A- mužstvo   Valašské Příkazy : Štítná A 3:1 (2:1)

Branka Štítná: 37.min Simon Smolka

Sestava Štítná:Vaculík P.-Fagulec Jos.,Smolka,Chovančík Tomáš,Sloboda- Hrnčiřík Jan,Liška Jar.,Štěpančík,Chovančík Vít-Pukýš René ,Holba

Střídali:,Zvonek,Krupík,Fagulec Jiří

Výsledek utkání zcela neodpovídá průběhu hry.Valašské Příkazy trestali individuální chyby štítenských hráčů,kteří zvláště ve druhém poločase ovládali střed hřiště.Bohužel mnoho sřeleckých příležitostí si nevytvořili.

První branka utkání padla hned ve 4.min ,když útočník domácích zatáhl míč po křídle a jeho zpětnou přihrávku uklidil spoluhráč do odkryté brány - 1:0.Ve 12.min prošel domácí hráč až do vápna a z 11 m prostřelil bezmocného brankáře Vaculíka.Po této brance Štítná zlepšila pohyb a defenzívu ,kde kralovala dvojice zkušených hráčů Sloboda -Smolka a druhý jmenovaný ve 37.min,po precizně zahraném rohovém kopu v zápase velmi dobře hrajícím Víťou Chovančíkem na zadní tyč ,napálil míč z voleje a  překonal domácího brankáře - 2:1.Druhý poločas měla míč na kopačkách hlavně Štítná a domácí využívali každého jejich zaváhání,aby přešli do rychlého protiútoku.V 87.min jim jeden vyšel a domácí útočník střelou z 10 m upravil na 3:1.