A- mužstvo   Podlesí : Štítná A 1:2 na pen.4:5 v 6 sérii (0:0)

Branka Štítná: Zvonek Lukáš

Sestava Štítná:Vaculík P.-Fagulec Jos.,Chovančík Tomáš,Machuča, LiškaJar.,Hnaníček Michal,Chovančík Vít,Zvonek,Holba,Pinďák,Liška Tomáš

Na střídání:Pukýš René

Štíná bez čtyř hráčů základní sestavy z minulého kola(Smolka - pracovní povinnosti,Sloboda -zranění,Vaculík Tomáš-zranění,Hnaníček Tomáš-zranění) uhrála na horké půdě v Podlesí  cennou výhru na penalty ,když rozhodující pokutový kop proměnil v šesté sérii Tomáš Chovančík .

Další zápasy:

Slušovice :Vlachovice 2:0,Val.Klobouky:Brumov B1:2 np,  Zubří:Val.Meziříčí B 1:2 np , Nedašov:Podkop.Lhota  1:2, Juřinka:Hrachovec 1:3,Val.Příkazy:Vidče 4:0,

Dorost       Velké Karlovice :  Štítná   1:2(0:1)

Branky Štítná: 26.min Hrnčiřík Jan,90.Šimoník Roman

ČK: 63.min Hrnčiřík Jan

Sestava Štítná: Kuja - Barbořík,Krupík,Zvoníček ,Polášek-Hrnčiřík Jan,Maniš,Hrnčiřík Vojtěch,Štěpančík(90.Tomeček),Kozubík(23.Krůžela)-Králík(70.Šimoník)

Dorostenci přivezli důležité body.Po celý zápas  byli lepším týmem,i po vyloučení Jendy Hrnčiříka,kdy se mužstvo semklo a nebylo poznat ,že hrají v 10.Svou převahu potvrdil vítěznou brankou v   poslední minutě Roman Šimoník.Některé tutové šance (Petr Štěpančík)  však ještě zůstali nevyužité.

Miroslav Krupík - vedoucí mužstva:Vyhráli jsme zaslouženě.Domácí nás ohrozili za celý zápas pouze dvakrát.Jenda Hrnčiřík byl vyloučen za strčení soupeře ,který mu při autovém vhazování bránil ve hře.Jeho postrčení však nepřesný rozhodčí bral jako napadení protihráče .Je třeba za výkon pochválit celý tým.

Val.Klobouky:Hovězí 2:0,Ratiboř:Vlachovice 3:0,Juřinka:Provodov 3:2,

Mladcová:Lidečko 2:0,Újezd:Val.Polanka 6:0,Slavičín:Poličná 1:4

B-mužstvo       Štítná B  :  Příluky B 2:1(1:0)

Branky Štítná : 33.min Štěpančík,65.min Pánek-89.min Nesvadba

Sestava Štítná B: Marcaník -Fojtík,Zvoníček Jos.,Barbořík,Fagulec Jiří-Pánek,Zvoníček Ond.,Baran,Krůžela-Štěpančík ,Pukýš Dav.

Střídali:Holík,Lysáček,Maniš,Krupík

Sestava Příluky B: Roman -Ratajský, Frolek,Januš, Fojtů,Nesvadba ,Polanský,Zedníček ,Surý, Sobotka, Andraščík

Střídali:Ďurčo,Bobalík

Rozhodčí: Goňa

Diváků: 80

Domácí nastoupili s silně kombinované sestavě s šesti dorostenci,kteří se vrátili z Velkých Karlovic.Zkušení hosté měli sice více míč na svých kopačkách,ale rychlí hráči Štítné jim dělali velké probémy.Jednoduchou hrou na rychlé protiútoky si vytvořili řadu šancí,ale proměnili pouze dvě .Hosté upravili skóre na 2:1 v poslední minutě.

VlachoviceB:Březůvky 5:1,Trnava:Pozlovice 4:1,Jestřabí:Šanov 4:1,Rokytnice :Vizovice B 0:1 np,Sehradice B:Rudimov 5:1,Luhačovice B:Poteč 1:0

Žáci starší       Štítná  :  Brumov  1:5 (0:3)

Branka Štítná: 69.min Malaník Patrik

Sestava Štítná: Řehák Jan-Krupík Tomáš,Hnilo Dominik,Chromáček Karel,Hnaníček Václav,Ujčík Vlastimil-Černý Martin,Hrnčiřík Šimon,Kamenčák Lukáš,Struhař David,Juřenčáková Jana-Malaník Patrik,Hrnčiřík Ondřej,Dunka Dan

Naši žáci proti prvnímu mužstvu tabulky uhráli přijatený výsledek.Mužstvo se snažilo ,bojovalo ,ale na výborně hrající tým Brumova nemělo.Výborný výkon podal  Jenda Řehák (střídavý start z Nedašova) v brance,který nás  svými zákroky při šancích hostů podržel.Jedinou branku vstřelil v 69.min Patrik Malaník ,který mohl vstřelit ještě další dvě branky.Zvláště jeho pokus z prvního poločasu ,kdy z poloviny hřiště přehodil vyběhnutého  brankáře hostů Tomáše Pjajku volal po gólu.

Žáci mladší      Štítná  : Brumov  5:3 (4:0)

Branky Štítná:Struhař David,Černý Martin,Hnilo Ondřej,Hrnčiřík Šimon,Fryželka Pavel,

------------------------------------------------------------------------------------------------------