Dorost je první v tabulce krajské soutěže !!!!!

A- mužstvo   Valašské Příkazy : Štítná A  odloženo na 16.11.2014

Vlachovice :Hrachovec 6:1,Podlesí::Slušovice 4:3 ,Nedašov:Brumov B 2:3 ,

Juřinka:Val.Meziříčí B odloženoVidče :Podkop.Lhota odloženo,

Zubří:Val.Klobouky odloženo

Dorost       Slavičín :  Štítná   0 : 3 (0:1)

Branky Štítná:  Šimoník Roman,Barbořík Radovan,Štěpančík Petr

Sestava Štítná: Kuja - Barbořík,Zvoníček ,Krůžela, Maniš(87.Hnilo Ladislav) ,Hrnčiřík Jan,Hrnčiřík Vojtěch ,Štěpančík,Kozubík(18. Tomeček)-Králík ,Šimoník

Klid na kopačky našich dorostenců v tomto zápase vnesl již ve 3.min Radovan Barbořík,který po dobře kopnutém rohu  hlavou překonal brankáře domácích - 0:1.Už v 18 min. se zranil Honza Kozubík,kterého nahradil  Karel Tomeček, který svým výkonem motal hlavy i nohy domácích hráčů. Obrana opět šlapala na výbornou a když prošel míč  za obranu, tak tam stál opět bezchybný brankař Martin Kuja,který svými zákroky udržel již 9 nulu na svém kontě v této sezóně. Hráči  Slavičína (zřejmě "naočkovaní" svým trenérem) na nás vytáhli hodně tvrdou hru, kterou však rozhodčí toleroval. např.Po uniku Martina Králíka, který šel sám na brankaře a byl faulován měl domácí hráč vidět červenou kartu, ale rozhodčí udělil pouze žlutou.

Ale ani hodně tvrdá hra hráčů Slavičína naše dorostence nezlomila .Nejlepší odpovědí na hru slavičanů byly branky a ty přišli v rozmezí dvou minut.V 58 . a 60.min gólové střely Petra  Štěpančíka a Romana Šimoníka rozhodly o tom ,že body putují již po několikáté v posledních letech ze Slavičína do Štítné.

Miroslav Krupík -vedoucí mužstva: Celé mužstvo si zaslouží za předvedený výkon pochvalu  . Ogaři díky!!!.     Chtěl bych poděkovat divákům, kteří nás chodili povzbuzovat po celou podzimní část a doufám , že v jarní části soutěže nám svou přízeň zachovají.Děkuji jim tímto za celý tým dorostu.

záznam zápasu v rubrice video

Vlachovice : Provodov, Mladcová :Val.Klobouky ,Vel.Karlovice : Ratiboř ,Újezd: Hovězí odloženo

Poličná :   Val.Polanka odloženo Juřinka:Lidečko odloženo

B-mužstvo       Štítná B  : Březůvky    1 : 3 (0:0)

Branky :  62.Pánek-46.Slovák,73.Gregor,87.Krajča Ondřej

Sestava Štítná B:Tkadlec-Žabka Martin,Zvoníček Josef,Zvoníček Ondřej,Zvoníček Tomáš ,Pukýš René , Pánek,Pukýš David, Chovančík Vít,Štěpančík,Hrnčiřík Jan

Na střídání: Maniš,Fojtík,Baran

Sestava Březůvky: Ševeček-Kozmík,Slovák,Gregor,Krajča Jiří,Horňáček,Lakomý,Mikel,Vyoral,Krajča Ondřej,Hrazdíra

Na střídání:Kamenčák

Diváků: 60

Rozhodčí:Lebloch-Lekeš,Kop

Ve Štítné se hrál  dobrý fotbal.V prvním poločase sice branka nepadla ,ale diváci se nenudili.Šance  měli obě mužstva a  jednou hosté nastřelili i tyč.Druhý poločas začal pro Štítnou nešťastně .Hned v první minutě  se hosté ujali vedení.Domácí to však nezlomilo a zlepšenou hrou začali hosty přehrávat a vytvářet si šance až v 62.min vyrovnal Pánek.Rozhodující chvíle utkání přišla v 73.min.Domácí brankář nastřelil při odkopu útočníka hostí a ten po zisku míče jej poslal ze 30 m do prázdné branky.Domácí měli možnosti k vyrovnání ,ale proti byl dobře chytající hostující brankář.Skóre utkání uzavřeli hosté v 87.min,kteří vstřelili třetí branku po přečíslení otevřené obrany domácích.

,Luhačovice B:Vlachovice B 7:1,Rudimov:Šanov 5:0, Jestřabí:Poteč 3:2 np ,Rokytnice:Pozlovice 1:4 ,Trnava: Sehradice B odloženo ,Vizovice B :Příluky Bodloženo

Žáci starší       Rožnov pod Radhoštěm : Štítná   4 : 0 (1:0)

Sestava Štítná: Řehák Jan-Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Struhař David ,Černý Martin ,Rak Tomáš,Kamenčák Lukáš,Chromáček Karel,Hnaníček Václav,Malaník Pat