21. 4. 2015

Zápasy našich mužstev 18. a 19.4.2015

A- mužstvo   Vlachovice A : Štítná A 1 : 0 na penalty ( 0:0)

Sestava Štítná: Marcaník  - Sloboda,Chovančík Tomáš,Hnaníček Michal,Liška František – Liška Jaroslav,Smolka,Štěpančík,Chovančík Vít-Fagulec Josef,PánekStřídali:Šimoník,Zvonek,Maniš, Hrnčiřík Jan,Krupík

Trenér Vaculík  Pavel:" Ve Vlachovicích se hrál vyrovnaný zápas plný nasazení s mnoha šancemi na obou stranách .V prvním poločase domácí sice nastřelili dvakrát břevno,ale my jsme v šancích nezaostávali.Škoda neuznané regulérní branky Petra Slobody.(neuznané kvůli údajnému faulu).V závěrečných minutách jsme při šancích Šimoníka a Slobody mohli vstřelit rozhodující branku.A když Michal Hnaníček orazítkoval pouze břevno domácí branky ,o vítězi utkání rozhodovaly pokutové kopy.V nich byli šťastnější domácí ,kteří vyhráli 3:2 v 6.sérii."

Další zápasy:

Vidče :Slušovice 2:1 np,Val.Příkazy : Val.Klobouky 1: 2, Podkop.Lhota : Val.Meziříčí B 1:2 ,  Hrachovec:Brumov B 1:5 ,Nedašov :Podlesí 1:0 ,Juřinka:Zubří 1:2 np

Dorost       Vlachovice :  Štítná 2 : 1 na penalty (1:0)

Branka Štítná:Štěpančík Petr

Sestava Štítná: Krupík Patrik  - Barbořík,Štěpančík  ,Kozubík,Polášek– Krůžela ,Maniš , Hrnčiřík Vojtěch , Hrnčiřík Jan -Králík , Šimoník .
Střídal:Fojtík

Dorostencům tentokrát zápas příliš nevyšel.Utkání probíhalo téměř po celý zápas na polovině Vlachovic,kteří z minima vytěžili maximum.V brance dorostu opět chyběl Martin Kuja  a mezi marody se přidal i Ondřej Zvoníček.Na hře jeho absence byla dost znát a tak se naši trápili.Domácí se vedení ujali v prvním poločase střelou z 25 m.Ve druhém se Štítná snažila o vyrovnání,ale pokusy končily nad nebo vedle brány Vlachovic.K vyrovnání nakonec došlo v 78.min  po rohovém kopu,když se k zakončení dostal Petr Štěpančík.Na konci zápasu po neodmávaném ofsajdu postupoval na našeho  brankáře hráč domácích ,ale Patrik Krupík  jej vychytal.O zápasu tak musely rozhodnout penalty.Domácí v nich byli šťastnější a v 6 sérii vyhráli 5:4.

Juřinka:Mladcová 5:0, Újezd: Val.Karlovice 3:2, Poličná : Ratiboř 2:1,Slavičín : Val.klobouky 3:0 , Provodov : Hovězí 2:1,Val.Polanka:Lidečko  3:2

B-mužstvo      Štítná B   :  Trnava  3 : 5

Branky Štítná:2x Holba Rostislav,Baran Jiří

Rudimov : Pozlovice 0:3, Příluky B : Poteč 1:0 , Šanov:Březůvky 2:1 np,  Jestřabí :Luhačovice B 3:1, Vizovice B : Sehradice B 0:4,  Rokytnice:Vlachovice B 3:2

Žáci starší      Štítná  : Vsetín         2 : 1  na penalty (1:1)

Branka Štítná: 5.min Malaník Patrik  - 21.min hosté z penalty

Sestava Štítná:Řehák-Chromáček,Hnaníček,Krupík,Hnilo Dominik,Hrnčiřík Šimon,Juřenčáková,Kolínek,Malaník,Struhař,Černý,Hnilo Ondřej,Hrnčiřík Ondřej,Pippal

Bojkovice : Štítná     čtvrtek  23.4.2015 - 16,00

Odjezd ve 14,30 hod

Žáci mladší     Štítná  : Vsetín         1 : 3 (1:1)

Branka Štítná:Hnilo Ondřej

Bojkovice : Štítná     čtvrtek   23.4.2015  -  17,30

Zápasy našich mužstev minulé kolo 11. a 12.4.2015

A- mužstvo   Štítná A : Podkopná Lhota  2 : 1 (1:1)

Střelci branek: Jaroslav Liška (32.min), Sloboda Petr ( 73.min) – Minařík ( 42.min)

Sestava Štítná: Vaculík Pavel  - Sloboda,Chovančík Tomáš,Hnaníček Michal,Liška František – Liška Jaroslav(85.min Pukýš René),Štěpančík (88.min Maniš),Hrnčiřík Vojtěch,Chovančík Vít-Fagulec Josef (72.min Zvoníček Ondřej) , Šimoník (65.min Hrnčiřík Jan)

Rozhodčí : Tomanec (Strání)

Diváků : 100

Trenér Vaculík měl před tímto zápasem velmi těžkou roli.Musel se obejít bez několika hráčů základní sestavy a zařadit proto do sestavy talentované dorostence.Hned tři museli do základní sestavy a další tři zasáhli do hry během zápasu,Proti zkušenému týmu Podkopné Lhoty to bylo riskantní řešení ,které však vyšlo.Mimo několika minut druhého poločasu to byli hráči Štítné,kteří měli více ze hry  a zaslouženě získali 3 body.

Slušovice:Val.Příkazy 0:3,Brumov B:Vidče 3:4 np,Val.Meziříčí B :Hrachovec 6:0 ,Podlesí :Vlachovice 7:0,Zubří:Nedašov 2:1 np, Val.Klobouky:Juřinka 1:2

Dorost       Štítná : Valašská Polanka 6 : 0 (4:0)

Střelci branek: 2x Šimoník (22. a 36.min),2x Hrnčiřík (12. a 77.min),Králík (14.min),Kozubík  (87.min)

Sestava Štítná: Krupík Patrik  - Barbořík,Štěpančík (76.min Hnaníček V.) ,Zvoníček Ondřej,Polášek– Krůžela,Maniš,Hrnčiřík Vojtěch (45.min Kozubík) ,Hrnčiřík Jan(83.min Krupík Tomáš)-Králík (85.min Fojtík), Šimoník (67.min Chromáček)

Dorostenci opět ukázali svou sílu.V prvním poločase se ještě hosté snažili i o hru dopředu,ale ve druhém si Štítná vytvořila až místy drtivý tlak.Kdyby zápas skončil 15 : 0, tak by se nikdo nedivil.

První branka padla po nádherném pasu Vojty Hrnčiříka za obranu hostů a bratr  Jan s přehledem zakončil - 12.min 1: 0.Druhá branka  - opět pas za obranu od Maniše a gólové zakončení Králíka - 14.min 2:0.Ve  22.min do třetice skvělý pas za obranu od Ondry Zvoníčka a zakončení Šimoníka. - 3:0.Ve 36.min obešel na levé straně Šimoník tři obránce a chladnokrevně podél brankáře uzavřel poločasové skóre - 4:0.Ve druhém poločase se hrálo už jen na polovině hostů a z mnoha šancí padly pouze dvě branky.V 77.min Jan Hrnčiřík z trestného kopu - 5:0 a v 87.min po přihrávce Fojtíka doklepl míč hlavou do brány Kozubík - 6:0.

Diváci odcházeli v sobotu velmi spokojeni- zápas plný šancí,krásné branky,kvalitní hra domácích a hlavně potvrzení prvního místa po vysoké výhře.

Mladcová: Újezd 1:2, Val.Karlovice: Vlachovice odloženo,Val.klobouky : Juřinka 1:2 np, Ratiboř : Slavičín 4:2, Hovězí :Poličná 2:4, ,Lidečko : Provodov 4:2

B-mužstvo     Luhačovice B : Štítná B  7 : 0 (2:0)

Sestava Štítná: Hnilo Lad.ml.-Žabka M.,Žabka R.,Fojtík,Hnilo Rad.-Holík,Pukýš R.,Pukýš D.,Baran,  - Holba,David

Střídali:Maniš,Polášek,Krupík P.

Velmi krutá porážka našeho B mužstva.Herně naši hráči za domácími nezaostávali,ale domácí jak se říká "do čeho kopli ,to jim tam spadlo!".Zvláště v prvním poločase chybělo našim hráčů důraznější a přesnější zakončení.Kdyby proměnili své šance Holba  a David mohlo utkání vypadat jinak.

Pozlovice :Příluky B 2:1 , Poteč:Šanov 3:2, Vlachovice B : Jestřabí 6:2 ,Trnava : Rudimov 4:0,   Březůvky : Vizovice B 4:1, Sehradice B : Rokytnice 0:1

Žáci starší      Bojkovice : Štítná    odloženo na 23.4.2015 - 16,00

Žáci mladší    Bojkovice : Štítná     odloženo na 23.4.2015  -  17,30

Mistrovská utkání žáků byla na žádost TJ Štítná nad Vláří z důvodu nemoci a zranění většího počtu jejich hráčů odložena na čtvrtek 23. dubna 2015 (začátky utkání - 16.00 starší žáci, 17.30 mladší žáci)!!!

Děkujem vedení SK Viktoria Bojkovice za vstřícnost a pochopení !!!!