A- mužstvo     Brumov B : Štítná A 2:0 (0:0)

Sestava Štítná:Vaculík P.-Zvonek(72.Štěpančík),Smolka,Chovančík Tomáš,Machuča-LiškaJar.,Hnaníček Tomáš,Sloboda ,Chovančík Vít-Pinďák,Hnaníček Michal

Na střídání ještě :Zvoníček Ondřej,Maniš,Kuja

pro více klikni na foto

Zápas v Brumově se našim hráčům příliš nevyvedl.První poločas byl v režii domácích a hráči Štítné se jen sporadicky dostávali do blízkosti brumovské brány.V 10.min se ocitl domácí hráč na hranici penalty zcela sám ,ale jeho střela šla vysoko nad.V 25.min nastřelili domácí po rohovém kopu břevno.V 27.min prošel obranou na pravé straně útočník Brumova  a dostal se až před Pavla Vaculíka ,který jeho střelu z bezprostřední vzdálenosti reflexivně vyrazil na roh.V 45.min  šel od poloviny hřiště sám na brankáře domácích Michal Hnaníček ,ale jeho střela podél brankáře jen těsně minula branku domácích.Druhý poločas byl o něco zajímavější.Brumov sice znovu více držel míč na svých kopačkách,ale Štítná hrozila z rychlých protiútoků.Ve 46.min si naběhl útočník Brumova na centr,ale jeho hlavička z malého vápna příliš práce Vaculíkovi nenadělala.Ve 49.min hodil Tomáš Hnaníček dlouhý aut.Tomáš Chovančík jej prodloužil a brankář domácích jeho hlavičku jen s problémy odvrátil na roh.V 55.min po rohovém kopu nastřelili domácí opět břevno.V 59.min se dostal poprvé Tomáš Pinďák do velké šance po náběhu na přihrávku mezi obránce ,ale jeho střela šla vysoko nad.V 70.min rozehráli domácí roh na krátko a polocentr polostřela se odrazila k volnému hráči Brumova a ten vstřelil vedoucí branku utkání -Kiáčik 1:0.V 80.min vysunul přesnou přihrávkou Tomáš Hnaníček Tomáše Pinďáka ,který se dostal šikovně za obránce ,ale jeho střelu z 12 m vyrazil domácí brankář na roh.Dvě minuty na to,domácí krátkými  rychlými přihrávkami přehráli naši obranu a pro volného útočníka Brumova nebyl problém ze 7 m podél Vaculíka vstřelit druhou branku-Gago 2:0.Poslední šanci utkání měl Michal Hnaníček v 84.min,ale bohužel  ani na dvakrát z 10 m nepřekonal domácího brankáře.V utkání chtěli hráči Brumova více vyhrát .

Další zápasy:

Slušovice :Podkop.Lhota 2:1,Val.Meziříčí B:Vlachovice 1:4,Podlesí : Val.Příkazy 3:2 np. ,Nedašov:Juřinka 5:0,Zubří:Vidče 4:1Valašské Klobouky:Hrachovec 2:1

Dorost       Hovězí :  Štítná   0:2 (0:1)

- více rubrika  video

Branky Štítná:37.min Zvoníček Ondřej,87.min Hrnčiřík Jan

Sestava Štítná:  Kuja-Barbořík(71.Krůžela),Krupík,Zvoníček,Polášek-Hrnčířík Jan,Maniš(85.Tomeček),Hrnčiřík Vojtěch,Kozubík-Štěpančík(76.Kamenčák)--Králík(82.Malaník)

Do 15.min naši dorostenci zahodili 3 tutové šance.V 10.min Jan Hrnčiřík nad bránu, ve ve 12. Kozubík hlavička do břevna a v 15.Ondra Zvoníček po samostatném průniku nad bránu.Zahazování šancí pokračovalo až do 33.min ,kdy si na rohový kop naběhl Ondřej Zvoníček a hlavou otevřel skóre 0:1.Do konce poločasu se již žádná šance neujala .Další břevno bylo k vidění v 62.min po střele Martina Maniše.Pak přišly "velké chvíle " Petra Štěpančíka.V 74.min se ocitl sám před bránou domácích ,ale jeho střela šla asi 8 m nad bránu.Hned o dvě minuty šel sám na brankáře ,ale svou akci zakončil jako přes kopírák.Jeho střela šla znovu nad bránu ,tentokrát "pouze" 7 m.Po těchto neproměněných šancích  šel raději střídat.Pojistkou  pro dorostence Štítné byla branka Jendy Hrnčiříka v 87.min 0:2.

Vedoucí mužstva Miroslav Krupík:"Oba poločasy jsme byli lepším týmem a kdybychom proměnili všechny šance ,tak jsme vyhráli dvouciferným výsledkem.Hráči plnili vše co si s trenéry řekli,výborně bránili a v ofenzívě jasně přehrávali domácí.Vítězství je zcela zasloužené."

Lidečko :Vlachovice 0:2,Velké Karlovice : Slavičín 1:0,Ratiboř:Val.Polanka 7:0,Újezd :Juřinka 5:1,Valašské  Klobouky :Provodov 1:2,Mladcová:Poličná 1:6

B-mužstvo       Štítná B  :  Jestřabí  6:1 (1:0)

Branky Štítná:2x Struhař Martin,Hrnčiřík Jan,Baran Jiří,Lysáček Tomáš,Polách Radek - za hosty Králík

Sestava Štítná: Tkadlec-Šuráň Př.,Zvoníček Jos.,Barbořík,Zvoníček Tom.-Polách,Struhař,Hrnčiřík Jan,Baran-Pukýš David,Pukýš René

Střídali:Pánek,Sába,Lysáček,Holík

Rozhodčí : Zavadil

Diváků:150

V derby utkání B mužstvo Štítné jasně přehrálo Jestřabí.Na tak vysoké vítězství to však v prvním poločase nevypadalo.Hosté prohrávali hned ve 4.min ,ale pak byla hra vyrovnaná až do konce první půle.Když hned v první minutě druhého poločasu zahodil útočník Jestřabí jasnou gólovku, přišli na řadu domácí a ti se dokázali ve svých šancích prosadit.Postupně nastříleli  během druhého poločasu 5 branek,a to ještě několik šancí neproměnili.

Vlachovice B:Šanov 5:0,Březůvky :Pozlovice 2:1,Trnava:Rokytnice 0:1 np.,Poteč :Rudimov 6:2,Sehradice B:Příluky B 5:3,Luhačovice B:Vizovice B 5:0

Žáci starší       Štítná  :  Kunovice    1:4 (1:2)

Branka Štítná: 25.min Malaník Patrik - hosté 6.,24.,42.,64.min

Sestava Štítná: Pippal Jakub-Krupík Tomáš,Hnilo Dominik,Chromáček Karel,Hnilová Kateřina,Hnaníček Václav,Ujčík Vlastimil-David Marek,Černý Martin,Hrnčiřík Šimon,Kamenčák Lukáš,,Struhař David,Juřenčáková Jana-Malaník Patrik,Hrnčiřík Ondřej

Naši žáci předvedli bojovný výkon ,který však na soupeře nestačil.Jedinou branku Štítné vstřelil ve 25.min Patrik Malaník po ideálním centru Lukáše Kamenčáka.Nejlepšími hráči Štítné byli Šimon Hrnčiřík,Jakub Pippal v brance a Kateřina Hnilová.

Žáci mladší      Štítná  : Kunovice    3:0 (1:0)

Branky Štítná:2x Šimon Hrnčiřík,Fryželka Pavel