A- mužstvo     Štítná A :  Slušovice   1 : 0 na penalty (3:1)

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda ,Smolka,Chovančík Tomáš,Machuča-LiškaJar.,Hnaníček Tomáš,Hnaníček Michal,Chovančík Vít-Pinďák,Liška Tomáš

Na střídání:Zvoníček Ondřej,Maniš,Krupík,Fagulec Josef,Kuja

Penalty Štítná:Liška Tomáš,HnaníčekTomáš,Hnaníček Michal- všichni dali

-hosté tři ze čtyř penalt neproměnili

V prvním poločase se hrálo více ve středu hřiště než před brankami.V 32.min se ocitl hostující hráč v největší šanci  první půle ,ale jeho křížná střela tšsně minula naši bránu.Druhý poločas již  byl zajímavější,protože se obě mužstva  více tlačila před branky.V 51.min po centru hostů a střele útočníka předvedl Pavel Vaculík zákrok zápasu a reflexivně vyrazil na roh.V 53.min Tomáš Pinďák  postupoval sám na bránu hostů ,ale správný čas k ohrožení branky prováhal a jeho střela šla vedle..Obrany obou mužstev si při dalších akcích  počínali zodpovědně ,a tak zápas skončil 0:0 a kopaly se penalty.V těch byli naši hráči úspěšnější a proměnily všechny své střely,a když Pavel Vaculík chytil 3 ze 4 pokusů hostů získalo naše mužstvo druhý prémiový bod.

Trenér Pavel Vaculík st.:Vyrovnaný první poločas příliš vzruchu nepřinesl.Druhý poločas se hrál nahoru dolů a obě mužstva si vytvořila několik střeleckých příležitostí.Na penalty jsme byli lepší už proto,že syn (Pavel Vaculík ml.) v bráně chytil tři pokusy hostů."

Další zápasy:

Vlachovice:Juřinka 5:0, Val.Příkazy:Nedašov 3:0 ,Hrachovec:Zubří 0:4, Podkopná Lhota:Valašské Klobouky 4:0, Val.Meziříčí B: Brumov B 2:1, Vidče:Podlesí odloženo

Dorost                 Štítná  :  Ratiboř  8 : 0 (2:0)

Branky Štítná:43. a a 49.min Králík Martin,17.Štěpančík Petr,58.Maniš Martin,46. Hrnčiřík Vojtěch,72. Krůžela Radek,86.Barbořík Radovan,89. Zvoníček Ondřej,

Sestava Štítná:  Kuja-Barbořík,Krupík,Zvoníček,Polášek-Hrnčířík Jan(67.Malaník),Maniš(81.Chromáček),Hrnčiřík Vojtěch,Kozubík(62.Krůžela )-Štěpančík--Králík(71.Tomeček )

Trenér  Šuráň Jiří:"První poločas hosté kousali,ale naši územní převahu jme přetavili ve dvě branky.ve druhém poločase jsme hosty drtivě přehráli kombinační hrou po zemi ,což s eprojevilo na konečném skóre.Nejlepším hráčem byl Petr Štěpančík"

Vlachovice:Juřinka 5:0,Val.Polanka:Val.  Klobouky 8:0 ,Lidečko:Hovězí 4:2 ,Slavičín:Újezd 2:1,Poličná:Velé Karlovice 1:2Provodov :Mladcová 0:1

B-mužstvo       Rokytnice :  Štítná B    1 : 0 (0 : 0)

Sestava Štítná:Tkadlec-ZvoníčekTomáš,Šuráň Přemysl,Zvoníček Josef,Žabka Martin-Polách,Struhař,Hrnčiřík Jan,Baran-Pukýš Dav,Pukýš René

Střídali:Lysáček,,Pánek,Žabka Rost.

Béčko Štítné zahrálo v Rokytnici velmi dobrý zápas , a kdyby rozhodčí v prvním poločase za stavu 0:0 uznal jasný gól Radka Polácha mohli naši hráči pomýšlet na zisk nějakého bodu.

Příluky B:Vlachovice B 1:2 np.,Poteč:Březůvky 5:3,Šanov:Luhačovice B 2:1 ,Rudimov:Jestřabí 5:0,Vizovce B :Trnava 2:1,Pozlovice:Sehradice B 1:2 np.

:

Žáci starší     Uherský Brod:  : Štítná  3:2 (2:0)

Branka Štítná: 58. a 65.min Malaník Patrik - domácí 4.,11.,48.min

Sestava Štítná: Řehák Jan-Krupík Tomáš,Chromáček Karel,Hnilová Kateřina,Hnaníček Václav,-Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Malaník Patrik,Struhař David,Ujčík Vlastimil-Juřenčáková Jana,Černý Martin

Žáci mladší       Uherský Brod: Štítná  1:5 (0:1)

Branky Štítná:2x Hnilo Ondřej,  Hnilová Kateřina  ,Struhař David, Hrnčiřík Šimon