Úvodní strana 12.10.2014

16. 10. 2014

Zápasy našich mužstev 12.10.2014

A- mužstvo    Štítná A :  Zubří  4 : 1 (1:0)

Brank Štítná: 2x 82. a 89.min Liška Tomáš,45. Hnaníček Michal,68.Holba Rostislav

Sestava Štítná:Vaculík P.-Sloboda,Smolka, Chovančík Tomáš,Machuča (86.Fagulec Jos.)-Pinďák(89.Krupík),Hnaníček Tomáš(50.LiškaJar.),Vaculík Tomáš(25.Holba Rostislav),Hnaníček Michal,Chovančík Vít-Liška Tomáš

Rozhodčí:Dujíček

Diváků:100

Mužstvo Zubří přijelo do Štítné s nejlepší obranou a s jedním z nejlepších útoků soutěže. .Ani jedno však ve Štítné neplatilo.Bezradné mužstvo Zubří nestačilo na dobře hrající štítenské hráče.První poločas s obtížemi hosté odolávali útočným situacím domácích.Nejvyloženější brankové příležitosti domácích byly šance Viti Chovančíka z 11.min,tutovka Holby z 26.min a hlavička Tomáše Hnaníčka ve 39.min.První důležitá akce proběhla ve 45.min,kdy hostující brankář fauloval Tomáše Chovančíka v jasné gólové situaci a byl za to vyloučen.Nařízený pokutový kop v pohodě proměnil Michal Hnaníček.Druhý poločas začal velmi nešťastně.Do té doby nejlepší hráč Štítné Tomáš Hnaníček byl faulován a musel být odvezen ERZETOU na úrazovku.Tento fakt poznamenal následující minuty a hosté ze sporné penalty v 53.min srovnali na 1:1.Štítenští hráči však prokázali svoji kvalitu a neustálým tlakem na hosty si vytvářeli šance a postupně navyšovali brankové skóre.V  60.min ještě neuznaná branka Víti Chvančíka,v 68.min po závaru před bránou hostů se nejlépe orientoval Holba 2:1,v 82.min našel výtečnou přihrávkou Petr Sloboda Tomáše Lišku a ten jesličkami proměnil svůj nájezd na brankáře.Nejhezčí branka padla v 89.min.Tomáš Liška napřáhl z 25 m z trestného kopu a nedal brankáři Zubří žádnou šanci.Zasloužená výhra Štítné.V  Zubří můžou být rádi,že rozhodčí nevyloučil v 89.min po ruce mimo vápno i náhradního brankáře.

Další zápasy:

Vlachovice:Val.Příkazy 3:1,Vidče:Juřinka 2:1,Hrachovec :Nedašov 1:0 , Podkopná Lhota:Podlesí 1:2 np,Val.Meziříčí B: Valašské Klobouky 4:1, Brumov B:Slušovice 3:1

Dorost                 Štítná  :  Mladcová  7 : 0 (5:0)

Branky Štítná: 4x Králík Martin(5.,19.,23.,31.min),2x Kozubík Jan(41.,61.min) ,Tomeček Karel(73.min)

Sestava Štítná: Kuja - Barbořík(71.Chromáček),Krupík,Zvoníček ,Polášek-HrnčiříkJan(71.Kamenčák),Maniš(80.Malanílk),Štěpančík(65.Krůžela),Kozubík,-Králík(67.Tomeček)

Výborný výkon dorostu,který se projevil i na skóre.Mezi mnoha brankami se nejvíce líbila střela Martina Králíka ve 23.min,kdy po rozehraném signálu při přímém kopu  napřáhl z 28 m  a vymetl šibenici hostující branky.

Vlachovice : Slavičín,Poličná :Juřinka 5:0,Provodov :Újezd ,Val.Polanka :Vel.Karlovice 5:2,Lidečko:Val.  Klobouky,Hovězí:Ratiboř

B-mužstvo       Šanov :  Štítná B  1 : 2 (0:0)

Branky Štítná: Pukýš René,Polách Radek

Sestava Štítná B:Tkadlec-Žabka Rost.,Štěpančík,Kováč,Žabka Martin-Fojtík,Hrnčiřík Jan,Pukýš René,Baran-Polách,Pukýš David

Střídali:Hrnčiřík Vojtěch,Lysáček,Holík

Příluky B:Trnava ,Poteč:Vlachovice B,Březůvky:Sehradice B,Pozlovice:Luhačovice B,Rudimov:Rokytnice,Vizovice B:Jestřabí

Žáci starší     Rožnov pod Radhoštěm : Štítná