A- mužstvo    Slušovice  : Štítná A  0 : 1 (0:1)

Branka Štítná: Fagulec Josef

Sestava Štítná:Vaculík Pavel-Liška František ,Sloboda ,Smolka, Machuča-Pukýš René,Hnaníček Michal,Liška Jaroslav,Chovančík Tomáš,Chovančík Vít-Štěpančík,Fagulec

Střídali:Fojtík,Pukýš David,Krupík,Vaculík Tomáš

Zápas o první místo zvládli  Štítenští fotbalisté takticky na jedničku.Zodpovědně bránili a přecházeli do rychlých protiútoků.Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali vedení střelou Fagulce .Druhý poločas si domácí Slušovice vytvořili  tlak na hostující branku ,ale jistý Pavel Vaculík v bráně Štítné jejich možnosti kryl.Mužstvo Štítné zodpovědně bránilo a přecházelo do rychlých brejků ,z kterých mohli vsítit minimálně další dvě branky.Za  bojovný výkon si hráči Štítné vítězství zasloužili.

Další zápasy:

Juřinka :Vlachovice 5:1,Brumov B:Valašské Meziříčí B 3:1 ,Val.Klobouky Podkop.Lhota 0:3,Podlesí:Vidče2:0,Zubří : Hrachovec 5:0Nedašov:Val.Příkazy 3:0,

Dorost       Ratiboř : Štítná   1 : 3  (1:2)

Branky Štítná:   Šimoník,Maniš,Štěpančík

Sestava Štítná:Kuja-Barbořík,Krupík,Zvoníček,Polášek-Krůžela,Maniš,Hrnčiřík jan,Kozubík-Šimoník,Štěpančík

Střídali:Malaník,Kamenčák,Fojtík,Králík

Juřinka:Vlachovice 2:1,Hovězí:Lidečko 1:4, Újezd :Slavičín 2:3,Vel.Karlovice: Poličná 2:3,Mladcová :Provodov 6:2,Val.Klobouky :Val.Polanka 0:1

Dohrávky:Újezd:Hovězí 7:1,Vel.Karlovice:Vlachovice 0:1 np

B-mužstvo      Štítná B   : Rokytnice  1 : 3 (1:2)

Branky :Hrnčiřík Jan(31.min) - 2x Goňa (21. a 88.min),Saloky(12.min)

Sestava Štítná:Tkadlec-Žabka M. ,Hnaníček Michal,Fojtík,Šuráň Přem.,-Pukýš David,Liška Jaroslav,Maniš,Baran-Fagulec,Holba

Střídali:Hrnčiřík Jan,Pukýš René,Krupík,Šimoník,Krůžela

Sestava Rokytnice:Malaník-Eliáš J. ,Pešek ,Goldbach ,Kovařík ,Ogrodník ,Saloky, Eliáš M.,Both,Goňa,Ščuglík

Střídali:Šuráň,Hamalčík

Rozhodčí :Lebloch

Diváků:100

Ve Štítné se hrál pro domácí typický pouťový zápas.V prvním poločase Štítná měla víc míč na svých kopačkách ,ale branky stříleli hosté.Ve 12.min si Saloky naběhl na centr z levé strany  a dorazil míč podél brankáře - 0:1.Ve 21.min dostal míč do běhu Antonín Goňa a svůj únik proměnil - 0:2.Štítná se stále snažila o ohrožení hostující branky a jejich snaha byla odměněna brankou ve 31.min ,kdy si na centr Holby naběhl dorostenec Jeňa Hrnčiřík a hlavou snížil - 1:2.Celý druhý poločas se hrál na polovině hostů,ale jejich obrana nedávala Štítné příliš možností k zakončení.Více nebezpační byli hráči Rokytnice a zvláště střelec druhé branky Goňa.Brejky hostů domácí obrana ubránila ,ale v 88.min se ve vápně výborně orientoval Milan Both a předložil gólovou přihrávku nejlepšímu hráči zápasu Goňovi a ten se nemýlil - 1:3.Štítná se sice snažila ,ale Rokytnice si zaslouženě odvezla tři body.

Trnava:Vizovice B 1:2,Luhačovice B:Šanov 5:0,Vlachovice B:Příluky B 1:2, Sehradice B:Pozlovice 1:3,Jestřabí:Rudimov 0:1,Březůvky:Poteč 2:1

Dohrávka:Trnava: Luhačovice B 1:2,

,

Žáci starší      Štítná : Uherský Brod  3 : 1 (2:1)

Branky Štítná:2x Malaník Patrik,Kamenčák Lukáš

Žáci mladší     Štítná: Uherský Brod  6 : 3 (5:0)

Branky Štítná: 2x Černý Martin,Fryželka Pavel,Hrnčiřík Šimon,Fagulec Matěj,Holík Radovan