--------------------------------------------------------------------------------------------

Zápasy našich mužstev 14.9.2014

A- mužstvo     Štítná A :  Valašské Meziříčí B  2 :1 (1:1)

Branky Štítná:30.min Hnaníček Tomáš,85.min Chovančík Vít

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda,Chovančík T.,Smolka,Machuča-Liška Jar.,Hnaníček Tom.,Hnaníček Mich.(90.Maniš),Vaculík T.(46.min Zvonek),Chovančík Vít-Pinďák (89.Zvoníček Ondřej)

V prvním poločase tým Valašského Meziříčí B překvapil  domácí mužstvo, a v 15.min mohl vést 3:0.Naštěstí pro Štítnou byl v brance Pavel Vaculík,který všechny šance hostů pochytal:"Pro mé mužstvo bylo důležité,abych byl ve správné chvíli na na správném místě ".Bohužel  ve 22.min prošli obranou Štítné hosté  jako nůž máslem a hostující střelec nedal Vaculíkovi šanci - 0:1.Pavel Vaculík:"Proti brance jsem neměl šanci ,ale bylo důležité ,že Tomáš Hnaníček  ve 30.min po autovém vhazování krásnou střelou na zadní tyč vyrovnal 1:1."Druhý poločas byl vyrovnaný  a hrálo se více méně mezi šestnáctkami.V 85.min zahrávala Štítná standardní situaci.Míč si postavil Michal Hnaníček ,ale z 25 trefil pouze zeď.Hned na to udělali hosté faul a trestný kop znovu z 25 m Vít Chovančík nádherně zatočil do brány 2:1.Nejlepší hráč  Štítné Pavel Vaculík s úsměvem :"I já bych měl s touto střelou problémy".Za bojovný výkon si Štítná výhru zasloužila..

Další zápasy:

Vlachovice:Nedašov 2:0,Val.Příkazy:Zubří odloženo,Juřinka :Podlesí 1:5,Hrachovec :Slušovice 0:4,Vidče :Valašské Klobouky 2:3,Podkopná Lhota :Brumov B  odloženo

Dorost                 Štítná    :  Lidečko  4:0 (1:0)

Branky Štítná:19.min Šimoník Roman,46.Štěpančík Petr,85.Hrnčiřík Vojtěch,88.Tomeček Karel

Sestava Štítná:  Kuja-Barbořík,Krupík(70.Kamenčák),Zvoníček,Polášek-Hrnčířík Jan(84.Tomeček),Maniš,Hrnčiřík Vojtěch,Krůžela(65.Králík)-Štěpančík-Šimoník(75.Malaník)

.

Branka v prvním poločase naznamenala jasnou převahu , ale druhý poločas začal dorost Štítné hrát to co si hráči o  přestávce řekli s trenéry.A tak dorostenci během druhého poločasu 3 brankami zlomili odpor soupeře ,který hrál od 40.min bez vyloučeného hráče.

Trenér Šuráň:"Dnes si  celé mužstvo zaslouží pochvalu.Martin Maniš byl ten,který svým výborným výkonem v zápase  přivedl tým k vítězství".

Val.Polanka:Hovězí 8:0,Juřinka:Velké Karlovice 2:0,Vlachovice:Újezd,Poličná:Val. Klobouky 3:0 kont.,Slavičín:Mladcová 1:2 np, Provodov :Ratiboř odloženo

B-mužstvo       Rudimov  :  Štítná B     4:2

Branky Štítná : Pukýš René,Fagulec Josef