A- mužstvo     Hrachovec : Štítná A        odloženo

Vidče :Val.Meziříčí B ,Podlesí :Zubří,Val.Příkazy:Brumov B ,Vlachovice : Podkop.Lhota ,Nedašov:Val.Klobouky vše odloženo

Dorost       Provodov :  Štítná   odloženo na 30.4.2015

Slavičín :Hovězí 18:1

Vlachovice:Val.Polanka ,Velké Karlovice:Mladcová ,

Juřinka : Ratiboř ,Újezd:Val.Klolbouky , Poličná :Lidečko vše odloženo

B-mužstvo       Štítná B  :  Vlachovice B 4:3 (1:0)

Branky:41.min Pukýš René ,52.,55.,65.min Fagulec Josef - 76.min Hodulík ,84.min Kolouch , 86.min z pen. Míča

Sestava Štítná B:Marcaník-Žabka M.,Žabka R.,Fojtík,Zvoníček O.-Pukýš René( 52.min Liška Fr.),Zvonek(45.min Hnaníček M.),Štěpančík (72.min Hrnčiřík Jan),Baran-Pukýš David(67.min Šimoník),Fagulec J.

Sestava Vlachovice B: Bodlák-Graclík ,Kolouch, Hodulík,Olejník ,Vlček ,Maček , Floreš,Míča,Jandík,Trčka(střídali:Daniel,Pekárek,Rak)

Diváků:80

Rozhodčí:  Ruman Miloslav,Lebloch,Lekeš

První poločas měli více ze hry hosté .Vytvořili si několik šancí ,ale skvělý Marcaník v bráně domácích jejich pokusy  kryl.Pár minut před koncem poločasu se z 25 m trefil René Pukýš a domácí vedli 1:0.Druhý poločas se zaskvěl Josef Fagulec a třemi brankami v rozmezí 12.min navýšil skóre až na pro hosty krutých 4:0 (52.,55.64 .min).Pro hosty zápas  neskončil.Jejich snaha zvrátit nepříznivé skóre jim skoro vyšla.V 76.min snížil na 4:1 Hodulík,v 84.min krásnou brankou nůžkami Kolouch dal ještě hostům naději - 4:2 , a když Míča v 86.min proměnil pokutový kop byli najednou hosté ve hře o body - 4:3 .Domácím se podařilo jednobrankový náskok do konce zápasu udržet a tak body nakonec zůstaly ve Štítné.

Rudimov :Příluky B 3:2, Rokytnice :Březůvky 2:0,

Trnava:Luhačovice B ,Šanov:Pozlovice ,Jestřabí:Sehradice B,Vizovice B:Poteč vše odloženo ,

Žáci starší   Štítná : Baťov    odloženo  na 29.4.2015 v 16,00 hod

Žáci mladší   Štítná:Baťov   odloženo na 29.4.2015 v 17,30 hod