A- mužstvo     Štítná A : Valašské Klobouky 5 : 1 (3:0)

Branky Štítná: ,2x Fagulec,Šiimoník,Štěpančík,Krupík - Naňák

Sestava Štítná:Vaculík Pavel-Liška František ,Sloboda ,Smolka,Zvoníček-Štěpančík (72.Králík),Liška Jaroslav,Chovančík Tomáš,Chovančík Vít-Šimoník,(60.Maniš),Fagulec(74.Krupík)

Sestava Val.Klobouky: Důbrava-Dubčák ,Trnavský, Mikulčík,Nahodil ,Řehák ,Sáblík,Janáč ,Naňák,Kristin,Trojáček

Rozhodčí:Dostálek-Poláček,Macháč

Diváků:50

Už první poločas ukázal jak se  zápas bude odvíjet.Štítná měla hru ve své moci a Klobouky byly pro Štítnu pouze tréninkovým soupeřem.Oslabený tým Valašských Klobouk nemohl být pro druhé mužstvo soutěže soupeřem.První poločas byla Štítná od začátku aktivní a už ve 14.min po kombinaci mezi Tomem Chovančíkem a Romanem Šimoníkem se prosadil Josef Fagulec - 1:0.V 18.min se ocitl sám před Pavlem Vaculíkem Sáblík ,ale jeho slabá střela brankáři domácích mnoho práce nenadělala.Ve 25.min opět po ojedinělé akci hostů  Vaculík podržel svůj tým.Od této doby neměli hosté výraznější šanci.Ve 30.min dostal Štěpančík do ulice přihrávku a z 20.m prostřelil hostujícího brankáře - 2:0.Ve 44.min se prosadil další z dorosteneckých hráčů a po samostatné akci Šimoník  na 3:0.Divák ve Štítné očekával derby utkání,ale tým Valašských Kliobouk zaostával za svými dřívějšími  mužstvy.Druhý poločas se odehrával stále na území hostů,ale skóre se měnilo pouze třikrát.V 54.min prošel obranou hostů Jaroslav Liška  a předložil přihrávku  Fagulcovi ,který se nemýlil - 4:0.Hosté z Valašských Klobouk v 72. min  přece jen vstřelili Naňákem čestnou branku  - 4:1.V 88.min přišla kombinace dorosteneckých hráčů ,které trenér Vaculík postavil do zápasu, a Patrik Krupík uzavřel výsledek zápau na 5:1.

Trenér Vaculík:"V dnešním zápase jsme opět postavili pět  dorostenců,kteří nezklamali a prokázali svoji kvalitu.Je samozřejmé ,že bez zkušených hráčů by to nešlo.První poločas oslabený soupeř neměl šanci a druhý poločas se již pouze dohrávalo.Jsem rád .že vyšlo složení zkušených a  mladých talentovaných hráčů".

Val.Meziříčí B:Slušovice 2:0,Podkop.Lhota:Zubří 0:1,Vlachovice:Brumov B 1:2,Hrachovec:Podlesí 0:4,Val.Příkazy:Juřinka 1:2 np,Vidče :Nedašov 3:2 np

Dohrávka: Podlesí:Zubří 1:0,Val.Klobouky:Nedašov 1:3

Dorost      Štítná  : Valašské Klobouky  9 : 0 (7:0)

Branky Štítná: 3x  Maniš,2x Kozubík,Šimoník,Štěpančík,Hrnčiřík Jan,Králík

Naši dorostenci nedali soupeři  z Valašských Klobouk vůbec žádnou šanci vstřelit alespoň jednu branku. V prvním poločase ve svižném tempu přibili soupeře  k jejich brance  a padal jeden gól za druhým.Je třeba poznamenat,že každá branka byla po ukázkové kombinaci minimálně tří hráčů.Pochvala!! Druhý poločas se sice již jen dohrával,ale bylo se stále na co dívat.Nemít hosté kvalitního brankáře ,tak se diváci dočkali minimálně patnácti branek v síti hostů.Velká gratulace za výkon!!!

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík,Krupík Patrik,Zvoníček,Polášek(85.Krupík Tomáš)-Krůžela,Maniš(70.Orsák),Hrnčiřík Jan,Kozubík(45.Fojtík)-Šimoník (85.Malaník),Štěpančík (57.Králík)

Další zápasy:

Vlachovice :Hovězí,Provodov:Velké Karlovice 4:3,Lidečko:

Ratiboř 1:3,Val.Polanka :Mladcová 2:0,Poličná :Újezd 3:4 np,Slavičín :Juřinka 3:1

Dohrávka : Vlachovice:Val.Polanka 1:2

B-mužstvo   Vizovice B : Štítná B  9 : 1 (3:0)

Branka Štítná:   Baran Jiří

Pozlovice: VlachoviceB 8:0,Rudimov:Březůvky 3:1,Šanov:Trnava 1:5 Rokytnice :Jestřabí 6:3,Poteč :Sehradice B 2:4,Příluky B :Luhačovice B 0:4

Žáci starší     Louky  :   Štítná  sobota  5 : 1(2:1)

Branka Štítná: 20.min Malaník Patrik

Sestava Štítná:Řehák-Chromáček,Hnilová,Hnaníček,Krupík ,Hnilo Dominik-Juřenčáková,Hrnčiřík Šimon,Struhař,Černý,Hrnčiřík Ondřej-Kolínek-Malaník

Starším žákúm v Loukách nevyšel začátek utkání.Už v 10 .min prohrávali 2:0.Postupně se dostávali do hry  a od 15.min byli lepším mužstvem,a když ve 20.min Patrik Malaník snížil na 2:1 zdálo se ,že Štítná může uspět i v tomto zápase.Druhý poločas hosté navázali na konec prvního,ale do kolen je zrazila branka z rohového kopu na 3:1 v 10.min druhé půle.Zklamání z obdržené branky ovlivnilo zbytek zápasu a domácí ještě přidali další dvě branky.Všem,kteří nastoupili v utkání je třeba poděkovat za bojovnost a kvalitní hru zvláště od 15. do 55.min zápasu.