Žáci starší Viktoria Otrokovice : Štítná 1 : 0  na penalty (0:0)

Sestava Štítná: Pippal Jakub-Kamenčák Lukáš,Chromáček Karel,Hnaníček Václav,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Malaník Patrik,Struhař David , Juřenčáková Jana,Černý Martin ,Ujčík Vlastimil,Hrnčiřík Ondřej,Rak Tomáš,Šimoník Zdeněk

Žáci mladší     Viktoria Otrokovice: Štítná 1 : 3 (0:0)

Branky Štítná: Hrnčiřík Šimon,Hnilo Ondřej,Fryželka Pavel

Sestava Štítná: Pippal Jakub-Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Struhař David,Juřenčáková Jana,Černý Martin,,Rak Tomáš,Šimoník Zdeněk,Fryželka Pavel,Hnilo Ondřej,Horňák David,Fagulec Matěj,Kujová Natálie,Holík Radovan

Zápasy našich mužstev 25. a 26.10.2014

A- mužstvo    Štítná A :  Nedašov 4 : 2 (2:1)

Branky: 2x Holba Rostislav ( 15. a 76 .min),Pinďák Tomáš (68.min,Hnaníček Michal z pen.(37.min) - hosté 34.Šenkeřík a 84.min Marek

ČK:37.min hosté

Sestava Štítná:Vaculík P.-Fagulec Jos.,Chovančík Tomáš,Machuča, LiškaJar.,Hnaníček Michal,Pukýš René (78.min Pánek),Chovančík Vít,Smolka,Holba(87.min Vaculík Tomáš),Pinďák

Rozhodčí:Zpěvák

Diváků: 200

Ve Štítné se hrálo derby jak má být-penalty,vyloučení a celkem šest branek.Ve vyrovnaném první poločase zahodili  hráči na každé straně po jedné penaltě-domácí ve 30. a hosté ve 43.minutě.Štítná se ujala vedení v 15.min Holbou, který zakončoval učebnicovou kombinační akci .Hosté vyrovnali Šenkeříkem ve 34.min.Nejdůležitější moment utkání přišel ve 37.min.Hostující hráč zahrál ve velkém vápně rukou,byl vyloučen a nařízený pokutový kop proměnil Michal Hnaníček   2:1.Druhý poločas hosté v deseti hrozili z brejků , domácí měli míč více na kopačkách a převahu v poli potvrdili vstřelením dvou branek - v 68.min Tomáš Pinďák střelou ze 7 m a v 76.min znovu Rostislav Holba po rychle rozehraném trestném kopu a střele podél brankáře hostů.Nedašov upravil výsledek v 84.min Markem -4:2.Ke zdramatizování zápasu však již nedošlo ,a tak Štítná po zásluze vyhrála.

Další zápasy:

Brumov B:Zubří 1:0,Vlachovice :Vidče 6:0,Hrachovec: Val.Příkazy 1:5, Podkop.Lhota :Juřinka 0:3, Val.Mezříčí B:Podlesí 4:5 np. ,Slušovice:Val.Klobouky 4:0

Dorost                 Štítná  :  Újezd  7 : 1 (4:0)

Branky Štítná: 2x Králík(27. a 51.),Zvoníček z pen.(16.) , Šimoník( 34.),Štěpančík (37.),Maniš(73.),Malaník(79.)  - hosté 90.min

Sestava Štítná: Kuja - Barbořík,Krupík,Zvoníček ,Polášek-Krůžela, Maniš ,Hrnčiřík Vojtěch ,Štěpančík (72.Kamenčák), Kozubík(66.Tomeček)-Králík (79.Malaník),Šimoník(82.Chromáček)

Vlachovice : Poličná 0:6,Provodov : Slavičín 2:3,Val.Polanka  : Juřinka 5:4 np ,Lidečko:Vel.Karlovice 8:0,Hovězí:Mladcová 3:2 np, Ratiboř:Val.  Klobouky 3:2

B-mužstvo       Pozlovice :  Štítná B  2 : 0 (0:0)

Příluky B:Jestřabí 1:2  ,  Poteč:Trnava 3:2 np ,Sehradice B:Vlachovice B 2:1 np,Březůvky:Luhačovice B 2:1 np,Rudimov:Vizovice B 2:3 np,Šanov:Rokytnice 4:3,

Žáci starší     Holešov : Štítná 6 : 0 (4:0)

Sestava Štítná: Řehák Jan-Kamenčák Lukáš,Chromáček Karel,Hnaníček Václav,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Malaník Patrik,Struhař David , Juřenčáková Jana,Černý Martin ,Důlka Daniel,Rak Tomáš,Šimoník Zdeněk

Žáci mladší    Holešov : Štítná 2 : 1 na penalty 2:1  (1:1)

Branka Štítná: Fryželka Pavel

Sestava Štítná: Pippal Jakub-Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Struhař David,Juřenčáková Jana,Černý Martin,Důlka Daniel,Rak Tomáš,Šimoník Zdeněk,Fryželka Pavel,Hnilo Ondřej,Horňák,Fagulec Mates

------------------------------------------------------------------------------------------------------