 1.9.2014)

13.9.2014 se koná turnaj ve Valašských Kloboukách

-hráči 2006 a mladší

-------------------------------------------------------------------------

Důležitá změna v mistrovských zápasech

V případě nerozhodného výsledku v mistrovských utkáních se provede rozstřel ze značky pro pokutový kop podle pravidel fotbalu (jako v pohárech -5 na každé straně - žáci 3-,a  pak do rozhodnutí) a jeho vítězi budou přiděleny 2 body,poraženému zůstává 1 bod.