Áčko i mladší žáci jsou dvě kola před koncem první ,

dorost se po výhře nad Velkými Karlovicemi  stal vítězem

Zápasy našich mužstev 30. a 31.5.2015

A- mužstvo   Štítná A  : Podlesí    2: 0 (1:0)

Branky Štítná : 16.min Jaroslav Liška,75.min Michal Hnaníček z pen.

Sestava Štítná:Vaculík Pavel- ,Sloboda ,Hnaníček Michal,Zvoníček Ondřej,Machuča-Štěpančík (83.Maniš),Liška Jaroslav (88. Vaculík Tomáš),Chovančík Tomáš (90.Krupík),Chovančík Vít (86.Zvonek)-Smolka,Fagulec(53.Šimoník,)

V zápase o první místo v tabulce začali lépe hráči Štítné a měli častěji míč na svých kopačkách.První branka padla v 16.min ,když si naběhl na centr Simon Smolka,kterému jeho hlavičku hostující brankář s námahou vyrazil,ale na dorážku Jaroslava Lišky již nestačil -  1:0.V 25.min mohl Víťa Chovančík navýšit skóre ,ale Osiřanský v bráně hostů jeho pokus o přehození vykryl.Od 30.min se hosté dostali do hry , ale jejich územní převaha nevedla k ohrožení domácí branky.Druhý poločas byla Štítná lepší a přehrávala Podlesí rychlostí a důrazem.V 53.min přišel na hřiště dorostenec Roman Šimoník a oživil hru domácích ,kteří se začali dostávat do gólových příležitostí.V 55.min  Šimoník potáhl míč do velkého vápna a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval Jaroslav Liška ke střele ,která jen těsně minula hostující branku.V 63.min se ke střele z 25 m dostali  hosté ,ale Vaculík  jejich střelu vyrazil.K důležité situaci došlo v 65.min,kdy  byl vyloučen dost  přísně Štítenský Siimon Smolka.Štítná byla  v  10 hráčích aktivní a přicházely i šance k navýšení skóre.Pro diváka přišel nejzajímavější úsek utkání kolem 74.min.Nejprve Roman Šimoník ve své šanci mířil nad .Z protiútoku  hlavičku hostujícího Bělockého vytlačil Vaculík Pavel v bráně domácích na roh.Po rohovém kopu se dostal do úniku Šimoník ,který  byl ve velkém vápně faulován a pískala se penalta,kterou s přehledem proměnil Michal Hnaníček  -  2:0.V 81.min mohli hosté zkorigovat výsledek ,ale střelu z 20 m Pavel Vaculík chytil.Štítná v důležitém zápase podala velmi dobrý výkon a po zásluze získala tři body ,které jim zajišťují dvě kola před koncem první postupové místo.

Další zápasy:

Vlachovice :Slušovice 0:1,Brumov B:Val.Klobouky 3:1,  Val.Meziříčí B :Zubří 5:0 , Podkop.Lhota  :Nedašov 3:1,Hrachovec : Juřinka 0:1,Vidče : Val.Příkazy 5:3

Dorost       Štítná   : Velké Karlovice  3 : 0  po I.poločase

Branky Štítná : 2 x Králík Martin,Maniš Martin

Hosté nastoupili pouze v osmi hráčích, a protože v poločasové přestávce oznámili zranění dvou hráčů,rozhodčí utkání ukončil a k druhému poločasu se již nenastupovalo.Dorostenci Štítné se ziskem tří bodů z tohoto utkání  stali  vítězi Krajské  soutěže dorostu Zlínského KFS sk.A  a ve zbývajících dvou utkáních je již nemůže žádný soupeř předstihnout.

Postup do Krajského přeboru!!!!!!!!!!!Gratulujeme!!!!!!!!!

Hovězí:Val.Klobouky,Vlachovice:Ratiboř 0:4,Provodov:Juřinka 4:5,

Lidečko:Mladcová 6:2,Val.Polanka : Újezd 2:1,Poličná:Slavičín 1:6

B-mužstvo       Příluky B : Štítná B  3 : 0 kont.

Naše Béčko neodcestovalo k utkání

Pozlovice: Trnava 9:0 Šanov:Jestřabí 3:1,Vizovice B :Rokytnice 1:5 ,Březůvky : VlachoviceB 3:2 np. , Rudimov :Sehradice B 3 : 2  Poteč:Luhačovice B 4:2

Žáci starší       Brumov  : Štítná  7:1  (4:1)

Branky Štítná: Patrik Malaník  (18.min)

Sestava Štítná:Řehák-Hnilová,Chromáček,Struhař,Krupík ,-Juřenčáková ,Ujčík,Hrnčiřík Šimon,Kamenčák,Kolínek,Černý,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Ondřej-Malaník-Hnaníček

Žáci mladší   Brumov : Štítná    0 : 3 (0:2)

Branky Štítná:  Hrnčiřík Šimon,Hnilová Kateřina,Fryželka Pavel

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Černý, Kujová, Horňák,Hrnčiřík Šimon,Fryželka,Struhař David,Hnilo Ondřej,Fagulec,Hnilová ,Juřenčáková