A- mužstvo   Valašské Meziříčí B : Štítná A 0 :1 (0:0)

Branka Štítná: 70.min Chovančík  Tomáš

Sestava Štítná: Vaculík P.  - Sloboda,Chovančík Tomáš,Hnaníček Michal,Liška František – Liška Jaroslav,Smolka,Pukýš René,Chovančík Vít -Pukýš David , Pánek

Střídali:Fojtík,Vaculík Tomáš

První poločas probíhal za mírné převahy domácích,kteří si vypracovali dvě stoprocentní šance,ale Pavel Vaculík v bráně Štítné mužstvo podržel.Ve 20. sekundě druhého poločasu nastřelili domácí tyč a to byl signál pro hosty ke zlepšení své hry.Od této chvíle hosté diktovali tempo hry a výsledkem jejich převahy byla vstřelená branka v 70.min Tomášem Chovančíkem.Po zbytek zápasu Štítná taktickou hrou nedala domácím možnost ke skórování,a tak si  odvezla za výkon ve druhém poločase zasloužené vítězství..

Další zápasy:

Slušovice:Hrachovec 4:1,Zubří :Val.Příkazy 0:1,Val.Klobouky :Vidče 5:1Brumov B : Podkop.Lhota 1:0,Nedašov :Vlachovice 2:1,Podlesí : Juřinka 2:1

Dohrávka středa 22.4.:

Valašské Příkazy:Brumov B 4:3

Dorost       Lidečko :  Štítná   1 : 2 (1:2)

Branky Štítná:38.min Hrnčiřík Jan,41.min Zvoníček Ondřej

Sestava Štítná: Kuja  - Barbořík,Krupík,Štěpančík ,Zvoníček Ondřej,Polášek(70.Krůžela),Maniš(45.Králík),Hrnčiřík Vojtěch ,Kozubík (83.Tomeček) ,Hrnčiřík Jan, Šimoník (88.Fojtík)

Trenér Josef Zvoníček:"Výsledkem vlažného přístupu k začátku utkání byla branka v naší síti již v 5.min.-1:0.Postupem času se naše hra zlepšovala.Hráči trpělivě čekali na střelecké příležitosti.V 26.min byl vyloučen hráč domácích .Od tohoto momentu existovalo na hřišti pouze jediné mužstvo - Štítná.V 38.min se nádherně trefil Jenda Hrnčiřík - 1:1 a za  3.min nás poslal do vedení Ondra Zvoníček podobně pěknou střelou z dvacítky.Druhý poločas jsme absolutně ovládli hřiště.Domácí   se pouze sporadicky dostávali na dostřel naší branky.a když už k tomu došlo ,tak se zaskvěl skvělým zákrokem Martin Kuja,jako to bylo v případě přímého kopu domácích v závěru utkání.Vítězství mých svěřenců bylo zasloužené."

Újezd:Vlachovice 4:3,Vel.Karlovice:Juřinka1:0.Mladcová:  Slavičín 3:4 Ratiboř:Provodov 11:3, Val.Klobouky :Poličná 0:4, Hovězí:Val.Polanka 0:12,

Dohrávka 16. kola: Val. Klobouky – Újezd 1:4

Kontumační výsledek – 15.kolo: Štítná n. Vl. – Poličná 3:0

B-mužstvo      Štítná B   :  Rudimov  1 : 2 na pen. (0:1)

Branka Štítná:65.min Holba - 10.min z pen.Frollo

Sestava Štítná:Tkadlec-Sloboda, Žabka Martin,Hnaníček Michal, Fojtík,Zvoníček Ondřej,Fagulec Josef,Štěpančík,Hrnčiřík Jan,Baran,,Pukýš René,Holba

Střídali : Pukýš David,,Holík,Krupík,Fojtík

Divákú:120

Rozhodčí:Frajt Oldřich

Hosté ve Štítné předvedli velmi dobrý výkon.Štítná se po celý první poločas hledala  a hosté toho využívali na rychlé protiútoky.Zvláště mohutnýútočník Sokolovič dělal v prvním poločase obraně Štítné velké problémy a po faulu na tohoto hráče kopal v 10.min Rudimov penaltu,kterou s přehledem proměnil Frollo 0:1,Štítná byla sice více na míči ,ale do šancí se nedostávala.Druhý poločas začal náporem domácích ,kteří si již vytvořili několik šancí,ale Holba,Štěpančík nebo Fagulec své šance z 10 m  neproměnili.Branku Štítná vstřelila až po  chybě hostujícího brankáře  a střele Holby-65.min - 1:1.Od této chvíle se hra přelévala z jedné strany na druhou,ale  bez výraznějších střeleckých příležitostí.Poslední tutovku měl v 88.min  Baran ,který ze dvou metrů orazítkoval břevno  hostující branky.Nakonec o  vítězi zápasu rozhodovaly pokutové kopy ,ve kterých byli šťastnější hosté ,kteří vyhráli v šesté sérii 4:3.

Luhačovice B: Rokytnice 0:2,Březůvky:Příluky B 3:0,Poteč : Pozlovice 1:3, Trnava: Jestřabí 5:1,Sehradice B :Šanov 0:1 np,

Vlachovice B :Vizovice B odloženo

Dohrávka:Jestřabí : Sehradice B 2:3

S tabulkou III.třídy sk.B velmi zamotala tři  jarní utkání Březůvek,které jim byly zkontumovány:

Březůvky:Jestřabí   0:3 kont.(na hřišti 3:1)

Rokytnice:Březůvky  3:0 kont. (na hřišti 2:0)

Březůvky:Vizovice B 0:3 kont.(na hřišti 4:1)

Žáci starší      Štítná  : Viktoria Otrokovice   0 : 4 (0:1)

Sestava Štítná:Řehák-Hnilová,Hnaníček,Krupík,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon ,Juřenčáková ,Kolínek ,Struhař, Černý,Hrnčiřík Ondřej,Hrnčiřík René,Kujová

Dohrávka čtvrtek  23.4.:   Bojkovice : Štítná    2 : 3 na pen. (1:1)

Branky Štítná:34.min Juřenčáková,54.min Malaník

ČK: 56.min Malaník

Sestava Štítná:Řehák-Chromáček,Hnilová,Hnaníček,Krupík,Hnilo Dominik,Hrnčiřík  Šimon ,Juřenčáková ,Kolínek ,Malaník, Struhař, Černý,Kamenčák,Hrnčiřík Ondřej,Ujčík,Kujová

Žáci mladší     Štítná  : Viktoria Otrokovice   12 : 0 (6:0)

Branky Štítná:4x Černý Martin,2x Juřenčáková Jana,2x Rak Tomáš,Fryželka Pavel,Holík  Radovan,Struhař David,Hnilo Dominik

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Hnilová ,Juřenčáková ,Černý, Kujová, Horňák,Rak,Fryželka,Holík,Hatlas,Struhař David

Dohrávka čtvrtek 23.4.:   Bojkovice : Štítná     2 : 3 (0 : 2)

Branky Štítná:Juřenčáková,Holík,Fryželka

Sestava Štítná:Pippal-Hnilo Dominik,Hnilová ,Juřenčáková ,Černý, Kujová, Horňák,Rak,Fryželka,Fagulec,Holík,Hatlas,