A- mužstvo   Nedašov  : Štítná A  3 : 2 (1:2)

Branky Štítná:,Fagulec,Hrnčiřík Jan

Sestava Štítná:Vaculík Pavel  ml.-Sloboda ,Hnaníček Michal,Zvoníček Ondřej,Machuča- Štěpančík,Liška Jaroslav,Chovančík Tomáš,Chovančík Vít-Hrnčiřík Jan,Fagulec

Střídali:Maniš,Šimoník,Vaculík Tomáš

V neděli zajíždělo vedoucí mužstvo tabulky ze Štítné na horkou půdu zachraňujícího se Nedašova.

První poločas byla Štítná do 25.min aktivnější a dostávala se do šancí .Už v 5.min obešel dorostenec Jeňa Hrnčiřík  čtyři hráče a zakončil svou akci střelou k tyči.Rozhodčí k údivu všech přítomných branku neuznal pro ofsajd Jendy Hrnčiříka.Výborně hrající Hrnčiřík vše vynahradil v 18.min ,kdy předložil gólovou přihrávku Fagulcovi ,který otevřel skóre zápasu - 0:1.Ve 25.min po ojedinělé akci vyrovnali domácí po chybě obrany Štítné - 1:1.Těsně před koncem I.poločasu nejlepší hráč Štítné Jeňa Hrnčiřík poslal hosty znovu do vedení  - 44.min -1:2.

Ve druhém poločase  se začaly dít věci,které s férovým  sportem neměly nic společného,protože rozhodčí zcela podlehl tlaku domácích a silně ovlivnil toto utkání.

V  65.min přišlo vyrovnání ,kdy domácí opět  využili zaváhání hostující obrany - 2:2.

Branku Nedašova na 3:2 popsal trenér Pavel Vaculík st.:"V době,kdy se hrálo mezi šestnáctkami byl na půlce hrubě faulován Petr Machuča (šrám přes celou holeň),zůstal ležet ,ale rozhodčí ani domácí hráči hru nepřerušili a vstřelili rozhodující branku na  3:2.Marně se naše lavička snažila o přerušení hry .Rozhodčí a hlavně domácí hráči se vůči zraněnému Petrovi Machučovi  zachovali zcela nesportovně. "

Deset minut před koncem opět úřadoval rozhodčí.Nejprve odpískal pokutový kop na hosty za  údajnou ruku - Pavel Vaculík v bráně ji zneškodnil,a pak na druhé straně neodpískal jasnou ruku ve vápně Nedašova.

Do konce zápasu se Štítná k vyrovnání nedostala,protože polehávající domácí s přispěním rozhodčího neustále zdržovali.Trenér Vaculík:"Z posledních pěti minut se snad hrálo pouze minutu a půl.Nakonec rozhodčí nastavil směšných 60 sekund !!!"

Divadlo ,které předvedli domácí hráči  společně s rozhodčím však Nedašovu nepomohlo a stávají se dalším  sestupujícím z I.A třídy.

Další zápasy:

Vidče:Vlachovice 2:3 ,Juřinka : Podkopná Lhota 6:3, Val.Příkazy:Hrachovec 3:1, Podlesí :Val.Meziříčí B 1:2,Valašské Klobouky :Slušovice 0:3, Zubří:Brumov B 2:1 np

Dorost    Újezd  :   Štítná   2 : 3 (1:0)

Branky Štítná:,Kozubík,Kuja  z pen.,Šimoník

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík,Krupík Patrik,Zvoníček,Polášek-Hrnčiřík Jan (Malaník),Maniš (Krupík Tomáš),Štěpančík(Krůžela), Kozubík-Šimoník  (Orsák)  ,Králík

SlavičínProvodov 12:1,Poličná:Vlachovice nehráno,Mladcová:Hovězí 5:1,Val.  Klobouky :Ratiboř 1:3, Vel.Karlovice : Lidečko nehráno,Juřinka : Val.Polanka 3:1

B-mužstvo     Štítná B   :   Pozlovice  3 : 2 (2:2)

Branky Štítná:3.min Králík,12.min Holba,75.min Baran - 37.min Hasoň, 42.min Adámek

Sestava Štítná:Tkadlec-Šuráň Přem.,Zimáček,Šimoník,Zvoníček Tom.- Fojtík,Pukýš David(45.min David),Krupík,Baran-Holba,Králík

Rozhodčí: Valenta

Diváků:,50

Štítná překvapila hosty a po brankách  Králíka a Holby už ve 12.min vedla 2:0.Ve 25.min mohl Holba navýšit skóre ,ale jeho samostatný nájezd  hostující brankář vytlačil na roh. Do první  šance se hosté dostali ve 35.min ,ale hlavičku pozlovického útočníka Tkadlec vyrazil.Ve 37.min domácí obrana udělala hrubou chybu a osamstatněný Hasoň na hranici pokutového kopu snížil na 2:1.Za pět minut na to ve 42.min unikl hostující hráč po levém křídle a zpětnou přihrávku Adámek proměnil ve vyrovnávací branku - 2:2.Druhý poločas se dlouho nic kolem branek nedělo.Až v 66.min napřáhl Králík  z 25 m a Mizera v brance hostí jen s námahou vytlačil míč na roh.V 71.min mohl Holba po uniku po levém křídle vstřelit branku ,ale jeho pokus dobře chytající Mizera vykryl.Hned z protiútoku se hosté dostali do 100% šance ,ale střela Adámka šla vysoko nad.Štítenské béčko rozhodlo zápas v 75.min.Nejlepší hráč utkání Holba prošel obranou hostů a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval Baran ve vítězný gól - 3:2.Ve vyrovnaném utkání tak  přece jen zvítězili bojovnější domácí.

Luhačovice B :Březůvky 4:0,Trnava:Poteč 0:2,Vlachovice B: Sehradice B 2:3,Rokytnice:Šanov 7:1,Vizovice B:Rudimov 2:1,Jestřabí:Příluky B 0:2

Žáci starší   Štítná:Holešov  3 : 0 kont. - soupeř nepřijel

Starší žáci se tímto výsledkem zachránili v krajském přeboru žáků.Sestupuje Vsetín a Bojkovice.

Žáci mladší  Štítná:Holešov  2 :5  (1:2)

Branky Štítná:Fagulec Matěj,Fryželka Pavel